Sari la conținut

Stie cineva ??😻


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Stiu! Tot ce ai scris aici mi-ai spus si la telefon! :) nu fac aluzii la peste,stiu ca nu ai.doar ca laba din poza nu prea e...estetica;)

Hai ti pup si nu te supara.nu am avut intentii haine!

muuuuuuah :*
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

da...da ce nu-s bani si astia ? 150 de euro ? daca ai avea bunavointa sa vrei sa decartezi 250 de euro pe un apartament cu 2 camere iti gasesc unu de te indragostesti de el :D si nu tre sa mai faci nimic doar putina curatie si sa te arunci in pat :))

Credeam ca sunt preturi mai mari,la imobiliare...hmm cand vin in tara ...o sa imi iau o garsoniera ,sa hoinarec toata vara pe acolo..

P.S:tinem legatura..

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

da...da ce nu-s bani si astia ? 150 de euro ? daca ai avea bunavointa sa vrei sa decartezi 250 de euro pe un apartament cu 2 camere iti gasesc unu de te indragostesti de el :D si nu tre sa mai faci nimic doar putina curatie si sa te arunci in pat :))

Credeam ca sunt preturi mai mari,la imobiliare...hmm cand vin in tara ...o sa imi iau o garsoniera ,sa hoinarec toata vara pe acolo..

P.S:tinem legatura..

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

:slap2 Draga cod ! Nu am ce sa ascund ! Si daca faci referire ca am peste , nu am !! Eu stau acasa la mine cu familia mea !! De aceea nu chem pe nimeni acasa si fac doar deplasari , e o situatie mai dificila !! Si asta o poate confirma Talibanu care a fost la mine acasa ! Poza e facuta in casa si cel din poza nu e "iubi"  !! :laugh2  :laugh2

Mi-am auzit numele :) da, confirm cele spuse de annah.

Corynuț, fata chiar a spus ca e o situatie mai dificila deci probabil are motivele ei sa nu isi ia apartament.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mi-am auzit numele :) da, confirm cele spuse de annah.

Corynuț, fata chiar a spus ca e o situatie mai dificila deci probabil are motivele ei sa nu isi ia apartament.

Da,eu nu am zis nimic de ea...! Daca lucreaza singura,nu vad de ce si-ar lua apartament..
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mi-am auzit numele :) da, confirm cele spuse de annah.

Corynuț, fata chiar a spus ca e o situatie mai dificila deci probabil are motivele ei sa nu isi ia apartament.

Da,eu nu am zis nimic de ea...! Daca lucreaza singura,nu vad de ce si-ar lua apartament..
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Credeam ca sunt preturi mai mari,la imobiliare...hmm cand vin in tara ...o sa imi iau o garsoniera ,sa hoinarec toata vara pe acolo..

P.S:tinem legatura..

iti recomand sa nu astepti sa vina vara...cresc mult preturile in sezon la inchirieri...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Nu m.am putut abtine

eSTI PREA PROASTAA MAI FATA SA MA COBOR LA NIVELUL TAU INTELEGI ?  Tocmai daia nu iti raspund la ce postezi !! Esti JALNICA !! ma doare undeva de bani care ii faci tu sau care iai facut !! Daca tot te respecti asa de tare ,, ce pnm mai stai in tara si te futi pe cativa lei ? Ai impresia ca 400 de lei e o  avere ? Esti o terminata !! Chiar nu ma agit cu tine ! BAfta !

Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

eSTI PREA PROASTAA MAI FATA SA MA COBOR LA NIVELUL TAU INTELEGI ?  Tocmai daia nu iti raspund la ce postezi !! Esti JALNICA !! ma doare undeva de bani care ii faci tu sau care iai facut !! Daca tot te respecti asa de tare ,, ce pnm mai stai in tara si te futi pe cativa lei ? Ai impresia ca 400 de lei e o  avere ? Esti o terminata !! Chiar nu ma agit cu tine ! BAfta !

Eu stau foarte linistita la solar si piscina zilnic , la salon sa imi fac unghiutele , parul , la sala . Am cu ce sa imi ocup timpul nu crezi ? Daca ai bani e imposibil sa nu ai ce face cu ei dar tu pinguin mic ? Sugi pla si iti rupi toate gaurelele 

 

Ps.Cu ultima poza ai gafat.o tare , ai ceva simetric pe toata fata aia ? :350x

Link spre comentariu
  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

eSTI PREA PROASTAA MAI FATA SA MA COBOR LA NIVELUL TAU INTELEGI ?  Tocmai daia nu iti raspund la ce postezi !! Esti JALNICA !! ma doare undeva de bani care ii faci tu sau care iai facut !! Daca tot te respecti asa de tare ,, ce pnm mai stai in tara si te futi pe cativa lei ? Ai impresia ca 400 de lei e o  avere ? Esti o terminata !! Chiar nu ma agit cu tine ! BAfta !

Eu stau foarte linistita la solar si piscina zilnic , la salon sa imi fac unghiutele , parul , la sala . Am cu ce sa imi ocup timpul nu crezi ? Daca ai bani e imposibil sa nu ai ce face cu ei dar tu pinguin mic ? Sugi pla si iti rupi toate gaurelele 

 

Ps.Cu ultima poza ai gafat.o tare , ai ceva simetric pe toata fata aia ? :350x

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Eu stau foarte linistita la solar si piscina zilnic , la salon sa imi fac unghiutele , parul , la sala . Am cu ce sa imi ocup timpul nu crezi ? Daca ai bani e imposibil sa nu ai ce face cu ei dar tu pinguin mic ? Sugi pla si iti rupi toate gaurelele 

 

Ps.Cu ultima poza ai gafat.o tare , ai ceva simetric pe toata fata aia ? :350x

Eu vorbesc de mere si tu de pere !! Tea intrebat cineva ce faci ? cum iti ocupi timpul ? aa dar am uitat !! Tu te lauzi mult si faci putine !! Si daca vrei sa iti compari curul ala de babuin pe care il numesti fata , cu fata mea !stai cuminte mai fata !  :laugh2  nu exista comparatie ! Eu frumoasa si tu bestia ! MArs !! 

Link spre comentariu
  • Oras:ciresica
  • Oras:ciresica

Eu vorbesc de mere si tu de pere !! Tea intrebat cineva ce faci ? cum iti ocupi timpul ? aa dar am uitat !! Tu te lauzi mult si faci putine !! Si daca vrei sa iti compari curul ala de babuin pe care il numesti fata , cu fata mea !stai cuminte mai fata !  :laugh2  nu exista comparatie ! Eu frumoasa si tu bestia ! MArs !! 

:) :) bravo iubita te pup :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...