Jump to content

Hevia / Dyvas / Desire - 0748786997

Recommended Posts

Cu siguranta, nu! Ce vremuri erau cu Free Gingo! M-am distrat copios pe info 😂 dar au dus lucrurile la extrem cu apararea printesei Deea...printre altele...nu mai puteai face o gluma ca te trezeai banat, dar sa nu rascolim trecutul. Revenind la nenea Gingo, traieste mai mult din amintiri, chiar daca mai marcheaza in deplasare, dar mai rar...dupa buget 🥲 In final pot spune ca statutul de legenda este a lui Gingo, nu pot eu sa ii fur locul 😂 Nu ar fi nici etic, nici moral...pana la urma, el m-a impins pe drumul decadentei 😂 

• Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Citit ...curios ...instigat....incercat. Ce pot spune ....nu e rau , dar....nici extraordinar. Mie personal unele recenzii mi se par exagerate....parerea mea si am dreptul la ea...oameni diferiti , gu

Da, am fost eu de curand la acest salon ( nu pentru prima oara).  Ca si schimbari fata de cele relatate anterior as putea spune doar ca acum sunt 4 fete. In rest aceeasi locatie buna, curata, nimic de

Evelyn & Laura. De mult timp vroiam sa vad cum este un threesome...daca zeii nu au fost de acord ca incercarile mele din trecut sa aiba o finalitate, uite ca am luat fraiele in maini ( a se citi c

Posted Images

• Membru Premium
Acum 2 ore, fytgl1 a spus:

Cu siguranta, nu! ....... Revenind la nenea Gingo, ....... In final pot spune ca statutul de legenda este a lui Gingo, nu pot eu sa ii fur locul 😂 Nu ar fi nici etic, nici moral...pana la urma, el m-a impins pe drumul decadentei 😂 

Daaaaa , sunt convins ca nu esti tot tu ... :lol:  .... in primul rand, Ray86 nu avea apucaturi cu futai in cupluri bi, cum ai postat tu pe contul asta fytgl prin 2016,  si nici nu era pasionat de masaj erotic .. :lol: ... astea erau apucaturile lu' legenda labii , "nenea" Ray86 cu care m-am conversat eu pe vechiul forum nu avea inclinatii din astea .... :lol: .... in al 2-lea rand, Ray86 il lua la pula pe gingonete ori de cate ori venea vorba despre panarama mica pe undeva, si in nici un caz nu i se adresa lu gingonete cu atata respect cu care te-ai adresat tu aici... :lol:

Dar sa zicem ca te cred ... :lol: .. apropo, ultima pizda de care am vb pe info era o piesa de top, peste 9.50,  la care initial n-ai vrut sa te duci fiindca nu credeai ca sunt pozele reale, si dupa ce ti-am zis eu ca sunt reale si ca e mai buna decat in poze, te-ai dus si i-ai facut chiar mai multe  vizite, cel putin asa mi-ai povestit pe info .... :lol: ... mai tii minte pe unde avea locatia madama asta de top de care vorbiram pe vechiul info ? la G-uri, la Salcii sau la A-uri ?  .... :D .... macar locatia cred ca o mai tii minte ,  te-as intreba chiar si ce tatuaj avea pe mana, dar banuiesc ca a trecut mult timp si, chiar daca ai fost impresionat de madama, nu mai tii minte atat de multe detalii... :D

Acum 53 minute, elprofesoare a spus:

bine ai revenit blondy

Bine v-am regasit! Am incercat sa pun poza la profil, asa cum o aveam pe info dar nu reusesc, probabil trebuie sa trec de cele 200 de postari. The good is back in bussiness 😎

• Like 1
1 oră în urmă, rechinu00 a spus:

