Sari la conținut

Fetele de la podul de la intersectia Craiovei cu Prundu


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Ce poti gasi in ultima perioada pe strada e blonda plinuta descrisa mai sus. Pe depozitelor in curba spre remat.

Pe la mijloc asa mai gasesti doua de etnie. Una frumusica si ailalta cam naspeta, cu dintii varza.

 

In statia de autobuz la stefanesti, micromotoare sunt doua jalnice rau de tot.

 

Pe craiovei, dupa giratoriu inspre targ, pe dreapta mai stau doua dolofane, trecute.

 

Cam atat stiu.

Link spre comentariu
  • Oras:Capataneni
  • Oras:Capataneni

Salut,

Referitor la fata de etnie care face anal as vrea mai multe informatii...unde are locatie, pe la ce ora o gasesc...nu sunt din pit si nu cunosc bine zona de pe centura. Este vreun motel de incredere fara dubiosi prin zona unde este ea?

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Vlady moteluri pe centura nu prea sunt dar te poti duce la pensiunea florica (este langa pasarela din stefanesti) sau la cora la maracineni . La ambele e cam 50ron pt 2-3ore. Sunt curate si dotate cu tot ce trebuie. Sau daca vrei un motel mai ieftin mai este si pensiunea ion in oras langa spitalul de copiii la 30ron camera dar conditiile cam lasa de dorit.. pe centura este un singur motel adica Sorelo ,dar fara apa calda si f frig in camere(insa nu stiu daca mai functioneaza,eu am fost acolo acu 4ani ultima oara si nu aveau conditii). Referitor la fata de etnie care face si anal poate te ajuta baietii cu ceva informatii. O zi buna.

Link spre comentariu
  • Oras:Capataneni
  • Oras:Capataneni

Ms pentru informatiile legate de moteluri.

Sper sa primesc informatii si despre domnisoara ca tot caut anal in Pitesti si nu gasesc...app pentru colegu care spune ca a fost de mai multe ori la ea, merge si cu ora la motel fata?

Link spre comentariu

Ieri am trecut pe centura in jurul orei 11 dimineata, avand treaba pe acolo fara niciun gand sa opresc la vreo fata.Vis a vis de presate dacia, in parcarea aia de langa statia gpl am vazut 2 fete de etnie, cam uratele la fata, insa cu un corp frumos. Am mers mai in fata si aproape de send 92 erau inca doua fete tot de etnie, una fiind destul de urata si la fata si la corp, insa cealalta avea aproximativ 1,65, 50-55 kg, 20-25 ani, bruneta, simpatica cat de cat la fata, un fund bombat foarte frumos, sanii mari, era imbracata cu niste colanti negri oarecum transparenti si un maieu decoltat. Am hotarat sa opresc sa intreb de preturi. Fata a vorbit foarte frumos, atitudine super ok. Am intrebat doar de oral pentru ca asta m a interesat si mi a spus ca ma costa 50 de lei. Am negociat la 40 si a acceptat. Am mers intr un loc dosit, pe care il stia ea si s a apucat de treaba. Oral neprotejat, facut destul de bine, insa fara finalizare orala. Una peste alta, am fost foarte multumit si maine sper sa o gasesc iarasi acolo sa i cer numarul de telefon. Daca aflu ceva va anunt. O zi buna si spor la treaba !

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1641
  • Oras:.
  • Oras:.

Ieri am trecut pe centura in jurul orei 11 dimineata, avand treaba pe acolo fara niciun gand sa opresc la vreo fata.Vis a vis de presate dacia, in parcarea aia de langa statia gpl am vazut 2 fete de etnie, cam uratele la fata, insa cu un corp frumos. Am mers mai in fata si aproape de send 92 erau inca doua fete tot de etnie, una fiind destul de urata si la fata si la corp, insa cealalta avea aproximativ 1,65, 50-55 kg, 20-25 ani, bruneta, simpatica cat de cat la fata, un fund bombat foarte frumos, sanii mari, era imbracata cu niste colanti negri oarecum transparenti si un maieu decoltat. Am hotarat sa opresc sa intreb de preturi. Fata a vorbit foarte frumos, atitudine super ok. Am intrebat doar de oral pentru ca asta m a interesat si mi a spus ca ma costa 50 de lei. Am negociat la 40 si a acceptat. Am mers intr un loc dosit, pe care il stia ea si s a apucat de treaba. Oral neprotejat, facut destul de bine, insa fara finalizare orala. Una peste alta, am fost foarte multumit si maine sper sa o gasesc iarasi acolo sa i cer numarul de telefon. Daca aflu ceva va anunt. O zi buna si spor la treaba !

