Sari la conținut

fete la strada


bamboo112

Postări Recomandate

  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani

unde ai vazut frate pe la Kaufland ca eu trec zilnic prin zona aia si nu am vazut nimik lasane niste detalii la ce ora ai vazuto sau cum arata

 

Lasa ca te faci mare și pricepi și ironiile...
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Cele de la LukOil spre Ploiești după ce cobori podu după dezmembrări ce știți de ele ? Tarife ? Am vazut astăzi erau vreo 5-6

frate pitbul eu am vazut duba de la jandarmerie pe drumul ala pe care te baga ele ca daca te uiti se vede o casa parasita in departare, E acolo te duc ele si acum de curand era o duba de jandarmi in fata unei masini mici pe drumul ala si ma gandesc ca a prins-o in flagrant. nu iti doresc asa ceva sunt patit pe la ploiesti de m-am rugat de ei sa nu ma amendeze.

Link spre comentariu

Stai liniștit. Duba intra pe drumul ăla de 2,3 ori pe zi și nu se merita ptr o mie de 30 de lei sa mai iei 300 amenda.la oreavu.vreun subt 2 fete bune și nu ei expus sau la ieșire din caldarusanca spre București alte 2 păsărici bune tot cu 30.se merita sa faci un drum

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Salut. E una blonda si nu are mai mult de 20 pe la fabrica de bere. Sta pe langa poarta cimitirului. E destul de ok si e romanca. Sani frumosi... Zicea ca isi cauta locatie. Nu stau mult pe acasa dar am vazut.o o singura data. Ea spune ca e de multa vreme prin zona.

 

 

A mai fost una buna rau cu tate mari la petrom langa dedeman. Da voia 100 lei...

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...