Sari la conținut

fete la strada


bamboo112

Postări Recomandate

  • Oras:aici
  • Oras:aici

A revenit fata de la petrom dedeman cea cu țațele mari.vrea 100 combinat 50 oralu.face fara prezervativ e curata inghite tot.

 

daca o mai vede careva, sa ceara si un nr de telefon... nu toti avem posibilitatea sa trecem pe acolo, sau chiar daca trecem, nu e fata acolo...

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Chiar azi am vazut-o avea niste pantalonasi prea scurti si o târtitză frumoasa dar aveam in dreapta radarul si.....stiti voi. Apoi am revenit la 45 min sa zic dar disparuse am fumat 2 tigari plus o cafea de la petrom asta a durat vreo 30min dar nu aparuse si am plecat

Link spre comentariu
Vizitator lovemebaby79_bz
Reputație: 0

De blonda de la iesire spre Ploiesti dupa pod ce referinte aveti?

Este nașpa, ii pute puta. Nu pleacă de acolo întra pe drumul ala unde sta și riști sa dai nas în nas cu garda. Am fost și eu la ea. Nu am reușit sa termin mai ales când mi-a venit în nas dansul de la puta ei.
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Bleahhh,așa e la strada,nu se spala intre clienți,și pe deasupra sunt și aproape 30 grade afara.ce preturi are?sunt convins că se apropie de tarifele celor cu locație.macar la cele cu locație poți face un dus și tu și ea.asa că voi alegeți...

P.S.si e mai mic riscul sa dea garda peste tine.

Link spre comentariu
  • Oras:În mai multe parti
  • Oras:În mai multe parti

Pe transilvaniei pana in fabrica de bere am vazut ieri 4fete trei conlocuitoare si una blonda mai plinuta cu niste pantalonasi scuti ceva de se vedea aproape tot fundul.Nu am oprit ca nu eram singur.Dar mai mult ca sigur erau la munca.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Dat o tura pe la marginea orasului in urma cu 10 min si....nimic semnificativ. La socar bestia aia care e nonstop acolo iar la lukoil spre ploiesti o tipa draguta roscata statea jos pe o piatra din cauza vitezei nu am putut opri m.am dus pana la giraroriul la tinta sa zic ca am facut 3 min dus intors si disparuse. Iar am mai dat 2 ture pe acolo ai nimic parca a intrat in pamant.

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Baieti imi cer scuze pt postarea de mai sus cand am zis ca e una roscata draguta la lukoil. Am oprit aseara si este cam urata si de etnie si slaba dar avea companie o grasuna blonda cu strungareata care mi-a zis 50 on 40 op. Dar nu vrea sa plece sub nici o forma de acolo. Nu m-am riscat ca acum cateva zile era jandarmeria pe drumul ala la o masina posibil prins in fapt. Am zis pas ca nu se merita. Va salut!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720123456
  • Oras:Buzau
  • Telefon: 0720123456
  • Oras:Buzau

Am trecut prin zona azi pe la ora 15.30 erau 4 caprite in zona de pana in lukoil din bariera ploiesti, 2 blonde si 2 brunete.

Nu sunt waw dar nici baw, clasic, fete la strada ce mananca seminte si mesteca guma cu gura deschisa iar dupa fata pareau muite si super muite, parea "satule" nu ma atras nimic sa opresc la ele. 😦

PS: ON la strada?! Nici daca plareste fata! 😀

Link spre comentariu

La cele de la padure de pe varianta la podul din bariera ploiesti am oprit..70 lei combinat,nu face numai oral si actiunea in padure,nu in masina.E o blonda tinerica cu sani mari,as fi ramas dar in padure nu merg plus ca era dimineatza si racoare..in rest cealalta dupa padure suge toata ziua...stau la rand masinile dar cred ca e mai discret sa opresti acolo....plus ca le viziteaza foarte des politia

Link spre comentariu

Vizitator lovemebaby79_bz
Reputație: 0

Intr-adevar fata de la praktiker cere 50 oral si 70 combinat. Am optat pt un on, face deep, per total merita 50. Aveti grija daca o luati de par sa nu ramaneti cu paru blond in mana ca are extensi:))

Am încercat-o și eu astaxi. Nu merita banii.

Nu face deep, și cel mai rău este ca începe sa se vaite până să o penetrez. La un moment dat ma apucase și râsul cum se preface în timp ce se fure.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...