Poate reusesti sa iti dea un nr de tel si poate o intrebi daca ar fi disponibila sa mearga si la vreo pensiune, cv...multumim!

Link spre comentariu
Reputație: 1336
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Cata poate ne confirma careva dar mai mult ca sigur cred ca este vorba de Oana,care are si topic deschis aici,presteaza si la alcadibo pe camera,are anunţ si pe site. Sa ataşez o poza sa ne confirme colegi

  • Like 1
Link spre comentariu

Cat despre tipa blonda cu ochelari pierre111 am trecut chiar acum o ora pe acolo, e cam uratica la fata, dar la corp arat binisor. Era imbracata in niste colanti roz, am vazut o tarziu, am oprit, dar pana am intors masina deja o luase cineva, am mai dat o tura, nu am gasit nimic si am plecat acasa ! Maine cred ca trec pe acolo si revin cu amanunte!

Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Cat despre tipa blonda cu ochelari pierre111 am trecut chiar acum o ora pe acolo, e cam uratica la fata, dar la corp arat binisor. Era imbracata in niste colanti roz, am vazut o tarziu, am oprit, dar pana am intors masina deja o luase cineva, am mai dat o tura, nu am gasit nimic si am plecat acasa ! Maine cred ca trec pe acolo si revin cu amanunte!

nu cred ca se merita e veche in meserie are cativa copii acasa, are probleme cu ochii daia poarta ochelari, spor

Link spre comentariu

Salutare , am fost aseara pe la ora 22:30 imediat dupa podul de la mall cand te duci spre stefanesti am dat de o tipa bruneta , corp frumos (sani si cur exact cum trebuie nici mari dar nici mici ) , am intrebat.o pretul si mi.a zis 30 de lei oral + 40 de lei normal (protejat).Zis si facut , ne.am dus in parcare la mall in spate de tot la maxbett , am parcat masina si am trecut la treaba . Se vede ca ii place pula femeii , face un oral jos palaria , il ia pana in gat . Dupa ce s.a sculat ala mic am pus prezervativul si am trecut la treaba . Si la normal se implica femeia , nu te grabeste , este super ok . 

 

Igiena : 10 ( Nici un miros nimic si sa tinem cont ca toata treaba a fost in masina ..... :| , cam incomod dar ...)

Oral : 10 

Normal : 9

 

E de revenit daca vreti sa va descarcati putin :) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Luna
  • Oras:Luna

Stiu despre cine vorbesti o vad mereu când trec acasa si da pare chiar ok si mi.a mai spus cineva ca face bine oral,parca Aura o cheamă , si chiar ma bate gându mereu sa opresc dar nu stiu cum sa fac pt ca stau In Zona si imi e ca vede cineva masina când opresc .in fine mulțumim de recenzie

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Daca o cheama Aura, poate este tipa care are cont pe aici pe undeva,,lucreaza de ani buni, inainte avea si locatie in Popa Sapca, in cartier. Repet, daca este intr.adevar vb despre aceasta fata.

Are numarul 0721 508 206.

Are si poze postate pe undeva, daca vreunul dintre voi le gasiti si o recunoasteti, atunci puteti spune daca ea este sau nu. Este o fata mai inalta, cu sant marisori si deobicei machiata strident.

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Da iti pot spune eu ca e machiata strident ca trec mereu pe acolo ..e ok cata ? Ai fost la ea ?

Daca este intr.adevar ea, Aura, eu o cunosc de vreo 10-12 ani...o data parca am fost, acum multi ani (10 ani cred), avea o camera in Popa Sapca. Din cate imi aduc aminte, nu prea mi.a placut, facea totul in graba, nu se implica, nu accepta CIM, saruturu si alte nebunii, nu stiu acum... plus ca fizic,,nu prea e cine stie ce,,atat ca e o fata inalta.

Fiecare cu preferintele proprii...ce sa zic.

Snt altele mai bune in Pitesti, in prezent...ai ce fute, in general...

Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Da m.am uitat la Ana (Anne) si mi s.a părut ok sau carmen nu stiu între care sa ma decid :)))

Salutare!Eu le cunosc pe amandoua,la Ana am fost de curand si nu m-a dat pe spate,nu are stil cine stie ce,e ok dar la un70-80 lei nu mai mult,pe cand,la Carmen nu este termen de comparatie,oral foarte bun cum nu gasesti in Pitesti,doar Ramonika o intrecea :hihat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...