Sari la conținut

m-am saturat de meda


bigmac

Postări Recomandate

Mie-mi place de Meda!

Ma refer la fizic si la recenzii!

Tot vreau sa-mi fac curaj sa merg la ea (desi e scumpa), dar cand vad cum gandeste (la ce aberatii de postari are pe alte forumuri. mi-e frica sa nu dau banii si sa raman cu buza umflata pentru ca are ea figuri), reusesc sa-mi pierd curajul.

 

DESI, tare ma roade ...

  • Like 1
Link spre comentariu

MEDA,scumpa te rog frumos sa iei cuvantul ca ,, bagabonzii,,  de pe forum isi cam fac de cap!!Unde esti ??TE-AI MACHIAT??Ai fost la shopping ??INTREGUL FORUM TE ASTEAPTA !!Te sarut,Anita

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Metoda ei de promovare agresiva, a reusit sa ma enerverze.

Intru pe un topic sa vad ce s-a mai scris si surpriza, meda da sfaturi,,,, intru pe alt topic, meda injura pe cineva si lista poate continua.

Fa-ne sa ne fie dor de tine meda

Aici pe forum este ca la t.v...daca nu iti place postul poti sa il schimbi! :)
  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:CUSCA
  • Oras:CUSCA

Metoda ei de promovare agresiva, a reusit sa ma enerverze.

 

Daca ai deschis un topic pentru asa ceva :slap2  :slap2 cand aveai la dispozitie oricare alt topic pentru a-i transmite acest lucru , sau chiar prin PM :shocked  inseamna ca te-a afectat destul de grav   :pope  :pope  :pope ...doamne ....mi se pare ca pe zi ce trece inebunim toti  :laugh2  :boob  :laugh2  :laugh2 

post-163350-0-16795700-1456152611_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca ai deschis un topic pentru asa ceva :slap2  :slap2 cand aveai la dispozitie oricare alt topic pentru a-i transmite acest lucru , sau chiar prin PM :shocked  inseamna ca te-a afectat destul de grav   :pope  :pope  :pope ...doamne ....mi se pare ca pe zi ce trece inebunim toti  :laugh2  :boob  :laugh2  :laugh2 

attachicon.gifantidepresive---dacia-plant--antidepresiv-60-cpr-11cadou-1605-1.jpg

Cred ca, de fapt ... i-a cazut cu tronc ! :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Daca ai deschis un topic pentru asa ceva :slap2  :slap2 cand aveai la dispozitie oricare alt topic pentru a-i transmite acest lucru , sau chiar prin PM :shocked  inseamna ca te-a afectat destul de grav   :pope  :pope  :pope ...doamne ....mi se pare ca pe zi ce trece inebunim toti  :laugh2  :boob  :laugh2  :laugh2 

 

:laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: allanbellmans
  • Oras:Remote
  • Telefon: allanbellmans
  • Oras:Remote

Metoda ei de promovare agresiva, a reusit sa ma enerverze.

Intru pe un topic sa vad ce s-a mai scris si surpriza, meda da sfaturi,,,, intru pe alt topic, meda injura pe cineva si lista poate continua.

Fa-ne sa ne fie dor de tine meda

https://36.media.tumblr.com/40d2aa15ed39f278506caa31147ff7ad/tumblr_o1qkxpd6fK1uazisao1_500.jpg

 

http://36.media.tumblr.com/15061bfaf6d3e88cdd4d38fafde51e1a/tumblr_nq4z4qLlSD1tabrclo1_500.png

  • Like 5
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Metoda ei de promovare agresiva, a reusit sa ma enerverze.

Intru pe un topic sa vad ce s-a mai scris si surpriza, meda da sfaturi,,,, intru pe alt topic, meda injura pe cineva si lista poate continua.

Fa-ne sa ne fie dor de tine meda

 

Nu ai onoarea sa ți o injur pe ma ta trebuie sa meriți acest privilegiu !

Îmi place ca ești deștept și ca ți ai dat seama ca eu asa ma promovez prin vorbe urate și jigniri ! Și îmi face și placere sa ma pis pe unele mămici care nu vau învățat sa respectați o femeie indiferent de ceea ce ar face !

Iar tu cu acest topic despre mine ma ajuți cu publicitatea de aceea vreau sa îți mulțumesc . Și asta este motivul pentru care nu te injur

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Nu ai onoarea sa ți o injur pe ma ta trebuie sa meriți acest privilegiu !

Îmi place ca ești deștept și ca ți ai dat seama ca eu asa ma promovez prin vorbe urate și jigniri ! Și îmi face și placere sa ma pis pe unele mămici care nu vau învățat sa respectați o femeie indiferent de ceea ce ar face !

Iar tu cu acest topic despre mine ma ajuți cu publicitatea de aceea vreau sa îți mulțumesc . Și asta este motivul pentru care nu te injur

 

 

Pisic, tu esti deacord cu toate astea ?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Si vreau sa te anunt ca sexul pe care il practic eu este mai hard,fast

iar ca si sex oral...CIM,DEEP,UMED , SCHIMBARI DE RITM, SPITTING, ROTATII, DT, etc ..

humility inainte s-au im timpul actului sexual !!! rank speech

Asta e doar o particica mica din presatiile mele !!! 

