Sari la conținut

(0727) 499 879 masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Pe aici si pe acolo
  • Oras:Pe aici si pe acolo

Poi anainte sa suni...suji si tu o sfirca di mamica proaspat fatata...sa viezi ci voce mieroasa ai sa ai...si nu ti moi respinji nici cia moi iecsclusivista cordaciune !!!

;)

Stii pe unde se poate gasi "o sfirca di mamica proaspat fatata"?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania,cta
  • Oras:Romania,cta

Bai, caut și eu pe cineva sa îmi facă un masaj de relaxare calumea. Am găsit pe ceva pe olx, doar ce am terminat masajul dar nu mi-a plăcut deloc, îmi făcea mai mult pe oase unde doare, cică asistenta medicala. Doamna asta mai lucrează? Mai era aia din km 5 dar cică nu ma primește ca am dosr 28 ani.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania,cta
  • Oras:Romania,cta

Pai nu auzi ca nu făcea calumea?masajul se face la mușchi, nu la oase. În loc sa simt placere/relaxare, eu simțeam durere. Sau atunci când mi-a făcut "reflexoterapie" folosea și unghiile. Deci.. Nu e de revenit.

 

Dar totuși chiar nu știe nimeni nimic? Gen un masaj de relaxare f bun și poate și un happy ending? :))

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Nimenieu & Angels Therapy eu sunt vecin cu ele,dar de 3 ani jumate nu le-am făcut nici o vizită dar până la sfârșitul anului o să le vizitez mai ales că la barul din dreapta este o ospătăriță blondă cu un tatuaj mișto. Nu mai dau limbi la curve,dar poate o vrăjesc pe ospătăriță să-i bag o limbă-n gât & gugoașă :)

Link spre comentariu
Vizitator mihai_d
Reputație: 0

Eu eram clint fidel al tipei dar nu am mai auzit nimic de ea , păcat mare păcat, făcea un masaj de relaxare super plus o tipă comunicativa , știu că mai intra aici de pe contul unui membru și citea comentariile fără însă a participa la ele , eu unul tot mai încerc din când în când la numărul de telefon din titlu poate poate, dacă aveți un alt număr de contact aștept un mesaj , la un moment dat auzisem că trecuse la un circuit închis și mai mult decât masaj de relaxare doar o vorba nimic concret

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...