Sari la conținut

(0727) 499 879 masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hai...io deabia astiept tipi dastia...di jenu tau...ancriezatori si putiernici ! Da viezi ka io nu stu masaj...asa ka sa nu ti astiepti. Da poti sa vi si ku pretena ta ...ka nu ma deranjeaza an 3 !

 

;)

 Pai pt partea a 2-a vin la tn, la masaj tot la domnisoara ma voi duce :rax2  hmm dar de ce spui ca sunt increzator si puternic ? :))ce te face sa crezi asta ?  :laugh2  Ai o parere mai buna despre mine decat propria-mi persoana.  :clap2

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daaaa ! Poi ciniva cari riezista tientatiiei si no ardi pi maseoza, ka sa io deie pretenei...clar ii putiernic ! Mii imi plac barbati diecisi...kear ancapatinati. Da ai sami dovidiesti ka iesti mai ancriezator dak vi la mini pientru partea 2 si ku pretena ta ! Ala da barbat cari o convingie la un threesome !

 

Viezi ka io nu moi sint iexcorta. Doar pientru tini si pretena ta fak asta !

 

;)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Poi Babai...cari fata ? Io ??? Ka pi pajina aista io is singura fata !!! :)))))))))

 

Later edit: io ma referiam la pag. 3 ! Ku postaria mia...sa dat pajina...dar spuniam ka pi pajina 3 nui nisio fata. Di fapt (ka mam uitat la tati pajinili) singura fata...pi tat topingu aista...is doar io !

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Poi fata din topingu aista...o raspuns vrodata aci ??? Stii ciniva ka ia ari habar di Nimfomani ??? Si dak ia nu stii...cum osa puna pozi pientru flacau ciela ??? Baeti astia cred ka Nimfo ie ka Facebuk...cum zisi si tu...ka toati fetili vb si li raspund direkt...si nui asa !!!

 

;)

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...