Sari la conținut

Stie cineva ??😻


Postări Recomandate

  • Oras:Doar deplasari
  • Oras:Doar deplasari

Eu vorbesc de mere si tu de pere !! Tea intrebat cineva ce faci ? cum iti ocupi timpul ? aa dar am uitat !! Tu te lauzi mult si faci putine !! Si daca vrei sa iti compari curul ala de babuin pe care il numesti fata , cu fata mea !stai cuminte mai fata !  :laugh2  nu exista comparatie ! Eu frumoasa si tu bestia ! MArs !! 

:laugh2    Mi.ai vazut tu mie fata ?   

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

 

S.au adunat frumoasele si se sustin una pe alta in lumea lor colorata si plina de vise . :slap2

 

 

las-o si nu te mai agita.. e doar o proasta de 2 lei care se da mare ca face si drege.. uita ca bani are tot supt pula :D oricat de frumoasa ar fii nici nu mai conteaza ca tot din supt face bani :) direrenta este (zicea ea ca eu oricum nu cred :D) ca ea o suge cu plastic.. de meserie oricum nu s-a lasat.. ca n-are din ce trai saraca  :pope

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

las-o nu si te mai agita.. e doar o proasta de 2 lei care se da mare ca face si drege.. uita ca bani are tot supt pula :D oricat de frumoasa ar fii nici nu mai conteaza ca tot din supt face bani :) direrenta este (zicea ea ca eu oricum nu cred :D) ca ea o suge cu plastic.. de meserie oricum nu s-a lasat.. ca n-are din ce trai saraca  :pope

:laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...