Sari la conținut

Alina 0728435137


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns
Vizitator guru_
Reputație: 0

Uite ca a pus o poza cu pizda asta și mi-am adus aminte ca am trecut și eu prin ea.

Deci, era o zi din aia, cum tot mereu va spun, cand pula are propria ei voința.

Și stăteam așa cu mâna in chiloți și ma gândeam ce sa fut... sau sa fac o laba și sa iau eu banii sa îmi iau niște cuie și ceva de băut.

Cum deliram eu așa, îmi trece prin cap un gând-amintire de la unul care zicea ca este una căreia ii place sa o futi mai ceva ca un compresor, asfaltul.

Răsfoiesc eu mizeria asta de forum și s-ajung la topicul asta și îmi dau seama ca ea va fi victima.

ÃŽncep sa cant la telefonul asta pe whatsapp și îmi zice ca ne putem vedea la nu știu ce ora.

Ma duc in pat sa ma culc, mai erau vreo 2 ore, zic sa dorm, sa fiu odihnit.

Ma trezesc îmi trag 3 țoale pe mine, ma urc in troleu și plec spre locatia pulii mele.

In zona ajungi cum ajungi, însă sa nimerești si blocul și scara, parca mi se făcuse dor de la laba aia amânată, mai ales ca era și o vreme de cacat afara.

Pana la urma stabilesc contactul cu ea și ajung in cele din urma la căldurica.

Sunt întâmpinată de o fătuca de maxim 150 cm și 40 kg, îmbrăcată intr-o chestie roșie pe ea și pe niște tocuri.... avea tocuri!? ÃŽnseamana ca are maxim 145 cm! 😂😂

Chipul nemachiat, m-a dus direct cu gândul la nepoata-mea de 15 ani ce tocmai o văzusem ieri.

Zic, hai sa trecem mai departe și așa este frig afara. Sunt poftit in dormitor, ma lungesc pe pat și începem un dialog despre una alta, însă mai ales despre futut. Ea a ținut mortiș sa îmi spună ce nu face și ce nu ii place, eu am reținut aspectele in ideea in care sa ii fac exact acele lucruri, fapt ce i l-am și spus. 😂😈😂

Ma rog ii spun ca vreau sa stau o ora și probabil ca ma voi elibera doar odată - standardul de futai pentru mine.

 

Mai discutam, vorbe și zic sa inițiem futaiul. Se lasă ea la curul gol, după ce da jos draperia aia roșie ce o avea pe ea.

La câte kg și înălțime are, pot sa spui ca are ceva sâni, însă curul este parte din picioare.

Ma prăvălesc peste ea și încep sa o smotocesc rau de tot.

Trag de sâni și sfârcuri, le fut și 2 flegme sa fie mai alunecosi, iar după ce văd sfârcurile erecte, cobor înspre sud și ma apuc de pizda aia de lins și supt (o pizda cu carne multa pe ea). Totul Ok acolo, verificat și curul sa vedem dacă este la locul lui... m-am jucat ceva minute bune pe acolo cu găurile alea, le-am lipit și la astea câteva palme bune, sa le văd cum se înroșesc și învinețesc.

După treaba asta mi-a venit și mie rândul. Mi-am dat si eu jos Șosetele cu gândul sa nu răcesc la prostata și ma proptesc cu pula in gurița ei, in toate felurile și modurile posibile, pana am văzut lacrimi și vene roșii pe ochi săi.

Oralul este Ok, cu patos, nu reușește DT, însă încearcă, măcar am simțit saliva pana la gaura curului.

După ce m-a uns bine, am zis sa futem și pizda, montat un cauciuc de kkt pe pula și am început in misionar, schimbat in lingurița și apoi pe la spate cu ea plita totala la orizontala. La normal pot sa spun ca ma fost destul de suprins, inițial fiindu-mi frica sa nu stric ceva prin ea când pompez. ÃŽnsă pe alocuri au fost momente când a luat-o pe toată lungimea. Menționez ca ii place mult sa fie fututa, nu sa te futa. Deci dacă ești băiatul mamei, mai bine citești ce spuneam eu despre laba aia la începutul recenziei.

Am dat deci vreo 2-3 minute din cur și am umplut punga aia de 1 leu ce ma strângea pe pula de ziceam ca o sa mi-o secționeze.

Am terminat, am fost delicat șters de fătuca, după care am făcut o vizita și la baie pentru a ma spală corespunzător.

Hai ca văd ca iar m-am întins ca de obicei la vrăjeala așa ca am sa concluzionez cu notele:

Locație: 7-8 (este curată in primul rând), nu este destul de “modernăâ€, patul scârție rău, dacă te dai tare la futut, precum și zona cam alimbicata de a găsi locație. Menționez baia Ok și prosop curat primit.

Fata: 7 (așa cum am spus: este mică), însă trecând peste dimensiuni, fățuca primește un punct in plus 8.

Oral: 9 - este exact cum îmi place, pe stil hard.

Normal: 8 - nota este mică dacă stau sa ma gândesc, însă este legată din păcate tot de statura sa, fiindcă nu permite anumite poziții, precum și ritm și viteza de pompare. ÃŽnsă, pot spune ca dacă nu ești animal ca mine, poți fute foarte mișto la ea, fiind putine lucruri la care spune nu.

GFE - 9, in cazul nostru, ea tot povestindu-mi de clickuri, iar eu ma uitam după mouse, sa dau și cu click de dreapta.

Halatul - 100/200

 

Pentru mine este o experiența reușită și probabil o voi mai repeta intr-o zi.

Zi buna tuturor.

  • Like 12
Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

Bah!

Am fost la ea după cum ai văzut mai sus.

Da! Sunt foarte exigent, însă mereu am spus ca oricât de mult prefer Frumusețea și fizicul, dacă o femeie știe sa se/te futa, astea cad pe plan secund.

La cum ii place fetei asteia sa fie fututa nu ai tu cu ce sau nici știi cum...

Spun eu si dau ca pace.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vizitato si eu zilele trecute pe Alinuta este o fata educata si finuta cu servici foarte bune , dar nu este foarte comunicativa ( cel putin asa am prinso eu)

As mai reveni o data sperand sa o prind in toane bune si sa existe acel clik , atunci o sa revin cu o recenzie amanuntita . Te pup Alina .

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...