Sari la conținut

Hevia / Dyvas / Desire - 0748786997


Postări Recomandate

  • Oras:galati
  • Oras:galati

Salutare,am revenit si azi la salon,datorita Soniei,greseala am facut,am nimerit cu Beatrice este acolo de cateva zile,fata slim inaltuta.draguta si cam atat.Nu intru in prea multe detalii,detalii masajul a fost foarte mecanic,chiar am sfatuit-o sa fie mai tandra,cred ca ii luase foc palmele de arata frecat.Masajul cu fata in sus a fost minim,cand a ajuns la gigel a inceput o frecaceala,de am zis ca il smulge din radacini.Prea mecanic,inca nu stie cu masajul din pacate.Nu a fost o experienta stralucita,dar daca este incepatoare poate o iertam,are timp sa se dezvolte.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Salutare, am fost si eu ieri la fete la salon, am intrat cu Larisa.

Dragutica nu am ce comenta, dar foarte "smechera", a inceput cu masajul traditional, de la talpi pana sus la umeri, apoi intors cu fata in sus cat de cat infierbantat. Aici incepe cu masajul erotic la un moment dat imi cere sa vina deasupra mea, pozitia 69, ma fac ca ii ling putin piersicuta, atunci ea intervine ca trebuie sa platesc extra pentru oral, eu intreb daca platesc cine face oralul, ea foarte mirata spune ca eu sa-i fac oral ei, ceva imi dadea cu eroare, adica noi in pozitia 69 si sa fac oral doar eu si tot eu sa platesc, am spus pas.

Per total a fost placut, sper sa revin la Cristina, sa vad ce poate si ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati
Acum 4 minute, vasea27 a spus:

Salutare, am fost si eu ieri la fete la salon, am intrat cu Larisa.

Dragutica nu am ce comenta, dar foarte "smechera", a inceput cu masajul traditional, de la talpi pana sus la umeri, apoi intors cu fata in sus cat de cat infierbantat. Aici incepe cu masajul erotic la un moment dat imi cere sa vina deasupra mea, pozitia 69, ma fac ca ii ling putin piersicuta, atunci ea intervine ca trebuie sa platesc extra pentru oral, eu intreb daca platesc cine face oralul, ea foarte mirata spune ca eu sa-i fac oral ei, ceva imi dadea cu eroare, adica noi in pozitia 69 si sa fac oral doar eu si tot eu sa platesc, am spus pas.

Per total a fost placut, sper sa revin la Cristina, sa vad ce poate si ea.

Cu Alessia am intrat, scuze.

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Salutare,am revizitat salonul iar,ce sa fac daca mi-a placut masajul Soniei.Am cerut iar cu ea,stie fata se face placuta,are atingeri senzuale,gurita ei mica ma fascinat,stie si ea asta,pacat ca nu saruta,mi-a zis maxim pupat pe obraz.A facut iar un masaj super,unica chestie e ca...am avut programare la ora 15:00 mi-a zis ca intarzie 10-15 min ptr dus,si la 15:45 eram deja afara cu tot cu dusul meu.Serviciile sunt bune,dar parca timpul cam scurt.Sonia ma intrebat daca nu cumva stiu de nimfomane, banuiasc ca i-am lasat recensie mai de incepatoare colegei.Aia e,oricum Sonia chiar e placuta in arta masajului,pacat ca se merge mai departe.Masaj placut la toata lumea.

Link spre comentariu

Salut. Am fost și eu la Hevia de curand.Am cerut sa aleg din cele 4 fete care sunt. Am ales-o pe bruneta, Cristina sâni mărișori (nu am întrebat dar cred ca sunt pusi) oricum minunați. Masajul senzual, atingeri plăcute. Nu se grăbește sa treacă la finalizare.are decorațiuni pe tot corpul. Recomand cu drag!

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare tuturor,


Nestiind ce inseamna un masaj erotic, si analizand si piata de pe publi24, nu am avut incredere in anumite anunturi care imi faceau cu ochiul si am ales necunoscutul.
Bineinteles am mers la salonul Hevia, unde am facut o programare cu domnisoara Sonia.

Acolo am optat pentru un masaj erotic nud. Am intrat, am fost asteptat de domnisoara Sonia la usa, am ajuns in camera, am si platit, si apoi am mers la dus.

Apoi a inceput masajul de relaxare (chiar mi-a placut) si apoi a inceput masajul erotic (efectiv se freaca de tine goala – plini cu ulei si tu si ea).
Mi-au placut ambele tipuri de masaje, si constat asat tinand cont ca sunt putin cam pretentios.

 

Recunosc daca tot platesc tintesc pe cat posibil la o tinerica, skinny sau buna (corp normal, dar un fundulet cat de cat).

