Sari la conținut

Alina 0728435137


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Mulțumesc frumos ! 

 

.

 

 

Haideti sa va spun eu experienta mea cu aceasta prostituata.

Dupa ce am studiat forumul m-am hotarat sa o contactez.Sun, imi raspunde,dupa voce pare ok, imi spune preturile,locatia in zona la City..o intreb esti tu fata din poze? vine si raspunsul:pai altfel crezi ca mai eram la top daca nu eram eu?

Stabilim o intalnire, eu spun ca pot sa ajung intr-un sfert de ora,imi raspunde ca nu ma poate programa decat in 30 de minute.Zic ok,eram deja prin zona asa ca ma pun pe asteptat, astept fix 30 de min, dupa care sun...sun....sun...si iar sun...nu aud decat vocea calda a mesageriei.

Si acum notele:

Seriozitate 2

Aspect: NA

Sex: NA

Recomand? categoric NU! cu atitudinea aceasta de centurista fara doua vorbe la un loc....nu cred ca o sa aiba parte de prea multe laude.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Haideti sa va spun eu experienta mea cu aceasta prostituata.

Dupa ce am studiat forumul m-am hotarat sa o contactez.Sun, imi raspunde,dupa voce pare ok, imi spune preturile,locatia in zona la City..o intreb esti tu fata din poze? vine si raspunsul:pai altfel crezi ca mai eram la top daca nu eram eu?

Stabilim o intalnire, eu spun ca pot sa ajung intr-un sfert de ora,imi raspunde ca nu ma poate programa decat in 30 de minute.Zic ok,eram deja prin zona asa ca ma pun pe asteptat, astept fix 30 de min, dupa care sun...sun....sun...si iar sun...nu aud decat vocea calda a mesageriei.

Si acum notele:

Seriozitate 2

Aspect: NA

Sex: NA

Recomand? categoric NU! cu atitudinea aceasta de centurista fara doua vorbe la un loc....nu cred ca o sa aiba parte de prea multe laude.

Bai nene tu esti nebun?? 😂😂 m ai sunat cu ifose d ale de smecheras,ca poze ca alea ce m ai bolboroseai tu pe acolo...si ti am zis ca am o programare si sa revii cu tel in 30 min,nu ai specificat ca tu vii sigur in 30 min... baiatul care a venit a platit din start o ora. Cum ai fi vrut sa procedez?

  • Like 3
Link spre comentariu

Bai nene tu esti nebun?? m ai sunat cu ifose d ale de smecheras,ca poze ca alea ce m ai bolboroseai tu pe acolo...si ti am zis ca am o programare si sa revii cu tel in 30 min,nu ai specificat ca tu vii sigur in 30 min... baiatul care a venit a platit din start o ora. Cum ai fi vrut sa procedez?

Chiar daca ar fi sa fie ca tine...am revenit in 30 de minute cum recunosti ca am stabilit, dar nu ai raspuns, asta confirma ca esti neserioasa si fomista.

Eu cred ca erai drogata!!!Ori te-ai molipsit de la atata poola(ca e proasta si nu stie carte).Cred ca am avut o discutie chiar pertinenta si cat se poate de serioasa cu tine.Faptul ca te-am intrebat de poze nu cred ca poate fii catalogat ca "ifos de smecheras" cu atat mai ca bolboroseala...Eu zic ca ne-am inteles destul de clar la telefon.Se mai practica ca pe nr. uneia sa dai de alta(dupa ce baietii au facut recenzii bune pentru titulara numarului de telefon...eu dau cu banu' e dreptul meu sa ma asigur ca nu bat drumul degeaba pana la tine.

Te-am sunat si am zis ca VIN in 15 min....tu mi-ai zis ca ma poti primi in 30 si am zis ok...Am stabilit CLAR. Faptul ca nu ai mai raspuns la telefon tine de seriozitatea ta, sau mai bine zis de foamea de bani in care esti...si eu as fi platit tot o ora...asta nu e o scuza.

  • Like 1
Link spre comentariu

Când am citit ce ai scris și am ajuns la cuvântul prostituata, m-am oprit...

Pai una care se culca cu 'nspe mii de barbati  pe zi pentru bani cum poate fi numita ? Daca ai uitat limba romana...sa te luminez cu etimologia substantivului prostituata:

PROSTITUÁTĂ, prostituate, s. f. Femeie care practică prostituția; târfă. [Pr.: -tu-a-] – Din fr. prostituée.

PROSTITUÁ, prostituez, vb. I. Refl. și tranz. 1. A practica sau a face pe cineva să practice prostituția. 2. Fig. A (se) necinsti, a (se) pângări (printr-o întrebuințare nedemnă), a face să capete un aspect degradant. [Pr.-tu-a] – Din fr. prostituer.

PROSTITUÁTĂ, prostituate, s. f. Femeie care practică prostituția; târfă. [Pr.: -tu-a-] – Din fr. prostituée.

