Sari la conținut

Cristina 0747944559 Pentru prima data in vizita la Sibiu!!!


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna, am avut ocazia să mă întâlnesc cu Cristina. Ajuns la locația ei am fost placut surprins de domnișoară atât la prima vedere cat si de acțiunea propriu zisa. Dupa cateva minute de acomodare am trecut la treaba, Cristina se pricepe foarte bine la ce face asa ca a inceput cu un on bun, cu atentie la zonele adiacente, după ceva timp am trecut la np la care pot spune ca ma lăsat masca. Al doi-lea număr a inceput tot cu on de senzație, urmând să experimenteze si un ap la fel de bun precum celelalte servicii. Una peste alta pot sune ca sunt bucuros că am ales s-o vizitez.

Acum sa trecem si la note:

Apartament 9 ( usor de gasit, curat, locuri de parcare, deci ok din punctul meu de vedere.)

ON 9

NP 9

AP 9

Gfe 9

S-ar putea să fiu un pic subiectiv, asta pentru ca mi-a placut domnișoară.

De recomandat nu cred ca se mai lune problema, DA o recomand cu incredere

mersi de vizita si ma bucur ca te-ai simtit bine in prezenta mea...pupici

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Am reusit si eu sa ajung la Cristina,pot sa sa confirm ca tot ce se spune despre ea e adevarat,deci note maxime pt ea cu siguranta o sa mai revin Asa ca ar fi bine sa nu o ratati ca merita

ma bucur ca te-ai simtit bine in prezenta mea ...pupici

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Cristina este o fata de nota 10 , vine rar in Sibiu și face un anal de nota 10 . Colegi , nu o ratați , va urez doar spor la futut.

Eu nu te contrazic, dar pe aceasta cale as face o rugaminte la Cristina. Cand mai ai de gand sa vi in Sibiu, ai putea anunta cu o zi sau cateva zile mai repede inainte ca vi? Sau sa spui in viitorul apropiat o sa vin in Sibiu.

Sper sa nu se supere, dar daca stiam imi faceam planul pentru ea.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Eu nu te contrazic, dar pe aceasta cale as face o rugaminte la Cristina. Cand mai ai de gand sa vi in Sibiu, ai putea anunta cu o zi sau cateva zile mai repede inainte ca vi? Sau sa spui in viitorul apropiat o sa vin in Sibiu.

Sper sa nu se supere, dar daca stiam imi faceam planul pentru ea.

Mai sa stii ca de obicei mai anunt inainte dar acum a fost ceva imprevizibil , dar data viitoare voi anunta vizita cu cateva zile inainte ...pupici.

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Pe unde ai mai exact locatia?

Doamna Stanca, iti da ea punct de reper  f. usor de gasit.
 
Vine rar la Sb Cristina, dar surprinde mereu placut, e o partenera faina de zbenguiala , experimentata , deschisa la minte in materie de sex , nu iti da ocazia sa te plictisesti.  
Very Sloppy BJ , AP si NP foarte ok, si ceva barbiduși si fantezii de ale mele indeplinite  :hihat
 
Patul ala merita batut in schimb :) , te cam lasa la greu.  ..aaa si  mergeau oglinzi mai mari in dormitor - poate data viitoare, in rest ok apartamentul, igiena++ , am plecat cu zambetul pe buze.  :bye
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

 

Doamna Stanca, iti da ea punct de reper  f. usor de gasit.
 
Vine rar la Sb Cristina, dar surprinde mereu placut, e o partenera faina de zbenguiala , experimentata , deschisa la minte in materie de sex , nu iti da ocazia sa te plictisesti.  
Very Sloppy BJ , AP si NP foarte ok, si ceva barbiduși si fantezii de ale mele indeplinite  :hihat
 
Patul ala merita batut in schimb :) , te cam lasa la greu.  ..aaa si  mergeau oglinzi mai mari in dormitor - poate data viitoare, in rest ok apartamentul, igiena++ , am plecat cu zambetul pe buze.  :bye

 

:kiss3

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna Cristina, ne poti onora cu prezenta si la Deva daca tot esti asa aproape? Te rugam frumos

hmmm nu reusesc acum , poate luna viitoare.

Link spre comentariu

Problema consta in 2 factori: primul este legat de costuri (130 lei combustibil + 300 lei intalnirea), al doilea este legat de timp (1:20 h drumul dus, fiindca nu sunt vitezoman + 1 h intalnirea + 1:20 h drumul de intoarcere) .

Cristina multumesc pentru raspuns😘, sper sa nu uiti de Deva si sa ne intersectam luna viitoare sau cat mai curand. O zi frumoasa!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...