DE aceea imi este atat de usor sa va injur pe unii !

Asta nu insemna ca nu sunt constienta de ceea ce spun si ca nu am pic de educatie sau etc .

Am felul meu de a fii pentru care sunt atat de cautata.

La fel de mult imi place sa fiu folosita imi place sa ma simpt folosita (doar in timpul actului sexoarl ) . 

De aceea mi am ales meseria asta!! VREAU SA VA SPUN CA IMI FACE PLACERE SA FAC SEX CU ORICARE DINTRE VOI!

Iar eu vreau sa te rog sa imi deschizi cat mai multe Topice !!! 

In felul asta imi vei aduce foarte multi clienti curiosi de mine !!! 

Daca cu atitudinea mea de pe acest forum pierdeam ceva , ma opream de mult s-au imi schimbam atitudinea . Dar imi merge foarte bine si pentru asta continui !

A era sa uit Meda se scrie cu (M) . Nu scriu nici eu perfect am foarte multe greseli de ortografie dar cand este vorba de un nume indiferent ca e oras ,tara ,  si lista poate continua  se scrie cu litera mare si ma deranjeaza sa vad ca imi scri numele cu litera mica  sa ti cont de acsta pentru urmatorul topic te rog

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Eternă poveste. Nici mie nu-mi plac unele intervenții ale Medei, dar nici nu cer a-i fi pus pumnul în gură. Într-o nație ce s-a schimonosit zeci de ani în comunism libertatea de exprimare, printre alte libertăți, ar trebui să fie suprema valoare.

Și nici nu mai am pretenția de a educa pe cineva, mai ales pe Nimfomane, să fim serioși. Nu agreez ceva, nu citesc, e simplu, sau nu fut, după caz.

Firește, dacă acea libertate de a rosti afectează pe cineva (de ex., atunci când sunt dezvăluite informații private), să ia atitudine cel afectat și să meargă cu jalba în proțap la Pisicuts. În chestiile astea am observat că Motanul e foarte receptiv și prompt.

Așa că hai să nu ne mai oțărâm pe Meda că așa și pe dincolo. Putem să o înjurăm și noi, la o adică, sau să o futem, sau să o ignorăm, după preferințe. Și cu asta, basta.

  • Like 8
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Eternă poveste. Nici mie nu-mi plac unele intervenții ale Medei, dar nici nu cer a-i fi pus pumnul în gură. Într-o nație ce s-a schimonosit zeci de ani în comunism libertatea de exprimare, printre alte libertăți, ar trebui să fie suprema valoare.

Și nici nu mai am pretenția de a educa pe cineva, mai ales pe Nimfomane, să fim serioși. Nu agreez ceva, nu citesc, e simplu, sau nu fut, după caz.

Firește, dacă acea libertate de a rosti afectează pe cineva (de ex., atunci când sunt dezvăluite informații private), să ia atitudine cel afectat și să meargă cu jalba în proțap la Pisicuts. În chestiile astea am observat că Motanul e foarte receptiv și prompt.

Așa că hai să nu ne mai oțărâm pe Meda că așa și pe dincolo. Putem să o înjurăm și noi, la o adică, sau să o futem, sau să o ignorăm, după preferințe. Și cu asta, basta.

Baiet destept Stalingrad asta 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Eternă poveste. Nici mie nu-mi plac unele intervenții ale Medei, dar nici nu cer a-i fi pus pumnul în gură. Într-o nație ce s-a schimonosit zeci de ani în comunism libertatea de exprimare, printre alte libertăți, ar trebui să fie suprema valoare.

Și nici nu mai am pretenția de a educa pe cineva, mai ales pe Nimfomane, să fim serioși. Nu agreez ceva, nu citesc, e simplu, sau nu fut, după caz.

Firește, dacă acea libertate de a rosti afectează pe cineva (de ex., atunci când sunt dezvăluite informații private), să ia atitudine cel afectat și să meargă cu jalba în proțap la Pisicuts. În chestiile astea am observat că Motanul e foarte receptiv și prompt.

Așa că hai să nu ne mai oțărâm pe Meda că așa și pe dincolo. Putem să o înjurăm și noi, la o adică, sau să o futem, sau să o ignorăm, după preferințe. Și cu asta, basta.

Din nou trebuie sa remarc intelepciunea colegului Stalingrad. Daca s-ar fi ignorat comentariile Medei, ea nu ar fi avut motive sa reactioneze. Iar daca abunda comentariile si are si succes, atat pe forum cat si profesional, inseamna ca are succes, indiferent ca ne convine sau nu. Nimic nu este vesnic, pana la urma. A mai existat o pyssy-pyssy.....

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Din nou trebuie sa remarc intelepciunea colegului Stalingrad. Daca s-ar fi ignorat comentariile Medei, ea nu ar fi avut motive sa reactioneze. Iar daca abunda comentariile si are si succes, atat pe forum cat si profesional, inseamna ca are succes, indiferent ca ne convine sau nu. Nimic nu este vesnic, pana la urma. A mai existat o pyssy-pyssy.....

sau pussy_pussy...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...