Daca prind ocazia, o sa apelez si la una de lux (Bucuresti - Cluj), numai sa ma sincronizez cu timpul (adica sa am suficient timp ca sa fac si acest lucru).

Ca si concluzie, aceasta frecangeala de corpuri plus laba aditionala pentru a finaliza “prin tehnica masajului”, pe mine m-a surprins placut.
Tinand cont ca am avut experiente nasoale (vezi tipa aia de la G3 cu ciclu), am zis ca pentru mine, la cat sunt sau incep a fi de pretentios, mai degraba mai fac si o vizita la salonul Hevia, decat un fast fuck in care in 15 min esti dat pe usa, si ai finalizat la commanda si grabit si gafaind ca porcul in ajun, pentru ca de ce nu pompezi in draci cand auzi “finalizeaza sau ma doare”.

Deci, pentru un incepator ca mine, unde doar imi imaginam ce se intampla la salonul de masaj, chiar mi-a placut.
Nu am intins coarda sa intreb de oral de alte…

 


Totusi vad ca sunt destui colegi care merg, dar nu prea sunt recenzii…
Nu ca ai avea ce recenzie sa faci, dar… na ca fapt divers… daca tot dai pl in pl in cabina de dus macar… ba mie mi-a placut, mie nu… pe mine m-a jefuit… plm dinastea..

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Salutare,cea mai dezamagitoare intamplare azi,chiar nu mai are rost sa mai vizitez acest salon.Am zis ca se mai schimba ceva in bine,dar nu.Contactat azi prin watz,stabili intalnire,tot ok,ajung imi deschide o fata tinerica,draguta zic ca e ok.Ma pofteste direct im camera de ostilitati,fara prezentare.La ora 15,35 eram acolo,am iesit la 14,10 cu tot cu dusul de dinainte si cel de dupa.210 halatul,mult ulei aruncat pe mine,ea...etc daca imi dadeam drumul la vale ajungeam la gara.Masaj pe spate mai mult terapeutic decat erotic,pe fata a trecut direct la carici,nu a mai masat absolut nimic,i-am zis daca se grabeste? La viteza asta,imi dau drumul repede,aparte ca sa pus pe burta cu spatele la mine si da-i la laba.Fatuca numele ei de scena Miruna,nu a scos o vorba pe toata durata masajului,nu recomand la nimenj.Dar nu cred ca duce lipsa de cumetri,tocmai cand plecam iesea un client din camera.De pus la gunoi aceasta intamplare.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
4 hours ago, glforyuo78 said:

Salutare.a mai fost cineva recent la hevia?

am fost eu dar e de evitat, toate’s praf. Au acelasi stil de a face masaj. Cine le’a invatat, le’a invatat prost. Sa zicem ca Sonia ar fi mai ok dar nici la ea nu se merita sa te duci de multe ori.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Dupa ce am citit pe aici ca au anumite fete jucarii, CRED ca am facut greseala sa intreb lucrul asta direct pe telegram. Mi s-a raspuns direct ca nu. Am gresit ca am intrebat din prima? Se "rezolva" la fata locului? Am ramas cu senzatia ca daca le mai intrebam si de un alt gargaune de al meu cu show lesbi, cred ca imi luam mare block 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Abia am ieșit de la 'masaj' ....

Acesta nu mai e salon de masaj erotic se pare.

Maseuza(pentru referință - Miruna) era

...acra și pusă pe fast forward(totul a durat 40 minute cu tot cu 2 dusuri)

Masajul de relaxare a fost ... acceptabil dar partea erotica a lipsit cu desăvârșire(nici măcar laba tristă nu se poate numi)

DE EVITAT(până aduc maseuze care sa știe ce fac)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare.stiti vorba aia:omul in viata t

rebuie sa le incerce pe toate.

Luat inima in dinti si luat legatura pe wattzap pentru o programare.raspuns promt.ora 18;15 min.ajung la adresa cea de pe romană.sun si la intrare ma intampina o tipa blonduta care ma invita inauntru.iau loc pe canapea mi se prezinta ce este permis si ce nu.mai apare o tipa satena la par care s-a prezentat,dar doar ea a inteles cum se numeste.am ales un masaj nud cu tipa blonda.condus in camera,mi-a zis sa ma fac confortabil ca vine imediat.asta insemnand cam 15 min.nu am facut dus deoarece facusem cu 20 de minute acasa.in fine a venit a inceput masajul de relaxare executat c-am pe repede inainte.m-a intrebat daca sunt politist sau ceva de genul....intors cu fata in sus a inceput acel masaj erotic,cateva frecari cu sanii de gogu,cateva mangaieri.i-am zis daca accepta pozitia 69 si a fost deacord.a aparut o priveliste misto,pacat ca doar sa mangai ai voie fara sa bagi boticul la pasarica...dar mi-a dat de inteles ca daca plusezi este permis orice....intrun final admirand aceea pasarica am finalizat....mers la dus,echiparea si sanatate.cam asa a decurs prima mea escapada la hevia.despre tipa pot spune ca din cate mi-a spus este cea mai veche acolo.cei care frecventeaza stiu despre cine este vorba.