PROSTITUÁTĂ, prostituate, s. f. Femeie care practică prostituția. Acea ocnă la care s-află condamnate Nenorocitele ființe ce se numesc prostituate.MACEDONSKI, O. I 81. Eroina romanului e o prostituată. GHEREA, ST. CR. II 230. Ziceai că femeia asta te dezgustă pentru că este o prostituată.BOLINTINEANU, O. 385.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Tomis
  • Oras:Cetatea Tomis

Ești un prost... era ceva fin, aluziv, ceea ce am spus eu!

Normal in Plm ca știu pe ce forum suntem și despre ce vorbim!

Însă dacă zicea, curva, târfă sau ceva de genul era “mai de înțeles” pentru mine...

Când a zis prostituata am știut deja cum va decurge prelegerea.

Link spre comentariu

Ești un prost... era ceva fin, aluziv, ceea ce am spus eu!

Normal in Plm ca știu pe ce forum suntem și despre ce vorbim!

Însă dacă zicea, curva, târfă sau ceva de genul era “mai de înțeles” pentru mine...

Când a zis prostituata am știut deja cum va decurge prelegerea.

 

Trebuie sa jignim ca sa ne facem intelesi sau cum??? 

replicile tale te definesc..."Însă dacă zicea, curva, târfă sau ceva de genul era “mai de înțeles” pentru mine..."

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Chiar daca ar fi sa fie ca tine...am revenit in 30 de minute cum recunosti ca am stabilit, dar nu ai raspuns, asta confirma ca esti neserioasa si fomista.

Eu cred ca erai drogata!!!Ori te-ai molipsit de la atata poola(ca e proasta si nu stie carte).Cred ca am avut o discutie chiar pertinenta si cat se poate de serioasa cu tine.Faptul ca te-am intrebat de poze nu cred ca poate fii catalogat ca "ifos de smecheras" cu atat mai ca bolboroseala...Eu zic ca ne-am inteles destul de clar la telefon.Se mai practica ca pe nr. uneia sa dai de alta(dupa ce baietii au facut recenzii bune pentru titulara numarului de telefon...eu dau cu banu' e dreptul meu sa ma asigur ca nu bat drumul degeaba pana la tine.

Te-am sunat si am zis ca VIN in 15 min....tu mi-ai zis ca ma poti primi in 30 si am zis ok...Am stabilit CLAR. Faptul ca nu ai mai raspuns la telefon tine de seriozitatea ta, sau mai bine zis de foamea de bani in care esti...si eu as fi platit tot o ora...asta nu e o scuza.

Daca si eu am foame de bani tatii..de alea care iau pe banda rulanta ce sa mai zicem? Nu ma cunosti..si nu stii cum lucrez eu..asta cu foamea de bani chiar suna aiurea in cazul meu..
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Tomis
  • Oras:Cetatea Tomis

Trebuie sa jignim ca sa ne facem intelesi sau cum???

replicile tale te definesc..."Însă dacă zicea, curva, târfă sau ceva de genul era “mai de înțeles” pentru mine..."

Nu este jignire! Este o părere. Dacă o simți este o problema.

Dacă mi-ai fi citit posturile, ai fi văzut ca nu m-am ascuns sa zic vreodată ca sunt un pervers nenorocit, Moș libidinos, ahtiat după pizda și un frustrat care apelează la serviciile curvelor.

Normal ca ceea ce scriu ma definește.

Același lucru am spus și despre tine la momentul când am zis ca ești prost.

Link spre comentariu

Nu este jignire! Este o părere. Dacă o simți este o problema.

Dacă mi-ai fi citit posturile, ai fi văzut ca nu m-am ascuns sa zic vreodată ca sunt un pervers nenorocit, Moș libidinos, ahtiat după pizda și un frustrat care apelează la serviciile curvelor.

Normal ca ceea ce scriu ma definește.

Același lucru am spus și despre tine la momentul când am zis ca ești prost

Te scuz...ca esti un distrus,o zdreanta de om...

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Tell her:

“Hai te plimbosaosame. Haida jas manta ando foro? Camis te jas manta?

Socheres merundo. Has moro car.â€

Because she doesn’t speak English.

Culmea,vorbesc si engleză si țigăneasca 😉😂 nu m ai nimerit

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Hai sa vb iar despre seriozitate.

Sun raspunde ,intreb daca in 20min e ok sa ne intalnim,raspunde afirmativ.plec din 4-5 in 18 min eram la city,ma suna un nr ascuns si imi zice ca mai intarzie 30 min(ca a intervenit ceva)eu cred ca alt client.ii zic ca nu e ok dupa ce am batut jumate de oras.ma intteaba care ar fi problema.pai problema e seriozitatea ta .faci o programare ti-o asumi.

Cu toate ca de la mine aveai o recenzile buna(uitate in urma)acum ai aratat ca uni au dreptate cand zic ca ai divortat de serizitate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...