Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Topic în care fiecare individ pe care-l deranjează ceva, de la o piatră în pantof până la fața mea, e liber s-o spună.

 

Dacă în viața reală oamenilor nu le pasă de chestiile care nu-ți plac ție, aici o poți face liniștit. Evident că nici aici nu o să-i pese nimănui de ce nu-ți place ție, dar măcar găsești oameni care să arunce cu flegme în aceeași direcție, sau care să te ia la mișto.

 

Singura chestie pe care aș vrea s-o respecți înainte să postezi ceva, care mi se pare mai mult de bun simț, nu fi prost!

 

De preferat este să evitați hatereala ieftină, tocită și fără haz. Miștocăreala de maidan e bine venită, dacă e ceva amuzant la care să râd și eu.

 

De obicei oamenii au intenția să arunce cu căcat în tine dacă zici că nu-ți place ceva. Aici nu se va întâmpla asta, decât dacă nu-ți place ceva și ești idiot.

 

Urâți responsabil și bucurați-vă de micile plăceri ale vieții cum ar fi râgâitul după bere, mersul la femei sau insultat grase. Plm, dacă ești grasă, mulțumește-te doar cu râgâitul.

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

Am un MEGA OCD, eu sunt un om defect in schimb sunt perfectionist, cam asa sunt oamenii perfectionisti, franti inauntru.

Urasc meseriasii romani superficiali, si defapt in general cum se face meseria in tara asta, cum isi bat joc doreii si muncitorii, cum trateaza lucratorii din birou toate problemele cu clientii lor cu indiferenta si caterinca!

Urasc superficialitatea si batjocorul romanului! vrem sa fim ca afara, dar degeaba vrem noi daca avem mentalitatea unor maimute!

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Pe vremuri urmarea camfuze din cand in cand, citeam ce comentau oamenii care priveau sexul pe webcam, era gratis.

Si erau tot felul de oameni care faceau sex in fata webului, intre care si cupluri total obisnuite, zici ca sunt vecinii tai, aratau total obisnuit, barbati cu burta, femei cu sunci, barbati putin dotati, etc, erau si femei grase pe unele profile. Si cu toate asta acei straini nu jigneau, intrau doar la profile care era pe gustul l;or, si intr-un fel tineau pumnii sa iasa partida bine, era de parca si ei ar fi fost partasi din placerea celor care faceau sex/se masturbau.

Tin minte ca accidental am dat de profilul unei fete din America, foarte frumoasa, insa cu urmei de rani provocate de arsura pe tot corpul. Si acei oameni o incurajau, in loc sa o denigreze pt acele rani si ca se expune si asa goala.. si cand intra vreunul ratacit care incepea sa o jigneasca, oamenii au facut front comun pana ala a disparut de acolo.

Ideea era ca sexul e frumos, placerea e dincolo de aspectul fizic, si toti ne bucuram de ea.

:hihat placere multa va doresc :girly

Ps. am uitat, cat citeam ma bucuram ca nu intra oameni de prin zona noastra, ca cei de aici, putini sunt capabili sa vada dincolo de fizic, cu siguranta ar fi inceput balacareala

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Singura chestie pe care aș vrea s-o respecți înainte să postezi ceva, care mi se pare mai mult de bun simț, nu fi prost!

 

 

 

Urâți responsabil și bucurați-vă de micile plăceri ale vieții cum ar fi râgâitul după bere, mersul la femei sau insultat grase. Plm, dacă ești grasă, mulțumește-te doar cu râgâitul.

