Sari la conținut

fete la strada


bamboo112

Postări Recomandate

Salut,

 

Ieri pe la ora 15  am gasit 2 domnisoare intr o parcare intre Limpezis si Cioranca.

Blonda si brunata, 60 oral / 80 oral si normal.

Blonda executa un oral bunicel, la normal este mediocra.

Cica sunt din Constanta si stau pana joi.

Spor

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Bifat o gagicuta in parcarea dintre lipia si popas merei. Blondutza cu tatuaje micuta de inaltime. Op 50 combinat 70. Am optat pt op. Nu se grabeste se mai ajuta si de mana dar se misca bine. Are accent moldovenesc zice ca e din chisinau. O sa revin si pt normal pe sapt viitoare. Zice ca sta pana la 7 seara. Nr de tel nu am cerut ca....nu m-am gandit :). Actiunea sa petrecut pe camp dar drumul un pic cam nasol. Spor!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau, Brasov, Munich.
  • Oras:Buzau, Brasov, Munich.

Ieri, la iesire din Oreavu inspre Buzau erau doua fete, una blonda, aspect de 150fin/250ora, super atragatoare si destul de inalta; cealalta era mai micuta de statura, bruneta, frumusica. Era coada de 3 masini la ele, le-am observat doar cum discutau cu potentialii clienti, cand m-am intors erau ridicate de un Jaguar, probabil se terminase tura.

Nu sunt obisnuit sa vad asa fete frumoase la strada, sunt curios daca apar din nou.

Link spre comentariu

Ieri ma aflam din intamplare chiar in sensul giratoriu la Dedeman si dintr o dataa coboara dintr o masina o racheta inalta forte frumusica imbracata in alb si cu tatuaje pe ambele picioare , stie cineva ceva daca acolo la benzinarie (Petrom) isi face veacul sau ??? Detalii daca aveti

Link spre comentariu

Salutare.

Testat sambata pe varianta aproape de Viostar una bucata piesa .

50 combinat.

Mers pe camp ,fata nu se grabeste o cheama Alina are piercing in nas si mi_a zis ca e din Ramnicul Sarat.

Decartat banii la fetita si executat un oral de zile mari cu protectie si deep.

La normal nu a mai fost cazul dar sper sa urmeze.

De recomandat ca atitudine,pret,servicii.

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Am văzut azi pe la 10 jumătate , o blonda la petrom ul de lângă Dedeman, din depărtare arata ok, bulănoasă, și își făcea selfie , și pe la viostar o roșcată , nu le am văzut până acum. Știe cineva ceva de ele? Eu nu am putut opri.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti

Ceva nou pe traseu ? 

De cateva zile tot trec si nimic nou.

Am vazut intr-o zi la Petrom-ul vis a vis de Vama Buzau o bruneta top insa era ora 3-4 si nu puteam opri, a fost cineva la ea ? Care-i tarfiul si cum presteaza ?

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...