Sari la conținut

Hevia / Dyvas / Desire - 0748786997


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
La 03.04.2022 la 14:32, fytgl1 a spus:

Ce afaceri mai invarti? 

Măi fitzosenie mica  .... :lol:  ... de-abia ti-a "reperat" onoarea fetiscana aia , dupa ce i-ai facut recenzie de nota 11 si-a facut mila de te-a facut verde la loc , si iar te mananca in cur .... :lol:  .... am senzatia ca iti place "pe rosu" ca sora ta gingonete, numa ca deocamdata ai noroc ca imi esti simpatic, cu toate besinile tale de 2 lei, ca altminteri deveneai "vedeta" mai demult  ....  :lol::lol::lol:

  • Like 2

 

Link spre comentariu

Fetele sunt ok, masajul e masaj, partea erotica foarte incitanta, finalizarea cum știți toți 😂

Am încercat mai mult la Alessia și Sonia dar nimic.. nici măcar pentru suma de 1000 lei.  Vin la salonul ăsta încă de când aveau locația la potcoava, la Evelin care era veche acolo, a mers cu un sex oral dar atat. In rest, veneam la Larisa și de când a plecat, la Sonia

Cu Alessia am fost o sigura data, e fata noua 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
La 18.05.2022 la 2:09, Nyyx87 a spus:

Fetele sunt ok, masajul e masaj, partea erotica foarte incitanta, finalizarea cum știți toți 😂

Am încercat mai mult la Alessia și Sonia dar nimic.. nici măcar pentru suma de 1000 lei.  Vin la salonul ăsta încă de când aveau locația la potcoava, la Evelin care era veche acolo, a mers cu un sex oral dar atat. In rest, veneam la Larisa și de când a plecat, la Sonia

Cu Alessia am fost o sigura data, e fata noua 

 

Eu am auzit totusi ca la Alesia ar fi altfel de finalizare..cineva care a reușit sa ne spună?😁

Link spre comentariu
Acum 8 ore, Barbar191 a spus:

Daca ai cum spui nr Soniei ..spune cu cât se termina ? Eu o cunosc personal și am nr ei..dar tu cred ca ne minti aici!

Acum 8 ore, Barbar191 a spus:

Daca ai cum spui nr Soniei ..spune cu cât se termina ? Eu o cunosc personal și am nr ei..dar tu cred ca ne minti aici!

 

Link spre comentariu
Acum 19 minute, Barbar191 a spus:

Si , ai reușit ceva cu el în privat? 

Nu cred

Eu unul am tot încercat la ea dar na vrut sa auda

iam zis sa ne vedem undeva ca ii dau cât vrea dar na vrut

si mai am un tovaras care vine des la ea la masaj și tot așa a încercat și nu vrea 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 2 ore, Barbar191 a spus:

Bravo asta este  acum cat timp ti la dat?

 

Acum 17 minute, Nyyx87 a spus:

Nu cred

Eu unul am tot încercat la ea dar na vrut sa auda

iam zis sa ne vedem undeva ca ii dau cât vrea dar na vrut

si mai am un tovaras care vine des la ea la masaj și tot așa a încercat și nu vrea 

Tea lasat sa ejaculezi pe ea?😁

Link spre comentariu
Acum 2 ore, Barbar191 a spus:

 

Tea lasat sa ejaculezi pe ea?😁

Nu din păcate 😂 am încercat și asta dar se ferește 

gen face finalizarea cu mâna și se ferește atunci sa nu sara pe sâni sau na ..

tovarasul meu mia zis ca a pus șervețel pe ea și sia dat drumul așa gen fără sa se murdărească ea. Doar așa la lăsat 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...