 

Nu ai cum sa-i ceri unui prost sa nu mai fie prost!  :laugh2

Am incercat si eu, am zis ca poate in straFundul gandirii gaseste si ceva inteligenta...  :laugh2  Nup, daca o avea nu ezita sa o foloseasca.  :laugh2  :no2

Urasc prostia. Global reusesc sa o ignor, ii urasc maxim pe prostii care mi se baga in fatza si cu o expresie tipica unui imbecil imi dau si sfaturi... :)

Urasc aroganta, grandomania, superficialitatea, mitomania, cleptomania... toate "calitatile" unui om perfid care se uita in ochii mei, continua sarada, fara nici o banuiala ca eu banuiesc deja ce urmeaza sa spuna/faca... si atunci e prost! Pentru ca indiferent de IQ nu vede cu cine vorbeste. :)

Am fost cam modesta aici.  :laugh2  :blushing2

 

Aia cu grasele, e gresit sa crezi ca toate femeile vor sa fie in tiparele tale. Nu toate femeile trebuie sa fie sexy (nu ca alea grasute nu pot fi, unele compenseaza cu brio), daca te uiti la una si nu-ti vine s-o futi, well, nici nu e cazul sa ti se scoale la toate. :) Are cine sa le admire si sa le futa.

:hug1

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sa zic si eu vreo trei uri ale mele:

 

- urăsc Kanal D: de fiecare data cand ne infioara jegul acestei natii, sa nu uitam ca am fost 400 ani presul turcilor;

- il urasc pe Dan Negru: sunt fiinte care, instinctual, iti trezesc o repulsie incontrolabila - la fel eu cand o zaresc pe maimuta aia de om;

- il urasc din rarunchi pe Emil Boc: in ultima vreme s-au modernizat, vezi Doamne, strazile din centrul Clujului. Stiti ce solutie a gasit Boc pentru diminuarea aglomeratiei sufocante (si din ce in ce mai mari, suntem al doilea oras la inmatriculari)? Nu o sa va vina sa credeti: prin modernizare s-a redus numarul de locuri de parcare si, pe ici pe colo, s-au suprimat benzi de circulatie... Idiotenie administrativa tipic bocciană. Daca in trecut aceasta caricatura de politician imi trezea doar dezinteres si, ocazional, mila, acum il urasc pe incapabil.

  • Like 11
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

Sa zic si eu vreo trei uri ale mele:

 

- urăsc Kanal D: de fiecare data cand ne infioara jegul acestei natii, sa nu uitam ca am fost 400 ani presul turcilor;

- il urasc pe Dan Negru: sunt fiinte care, instinctual, iti trezesc o repulsie incontrolabila - la fel eu cand o zaresc pe maimuta aia de om;

- il urasc din rarunchi pe Emil Boc: in ultima vreme s-au modernizat, vezi Doamne, strazile din centrul Clujului. Stiti ce solutie a gasit Boc pentru diminuarea aglomeratiei sufocante (si din ce in ce mai mari, suntem al doilea oras la inmatriculari)? Nu o sa va vina sa credeti: prin modernizare s-a redus numarul de locuri de parcare si, pe ici pe colo, s-au suprimat benzi de circulatie... Idiotenie administrativa tipic bocciană. Daca in trecut aceasta caricatura de politician imi trezea doar dezinteres si, ocazional, mila, acum il urasc pe incapabil.

Link spre comentariu
  • Oras:sud
  • Oras:sud

Sa zic si eu vreo trei uri ale mele:

 

- urăsc Kanal D: de fiecare data cand ne infioara jegul acestei natii, sa nu uitam ca am fost 400 ani presul turcilor;

- il urasc pe Dan Negru: sunt fiinte care, instinctual, iti trezesc o repulsie incontrolabila - la fel eu cand o zaresc pe maimuta aia de om;

- il urasc din rarunchi pe Emil Boc: in ultima vreme s-au modernizat, vezi Doamne, strazile din centrul Clujului. Stiti ce solutie a gasit Boc pentru diminuarea aglomeratiei sufocante (si din ce in ce mai mari, suntem al doilea oras la inmatriculari)? Nu o sa va vina sa credeti: prin modernizare s-a redus numarul de locuri de parcare si, pe ici pe colo, s-au suprimat benzi de circulatie... Idiotenie administrativa tipic bocciană. Daca in trecut aceasta caricatura de politician imi trezea doar dezinteres si, ocazional, mila, acum il urasc pe incapabil.

 

http://3.bp.blogspot.com/_CmLtxAWQ6XY/SsG9PfuKkzI/AAAAAAAACGk/lhKpwPh7TuY/s400/ceaun.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...