Sari la conținut

Dana20 - Militari Apusului - 0734062474


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Pe Dana o cunosc de foarte multă vreme, insa nu am mai vizitat-o de circa un an. Mai avea o colega Alina, o fatuca genul "păpușică" ce mi-a placut tare mult, insa sa revenim la subiectul fetei de mai sus. Pot spune ca este o experiența mediocra, este cam urâțică insa eu am fost mulțumit de prestația ei. Avea cam 19 ani când am cunoscut-o si stătea intr-o garsoniera confort 3 pe strada Vistiernicul Stavrinos, apoi pe Valea Lunga si in zona Apusului. Din cate stiu avea servicii totale insa eu o singura data am fost tentat dar nu aveam suficienți bani la mine si nu a acceptat pe datorie, desi ne știam de mult. In fine nu prea imi place analul, asa ca nu e un aspect relevant. Ca si prestație a fost banala de fiecare data, fata e insa e curatica, nu e de etnie, insa nici vreo bunaciune nu e. Ceva probleme cu dantura pe ici pe colo daca te uiti atent, e o fata fara posibilități materiale. O sa dau si cateva note realiste:

 

Locație 6 apartamente mobilate comunist, nu as face nici măcar dus acolo, insa nici chiar ghetou nu erau.

 

Aspect fata 6,50 e o fata normala, decenta

 

Aspect corp 5 sânii lăsați, moi, insa totuși vârsta frageda ii da un plus

 

Oral 7 atinge cu dinții insa ghidată iese ceva ok, iti face pe plac, se implica,

 

Normal 8 sta in ce poziție vrei, nu te grăbește insa doar atat, nimic mai mult

 

Anal nu am încercat, insa stiu ca face si părea apetisanta

 

Tariful 60 lei finalizarea de fiecare data, nu am încercat la ora.

  • Like 10
Link spre comentariu

Alta fata, alta locatie: Veteranilor 19, bloc retras fata de strada. O garsoniera mare si aerisita ce dispune de numai doua canapele in loc de pat. De 6-7.

 

Fata zice ca e in prima zi de munca. 20 de ani, dar pare mamica. Carne tara, sanii moi. Cu bun simt si prietenoasa, placuta la fatza. Actiunea mediocra, insa. Ca o nevasta binevoitoare fara chef. Fata 6-7, actiunea 6.

 

Amuzant ca nu m-a invitat la dus, dar ea si-a facut constiincios si inainte si dupa. Doar un sapun amarat la baie. Ce sa zic, 7.

 

Scorul 70.

post-20833-0-98754100-1493041652_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Alta fata, alta locatie: Veteranilor 19, bloc retras fata de strada. O garsoniera mare si aerisita ce dispune de numai doua canapele in loc de pat. De 6-7.

 

Fata zice ca e in prima zi de munca. 20 de ani, dar pare mamica. Carne tara, sanii moi. Cu bun simt si prietenoasa, placuta la fatza. Actiunea mediocra, insa. Ca o nevasta binevoitoare fara chef. Fata 6-7, actiunea 6.

 

Amuzant ca nu m-a invitat la dus, dar ea si-a facut constiincios si inainte si dupa. Doar un sapun amarat la baie. Ce sa zic, 7.

 

Scorul 70.

Misca, geme, da contre? Singura in locatie sau miros de pesti?
Link spre comentariu
  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

testata :)

vagaboanta este acum la gorjului chiar la gura de metrou care are iesirea catre piata.in locatie mai este o vagaboanta mai inalta slaba si cam negricioasa(nu stiu daca este ciorex sau asa e ea) si presteaza pt suma de 80 de lei.De ce cere 80 dumnezeu stie ca este mai naspeta decat asta :))

 

acum sa vorbim despre dana :).este o roscata ceva de genul ce a postat  @secret.squirel,inaltime uneva pe la 1,65,corp placut si tanar numai ca o cam strica fata.ea nu este urata ,doar ca are o fata cam de la tara,cu niste alunite cam mari.oricum asa cum am mai spus si sus,compenseaza corpul ei tanar si sanii medii( si moi).Ca actiune nu este fast-fuck si nu comenteaza la ceva,oral neprotejat(te intreaba cum il vrei).

In locatie este curat doar ca n-are pat ci o saltea intinsa pe jos.

 

daca o sa revin....da,candva.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

testata :)

vagaboanta este acum la gorjului chiar la gura de metrou care are iesirea catre piata.in locatie mai este o vagaboanta mai inalta slaba si cam negricioasa(nu stiu daca este ciorex sau asa e ea) si presteaza pt suma de 80 de lei.De ce cere 80 dumnezeu stie ca este mai naspeta decat asta :))

 

acum sa vorbim despre dana :).este o roscata ceva de genul ce a postat  @secret.squirel,inaltime uneva pe la 1,65,corp placut si tanar numai ca o cam strica fata.ea nu este urata ,doar ca are o fata cam de la tara,cu niste alunite cam mari.oricum asa cum am mai spus si sus,compenseaza corpul ei tanar si sanii medii( si moi).Ca actiune nu este fast-fuck si nu comenteaza la ceva,oral neprotejat(te intreaba cum il vrei).

In locatie este curat doar ca n-are pat ci o saltea intinsa pe jos.

 

daca o sa revin....da,candva.

:clapp  :clapp  :clapp  ... merci de informatie. Cred ca o sa ii imping o vizita.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...