Sari la conținut

(0727) 499 879 masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

:laugh2 cat de perversi suntem noi barbati, fata isi face munca de maseuza nici urma de erotica, si noi o scanam ca niste tigrii fomisti la toate zonele relevante pentru actul sexual, deci :boob, fundul, tot tot, daca stia sa iti citeasca gandurile, mama, mama ce facea cu tine.. tzz tzz

 

haine mulate, fara nimic la vedere, cum spunea un coleg mai sus, pare să dețină sani matricei, dar nu sunt pt clienti...

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dimineata,

Pentru ca s-a initiat o adevarat polemica pe marginea subiectului  m-am hotarat sa aduc umila mea contributie si sa clarific putin lucrurile.Am fost si sunt client  fidel  al doamnei inca de pe vremea cand la masajul de relaxare adauga si masaj erotic.Cum era? Un vis  ,dar din pacate  doamna din motive stiute doar de dansa a schimbat meniul  si ii respect decizia.Acum sunt sigur ca vor fi pe aici si cativa care se cred irezistibili  si deja citind acest randuri cred ca o vor convinge ca poate...poate  dar  credeti-ma  nu aveti nici o sansa.Clientii  de pe circuitul inchis au inteles decizia si au respectat-o asa ca .....daca mergeti la doamna nu va asteptati la altceva decat la un masaj de relaxare. Bafta

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator mihai_d
Reputație: 0

Nu vreau să intru în polemici cu nimeni dar merg la domnișoara de ce vreme doar stric pentru mesajul de relaxare care îl execută super bine plus o conversație frumoasă.

Tipa nu are pește , nu folosește forumul acesta , știu că în trecut mai intra de pe contul unui client și mai citea mesaje doar din pură curiozitate

Deci pentru cine dorește un masaj bine făcut o recomand cu căldură oricum majoritatea clienților îi sunt persoane cunoscute

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

O face masaj si mai multe ore in cadrul aceleiasi intalniri ?

De exemplu o ora pe talpi, o ora pe gambe, o ora pe  spate si o ora pe gat / tors / restul corpului?  cu pauza intre ele ?

 

Am mai intrebat si alte maseoze si marea lor majoritate nu presteaza mai mult de 2 ore.

Banuiesc ca este obositor pentru cea care presteaza.

Dar ar fi o chestie sa stai lesinat 4 ore pe masa de masaj  :138x

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...