Sari la conținut

fete la strada


bamboo112

Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

e una grasuta la pod la fabrica de bere am luat-o anul trecut dar.....mai bine ma lipseam. 30 de le oral de normal nu am intrebat cica face si anal da nu m-a interesat. am fost cu ea laanga petrom nord in parcarea aia de tiruri. m-a supt ce m-a supt dar mai mult vorbea ca are greutati ca sta cu chirie plm  si nu am mai rezistat ca a inceput sa transpire si sa respire greu.  am zis 'stop ca imi dau drumul greu hai sa te duc inapoi ca ma grabesc" si aia a fost. incearca poate e mai curata si meseriasha. bafta!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau - Ploiesti - Braila- Focșani - Sibiu - Pitesti - București
  • Oras:Buzau - Ploiesti - Braila- Focșani - Sibiu - Pitesti - București

Salut, am fost ieri intrun serviciu mai special. Dacă tot am fost pe stradă și după solicitarile mele de dinaine, ca în 8 ore să fac ceva. Am vb cu cineva cunoscut ai de la 100 ron 2 nr., a ajuns față să ceară 200 2 mr. Pentru Buzau este mult .... Așa ca am luat backup.. Pe variantă la ieșirea spre ploiesti erau 3 fetițe.... Uma muuuuuulllllta... una cam la 40-50 ani și una mai puțin multă cam la 20-25 ani.

Am ales variantă bruneta, puțin plinuța la 30 ron oralul.

Gfe -ok....oricum nu ai timp.

Oral 8 ..... Face deepptrouth ca să scape repede..... La mine a funcționat

După această activitate de la ora 10 dimineață am mai executat o actiune a ora 14.... Cu Carmen(circuit oarecum închis).

Nu i permit să dau detalii referitor la MONIKA și CARMEN.... nu am acceptul lor și voi da detalii doar în privat.... Acolo unde eu sunt varză... :)

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau - Ploiesti - Braila- Focșani - Sibiu - Pitesti - București
  • Oras:Buzau - Ploiesti - Braila- Focșani - Sibiu - Pitesti - București

Aaaa,.... Am uitat era și balenă eșuată, blondă,

tunsă scurt .... 100- și ceva de kg , acolo

Link spre comentariu

Salut, am fost ieri intrun serviciu mai special. Dacă tot am fost pe stradă și după solicitarile mele de dinaine, ca în 8 ore să fac ceva. Am vb cu cineva cunoscut ai de la 100 ron 2 nr., a ajuns față să ceară 200 2 mr. Pentru Buzau este mult .... Așa ca am luat backup.. Pe variantă la ieșirea spre ploiesti erau 3 fetițe.... Uma muuuuuulllllta... una cam la 40-50 ani și una mai puțin multă cam la 20-25 ani.

Am ales variantă bruneta, puțin plinuța la 30 ron oralul.

Gfe -ok....oricum nu ai timp.

Oral 8 ..... Face deepptrouth ca să scape repede..... La mine a funcționat

După această activitate de la ora 10 dimineață am mai executat o actiune a ora 14.... Cu Carmen(circuit oarecum închis).

Nu i permit să dau detalii referitor la MONIKA și CARMEN.... nu am acceptul lor și voi da detalii doar în privat.... Acolo unde eu sunt varză... :)

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Salut fratilor!! Acum cateva zile si mai exact vineri 20.01 in jur de ora 10  eram in trecere prin zona dragaica si am vazut o dameza bruneta cu o geaca rosie blugi negrii cu o cola la jumate in mana vorbea la telefon mergand spre unirii ceea ce mi sa parut suspect. In fine am terminat treaba ce o aveam prin zona si am dat o tura spre fabrica de lapte si hop ce sa vezi?? Dameza mergea in continuare spre iesirea din oras exact cum banuiam. In continuare mi-am vazut de treaba consumand cativa litrii de motorina dandu-i tarcoale. S-a asezat fata la padure pe centura unde sunt si alti "macaci'' Am oprit la ea si mi-a spus 50 oral protejat si doar protejat si 70 combinat. Buuun. Tinand cont ca era dragutica si un pic plinuta dar nu rau frate ci un pic asa.....na. Zic 40!!! Ea zice OK. Mai consumand un pic de motorina(de la firma) am mers spre fabrica de bere undeva pe stanga dupa calea ferata. Asa si executa un oral protejat bunisor cu incercari de DP cat de cat reusite, ii suna "celularul" dar nu a raspuns. Dupa executie am intervenit cu cateva intrebari. A zis ca e din bucuresti si sta cu chirie aici, varsta nu a vrut sa mi-o spuna dar avea undeva la 25, a zis ca o cheama ionela dar cu jumate de gura ceea ce nu prea am crezut-o.In fine arata mult mai bine decat celelalte fete de acolo. PS MI-a zis ca daca mai trec pe acolo si nu e si vad o sticla de suc in picioare pe o caramida sa o astept ca are client si ca asta e semnul ei!!! Spor la "mumu" fratilor daca aveti de gand sa o vizitati.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...