Sari la conținut

Fanteziile barbatilor  

170 membri au votat

  1. 1. Ce fantezii aveti?

    • Sex cu doua femei
    • Sex oral
    • Sex anal
    • Pozitii neobisnuite. Care? (detaliati la comentarii)
    • Locuri neobisnuite. Care? (detaliati la comentarii)
    • Asiatice
    • Mulatre
    • Striptease
    • Gangbang
    • Altele. Care? (detaliati la comentarii)


Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

:hi3

Care sunt fanteziile barbatilor?

Ce visati  :drool  sa faceti cu o femeie in pat/ masa/ lift?

As fi foarte curios sa simt un orgasm feminin , adica sa traiesc un orgasm din punctul femeii. bineinteles ca este imposibil dar cred ca ar fi interesant :) :) :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

fantezia mea e ca sa-mi aduca pensia o postasa de 20 de ani sexy si sa ma puna sa-i semnez primirea pe fundul ei gol in timp ce eu ii lipesc timbrele pe corp si-i aplic cate o stampila pe sani pe care scrie :Par avion  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

fantezia mea e ca sa-mi aduca pensia o postasa de 20 de ani sexy si sa ma puna sa-i semnez primirea pe fundul ei gol in timp ce eu ii lipesc timbrele pe corp si-i aplic cate o stampila pe sani pe care scrie :Par avion  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:vrancea
  • Oras:vrancea

:hi3

Care sunt fanteziile barbatilor?

Ce visati  :drool  sa faceti cu o femeie in pat/ masa/ lift?

as vrea sa fut o femeie  de 45 ani,cu cel putin 10 ani mai mare ca mine si alta fantezie sa dau limbi in pasarica,n-am incercat niciodata.

Link spre comentariu
  • Oras:Intre văi
  • Oras:Intre văi

Masaj, stríptease, bai cu spuma, petale de trandafir, chestii romantice, in general. Si sex cu 2 barbati, dar sa ramana doar fantezie. Pe primele vreau sa le pun in aplicare. :innocent

Mersi de contributia adusa la vot. :clapp

 

mai tu de colo....asa in limbaj de sateni iti vorbesc ca sa intelegi si tu,.....ce ai scris tu mai sus NU SUNT FANTEZI.."Masaj, stríptease, bai cu spuma, petale de trandafir, chestii romantice, in general."...sunt chesti normale......esti fff ciudata....

Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

mai tu de colo....asa in limbaj de sateni iti vorbesc ca sa intelegi si tu,.....ce ai scris tu mai sus NU SUNT FANTEZI.."Masaj, stríptease, bai cu spuma, petale de trandafir, chestii romantice, in general."...sunt chesti normale......esti fff ciudata....

Cei aia un fantez?

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mie mi ar place sa o fac intr un hambar plin cu fan :))

Si daca nu se poate asta, atunci sa merg la carnavalul de la Rio si sa o fac cu braziliencele :)

Cand eram mic, m-am jucat o data intr-un depozit de grau, de fapt un siloz imens. Inotam la propriu prin grau. Acuma lucrurile s-au mai schimbat. Astea cred ca sunt in categoria fanteziilor agro-romantice.

Link spre comentariu

  • Oras:pa
  • Oras:pa

I love Latina girls.

 

Ce coincidenta, si eu, si culmea ca am fost mare norocos cand am fost in strainatate la facultate in suedia, unde am cunoscut o femeie din Peru, cu care m-am combinat si ne-am futut ca iepurii, foarte pasionala, ea nu prea stia sa se futa dar am ajutat-o si i-am zis ca tot ce trebuie sa faca este sa danseze, puneam muzica latina gen salsa, merengue si practic dansa pe pula miscandu-si bazinul pe ritmul muzicii. Cand ne-am despartit mi-a multumit ca am invatat-o sa fie o femeie :)))

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...