Sari la conținut

Fanteziile barbatilor  

168 membri au votat

  1. 1. Ce fantezii aveti?

    • Sex cu doua femei
    • Sex oral
    • Sex anal
    • Pozitii neobisnuite. Care? (detaliati la comentarii)
    • Locuri neobisnuite. Care? (detaliati la comentarii)
    • Asiatice
    • Mulatre
    • Striptease
    • Gangbang
    • Altele. Care? (detaliati la comentarii)


Postări Recomandate

  • Oras:Prin capitala
  • Oras:Prin capitala

Masaj, stríptease, bai cu spuma, petale de trandafir, chestii romantice, in general. Si sex cu 2 barbati, dar sa ramana doar fantezie. Pe primele vreau sa le pun in aplicare. :innocent

Mersi de contributia adusa la vot. :clapp 

Nu ai pentru ce.

Imi aduc si eu contributia pe aici cum pot :) si sincer mi-as aduce contributia si in a-ti indeplini micile fantezii

:P

Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

Imi plac femeiile maro din america de sud, dar anumite natii gen columbiemce, venezuelence, peruance. Nu femeiile maro venite din orientul mijlociu, mai ales din india si pakistan, acu 1000 de ani.

Si tu ce pula mea ai deschis 10 topinguri cu intrebari retardate? Zici ca esti un copil autist care nu intelege de ce este in viata si pune 1000 intrebari imbecile

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Imi plac femeiile maro din america de sud, dar anumite natii gen columbiemce, venezuelence, peruance. Nu femeiile maro venite din orientul mijlociu, mai ales din india si pakistan, acu 1000 de ani.

Si tu ce pula mea ai deschis 10 topinguri cu intrebari retardate? Zici ca esti un copil autist care nu intelege de ce este in viata si pune 1000 intrebari imbecile

 

Am 20 de ani, nu-s copil. :refoz Intrebarile astea nu sunt tampite. :refoz Si le pun multe femei care poate n-au curaj sa posteze aici ca intra in gura voastra. :rtfm  

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Am 20 de ani, nu-s copil. :refoz Intrebarile astea nu sunt tampite. :refoz Si le pun multe femei care poate n-au curaj sa posteze aici ca intra in gura voastra. :rtfm  

 

Ai sa ramai surprinsa dar pe acest forum nu-i chiar asa  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

ce ma oftica pe mine la tine e ca pui niste intrebari care tu deja le sti ca vad ca dai exemple ca se fute pizda cu pula ca gura e plina de zmecleu ca trandafiri intepa si tot intrebi ca vad ca le sti deja sau nai cu cine sa te arzi si tu si cauti pe acilea baiatul romantic si cu pula mare ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

ce ma oftica pe mine la tine e ca pui niste intrebari care tu deja le sti ca vad ca dai exemple ca se fute pizda cu pula ca gura e plina de zmecleu ca trandafiri intepa si tot intrebi ca vad ca le sti deja sau nai cu cine sa te arzi si tu si cauti pe acilea baiatul romantic si cu pula mare ?

Un baiat romantic e picon, un baiat cu pula mare e afriq, nu exista barbatul perfect dar exista doi barbati care fac cat un barbat perfect

  • Haha 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Masaj, stríptease, bai cu spuma, petale de trandafir, chestii romantice, in general. Si sex cu 2 barbati, dar sa ramana doar fantezie. Pe primele vreau sa le pun in aplicare. :innocent

Mersi de contributia adusa la vot. :clapp

Ai fantezie cu doi barbati dar sa ramana fantezie...hmmm, o viata ai, chiar daca esti maritata! :)

Daca pe primele vrei sa le pui in aplicare...poate cu mine? 😊

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Catania
  • Oras:Catania

Pai sa le luam pe rand:

 

Ce fantezii aveti?

 

Sex cu doua femei -> N-am încercat până  acum, dar se află pe to do list

 

Sex oral -> Asta nu mi se pare a fi o fantezie (mai degrabă, CIM-ul cu Swallow este fantezie). 

 

Sex anal -> In niciun caz pentru că nu mă pasionează.

 

Poziții neobișnuite. Care? (detaliați la comentarii) -> N-am exersat prea multe poziții neobișnuite, astfel ca m-am rezumat doar la cele mai cunoscute.

 

Locuri neobișnuite. Care? (detaliați la comentarii) -> Oooo da. Aici sunt multe de spus dar o să fiu scurt in discuție! Am făcut-o într-un vagon cușetă (in patul de sus) și n-am întâmpinat probleme nici când intra trenul in balans, pe anumite segmente de traseu.

 

Asiatice -> N-am avut ocazia să cunosc o asiatică, deocamdată.

 

Mulatre -> N-am avut ocazia să cunosc o mulatră, deocamdată.

 

Striptease -> Nu prea mă pasionează.

 

Gangbang -> In niciun caz.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...