Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La ce numar faceti referire? Nr. meu este 0725.388.986.

Exact la nr. asta am sunat și robotul spune ca este nealocat...? Am semnalat problema deoarece pare ciudat... S a remediat între timp problema...?
Link spre comentariu
  • Oras:_
  • Oras:_

 

Revin cu un update, pentru domnii care sunt in cautare de intalniri pasionale, regulate, bazate pe o conexiune frumoasa si respect reciproc (primesc in zona Decebal sau ma deplasez, in functie de disponibilitate).

 
Propun ca prima intalnire sa aiba loc in oras, unde putem bea ceva, sta de vorba si vedea daca dorim sa mergem mai departe.
 
Nu activez full-time si cu atat mai mult imi doresc intalniri cu persoane de calitate.
 
Am vrut sa pun si niste fotografii noi aici, dar nu gasesc niciun buton pentru atasarea lor  :) Daca aveti idee cum se ataseaza, dati-mi de stire.
 
Intre timp puteti intra pe site-ul meu (www.louisebucharest.com) pentru mai multe detalii si poze recente.
 
Va doresc o zi minunata!

 

 

Pentru poze iti pui poza pe site-ul asta: https://imgbb.com/, dupa ce iti apare upload complete, o sa ai o lista de EMBEDD CODES, si alegi din lista BBCode full linked si copiezi aici linkul.

uite cum am facut cu o poza de pe site-ul tau:

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 

Pentru poze iti pui poza pe site-ul asta: , dupa ce iti apare upload complete, o sa ai o lista de EMBEDD CODES, si alegi din lista BBCode full linked si copiezi aici linkul.

uite cum am facut cu o poza de pe site-ul tau:

 

 

Multumesc, dar din pacate nu am dreptul sa embed code...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...