Si inca un aspect pentru cei care vor sa mearga pentru prima data,sa nu faceti prostia sa spuneti ca este prima data.la mine toata actiunea a durat 20 de minute,facand prostia sa zic ca sunt pentru prima data.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

A 2 a actiune a avut loc cateva zile mai tarziu.luat legatura pentru programare.singura fata libera era andra.ok.facut rezervare prezentat.m-a intampinat andra care m-a condus in camera.am mers am facut un dus si fuguta pe salteluta.masajul de relaxare ce sa spun executat cam de 8,masat bine de la talpi pana sus.la masajul erotic un 5 tras de par.a insistat mai mult la masajul de relaxare pentru a scurta timpul la cel erotic.aceeasi modalitate dd masaj.in pozitia 69 imi spune ca daca vreau sz pup pasarica sa platesc,cum eu bag botu sa te simti bine si tot eu sa platesc?la care i-am spus dar ca sa imi faci tu mie cat trebuie sa iti dau.raspuns sec eu nu fac,atunci mici eu...cateva  miscari cu sanii pe gogu luat la manuta si gata....

Da.cu astfel de comportament fata de clienti din ce in ce mai putini o sa le treaca pragul....si toate datorita faptului ca nu au concurenta,daca ar mai fi 2-3saloane de masaj,eu zic ca lucrurile ar sta altfel.dar asa fiind singurul salon,merg pe premiza vine fraierica,luam banutul mangaiem un pic pe spate facem o labuta si gata.....

Nu au acel sexapil,acel erotism in adevaratul sens al cuvantului...

Dupa 2 escapade ma mai gandesc daca o mai fac si pe a treia.

Mentionez ca amandoua masaje au fost nud.halat 210 lei...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:BUCUREȘTI
  • Oras:BUCUREȘTI

Salut. Nu înțeleg faza ca :dacă ceream show.? Vin mai rar la Galați și desigur la salonul Hevia. Nu vin pt show ,vin pt masaj erotic și masj.  Eu stiu ca fetele faceau asta primavara. Dacă le intrebai ,sigur ți se răspundea. Nu cred ca te "muscau". Sau poate aveai emotii? Eu am fost în primăvara la Beatrice și Miruna la show și apoi Alesia și Sonia fara show și chiar au fost profi fetele. 

Au avut o perioada îndelungată în care nu au avut fete pt show ,dar dacă ceri,ți se răspunde. Și perechile chiar știau "meserie", te făceau bine., la ambele capete. 

Din păcate Beatrice și Alesia nu mai sunt. Am revenit în toamna la Miruna, apoi la Sonia și Miruna,la dublu. Fetele sunt permisive, se pot saruta, masaj ok, "baltag" fericit, Chiar au fost ok.

Recunosc ca Pe Miruna nu o recomand pentru ca,i pe "repede inainte" . Miruna e buna cand is in 2.  La relaxare ba, erotic cât de cât da. Dar f grăbită.

Sonia e veche și știe meserie,dar f greu de găsit. Ba ocupata, ba nu este.   Am încercat și la Andra ,dar era ocupata. Halat 210. Venise una noua, dar nu am apucat sa o vad,  poate la anul. 

trec pe la salon , când am drum,  pentru ca încă te mai poți bucura de un masaj erotic .

Fața de București, cine a fost, știe, unde ba stau pe telefon, ba sunt plictisite, ba trag, ba o laba trista, ba pentru altceva. Decât de loc, ne mai relaxam și noi. Eu recomand. Nu toate sunt făcute pt masaj, dar merge. Vorba aia decât o muie proasta, mai bine un masaj și laba sănătoasă. 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai salut! Am fost și eu acum câteva zile la salon. Am intrat cu domnișoara Miruna. Nu o recomand deloc. Doar dacă vă place mirosul de pește băieți …. O experiență tare neplăcută. Pe lângă asta, foarte grăbită, 20 min și am plecat. Nici nu știu cum am reușit să finalizez sincer .. eram prea încărcat. Păcat de ea ca arată bn

Am mai fost la Andra și la Sonia. Foarte OK fetele, Andra cam trage la masaj și mai puțin erotic dar totuși mi a plăcut, iar Sonia sincer se cunoaște experiența în domeniu! Au și fete noi, o sa le vizitez și pe ele curând. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...