Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E reala , stai linistit. Si se fute si bine. Din ce tin eu minte ( acu 4-5 ani ) . Sanii cam moi , in rest marfa . Din ultimele poze postate de confratele Kiss , clar a mai slabit , in trecut era un pic mai solida ( nederanjant insa ).

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E reala , stai linistit. Si se fute si bine. Din ce tin eu minte ( acu 4-5 ani ) . Sanii cam moi , in rest marfa . Din ultimele poze postate de confratele Kiss , clar a mai slabit , in trecut era un pic mai solida ( nederanjant insa ).

Multumesc mult fratioare, da vad cum stau cu timpul si o caut neaparat, cat despre E... a raspuns dar am vazut eu mult prea tarziu ..
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello everybody!

 

Domnii interesati de mai multe detalii si poze, pot intra pe site-ul meu:

 

www.louisebucharest.com

 

Sunt disponibila doar pentru outcall-uri.

 

Va doresc tuturor o primavara frumoasa si insorita!

Bună Pusy ! Ți-ai făcut reparații la cicatricile de pe sâni ..sau e photoshop ? Ne-am văzut la mine la o șampanie prin 2011-2012 . Ai fost ce trebuia atunci ( în afara de sâni și burtică ) + câ acum ai mai dat jos vreo 7-8-10 kg . Auzi , dar cum ai descoperit elixirul tinereții ..că și atunci aveai tot aceiași vârstă ?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună Pusy ! Ți-ai făcut reparații la cicatricile de pe sâni ..sau e photoshop ? Ne-am văzut la mine la o șampanie prin 2011-2012 . Ai fost ce trebuia atunci ( în afara de sâni și burtică ) + câ acum ai mai dat jos vreo 7-8-10 kg . Auzi , dar cum ai descoperit elixirul tinereții ..că și atunci aveai tot aceiași vârstă ?

 

Buna! Daca ai putea sa nu ma numesti "Pusy", as aprecia acest aspect :) Fotografiile mele nu sunt prelucrate in photoshop. Cicatricile s-au estompat intre timp, avand in vedere ca a trecut ceva vreme. Asa se intampla in mod normal. In rest, intr-adevar am mai slabit, m-am apucat de sport si am adoptat un stil de viata mai sanatos. Si asa am descoperit si elixirul tineretii :) Varsta a ramas aceeasi pentru ca de fapt arat mai bine decat in trecut.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Revin cu un update, pentru domnii care sunt in cautare de intalniri pasionale, regulate, bazate pe o conexiune frumoasa si respect reciproc (primesc in zona Decebal sau ma deplasez, in functie de disponibilitate).

 
Propun ca prima intalnire sa aiba loc in oras, unde putem bea ceva, sta de vorba si vedea daca dorim sa mergem mai departe.
 
Nu activez full-time si cu atat mai mult imi doresc intalniri cu persoane de calitate.
 
Am vrut sa pun si niste fotografii noi aici, dar nu gasesc niciun buton pentru atasarea lor  :) Daca aveti idee cum se ataseaza, dati-mi de stire.
 
Intre timp puteti intra pe site-ul meu (www.louisebucharest.com) pentru mai multe detalii si poze recente.
 
Va doresc o zi minunata!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...