Sari la conținut

Fetele de la podul de la intersectia Craiovei cu Prundu


Postări Recomandate

de fapt sunt 3 sau ce putin asa erau si aici enumar :pe cea grasuta si scunda (face deep sau cel putin se straduieste dar nu accepta CIM), cealata e posibil sa fie vorba despre una care sta mai izolata (catre imergy, matrite dacia, e o postare si despre ea) si cealata (posibil sa fie satena acum) este moldoveanca...are in jur de 30 si ceva...singurul lucru bun la ea e ca accepta si anal dar avand in vedere ca nu tace deloc si e grabita...Multa bafta:)

Link spre comentariu
Reputație: 8170

  Ursu95 unde ai mai vazut tu forum care sa aiba poze cu fetele de la strada? Chiar daca cineva le-ar poza nu avem voie sa postam acele poze fara acordul acelor fete. Te rog ca data viitoare sa fi mai atent la postari.

 Multumesc de intelegere.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Daca e vorba de o fata tinerica si blonduta, putin creata, cam pe la 1.65-1.70 mentionez ca am discutat eu cu ea ieri. A zis ca e in fiecare seara acolo, dar nu da numarul de telefon la nimeni. Serviciile 50 lei oral, 70 combinat. Totul in masina. Nu merge la hotel sau in alta parte. Nu stiu daca a spus ca totul protejat sau nu ca nu am fost foarte atent..ma grabeam. Parea draguta la fata si buze carnoase :) bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Am prinso saptamina trecuta marti seara pe la 18 cere 50de ron dar mai lasa.arata foarte bine la corp si fata am ales un oral rapid in masina 40ron eram grabit dar pot spune ca se descurca bine si nu este cu fite in cap am intrebat de un nr de tel dar nu a vrut sa il lase

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am prinso saptamina trecuta marti seara pe la 18 cere 50de ron dar mai lasa.arata foarte bine la corp si fata am ales un oral rapid in masina 40ron eram grabit dar pot spune ca se descurca bine si nu este cu fite in cap am intrebat de un nr de tel dar nu a vrut sa il lase

de tipa blonduta spui si tu? te-a indrumat ea in vreo zona anume cu masina sau merge oriunde?

Link spre comentariu
  • Telefon: the_manyac
  • Oras:Pitesti
  • Telefon: the_manyac
  • Oras:Pitesti

Salutare, tipa blonduta si creata am vazut-o si eu, nu am apucat sa ajung la ea, deoarece deja o luase cineva pana am intors in sensul giratoriu, din ce am observat te baga jos acolo pe langa Continental ( unde se schimbau odata cauciucurile la masina) nu am reusit sa obtin detalii, insa mi-a spus un prieten ca arata foarte bine si frumusica. .  nasol daca vrea doar in masina . .. 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salut, suna bine ce ziceti aici.. si m-ar interesa si pe mine sa stiu cand a-ti vazut-o sau pe la ce ore ca m-ar interesa si pe mine.. eu trec aproape zilnic sau maxim la 2 zile pe la acea intersectie si nu am vazut nimic..spuneti-mi si mie un orar al ei sau ceva.. merci anticipat !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...