Daaaaa , sunt convins ca nu esti tot tu ... :lol:  .... in primul rand, Ray86 nu avea apucaturi cu futai in cupluri bi, cum ai postat tu pe contul asta fytgl prin 2016,  si nici nu era pasionat de masaj erotic .. :lol: ... astea erau apucaturile lu' legenda labii , "nenea" Ray86 cu care m-am conversat eu pe vechiul forum nu avea inclinatii din astea .... :lol: .... in al 2-lea rand, Ray86 il lua la pula pe gingonete ori de cate ori venea vorba despre panarama mica pe undeva, si in nici un caz nu i se adresa lu gingonete cu atata respect cu care te-ai adresat tu aici... :lol:

Dar sa zicem ca te cred ... :lol: .. apropo, ultima pizda de care am vb pe info era o piesa de top, peste 9.50,  la care initial n-ai vrut sa te duci fiindca nu credeai ca sunt pozele reale, si dupa ce ti-am zis eu ca sunt reale si ca e mai buna decat in poze, te-ai dus si i-ai facut chiar mai multe  vizite, cel putin asa mi-ai povestit pe info .... :lol: ... mai tii minte pe unde avea locatia madama asta de top de care vorbiram pe vechiul info ? la G-uri, la Salcii sau la A-uri ?  .... :D .... macar locatia cred ca o mai tii minte ,  te-as intreba chiar si ce tatuaj avea pe mana, dar banuiesc ca a trecut mult timp si, chiar daca ai fost impresionat de madama, nu mai tii minte atat de multe detalii... :D

Asa cum am spus in ultima recenzie, a fost la nivel de intentie un threesome de mult timp...toti avem un wishlist 😇 dar cu un cuplu era deja prea mult, a fost o scurta ratacire care nu s-a materializat...imi plac blondele si femeile prea mult ca sa trec linia rosie 😂 Referitor la decenta mea in exprimare fata de Gingo, v-am spus ca odata cu trecerea anilor o ard mai mult pe love 😁 iar asupra ultimei chestiuni, nu stiu daca este o intrebare capcana pentru ca eu stiu ca tipa frecventa o alta locatie, tipa de care te-am intrebat in PM, era o tipa blonda cu sani maricei, iar ultima locatia la vremea respectiva era la M-uri pe Cosbuc. In pauza fortata pe care am luat-o mi-am indreptat atentia spre masaj...pacatul este mai mic. Nu ma supar daca nu sunt crezut, mergem inainte.

• Super Premium
3 hours ago, fytgl1 said:

Bine v-am regasit! Am incercat sa pun poza la profil, asa cum o aveam pe info dar nu reusesc, probabil trebuie sa trec de cele 200 de postari. The good is back in bussiness 😎

bagi rapid căteva sute de recenzii :) 

• Like 3

Salut!. Vad ca deja unii au inceput sa bata campii pe aici, pe langa subiect, iar altii care stau cu [email protected] in mana si cu degetul pe tastaura comenteaza inutil si pe langa subiect de atata frecat singur. Ca sa comentezi romane si sa critici singur, e c-am grav. sa deviezi de la subiect ca la unii se sparg o teava sau "ăia din periferie nu au curent", e c-am grav.Dar fiecare cu plictiseala lui.

Asa ca am sa trec direct la subiect. Am fost recent la salon, am optat pt show cu Adelina si Nicole. Pret 360 lei-Ora. Recunosc ca de mult doream o experienta cu cele 2, am mai fost si separat, dar..na. Fetele chiar sunt profi, au adus si jucarii , iar experienta a fost maxima. Stiu sa te frece si te faca maxim. Masajul este de calitate, pe intelesul tuturor ,fetele fac masaj erotic, nu te duci sa-ti indrepte oasele cum vor unii. Cele 2 chiar Arata f bine si stiu meserie. Le recomand impreuna sau separat.

De Evelin  ce sa zic, asa e dupa ce si-a pus silicoane s-a mai inzdravenit, dar e mult mai bunaaaa asa, dar fiecare cu gusturile lui. E c-am zapacita dar si ea e profi.

Apropo nudul este 160, restul l-am primit de fiecare data,  chiar de multe ori iti este lasat pe masa langa tine,ti se spune chiar, dar daca tu nu vezi sau iti cade limba langa o [email protected] e problema ta... asa ca e de revenit la salon.