Sari la conținut

TOP:Sexii Carla 0747641869 - 0747692228 si 0728361960


ezemund

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Reaparitia Carlei nu am vrut sa o mai ratez asa cum s-a intamplat in randurile trecute.. Asa ca pus rapid mana pe telefon si facut repede o programare. La ora stabilita bateam la usa ei.

 Am fost primit de Carla intr-o rochita scurta rosie care lasa sa se vada jumatate de sani dar si jumatate de fund. Deci o aparitie foarte sexy. Carla este o femeie cu un chip frumos. Acum parul nu-i mai este brunet ci un fel de saten. Are niste sani mari chiar daca lasati un pic si un fund mare si rotund. Este foarte sociabila. Am fost servit cu un pahar de cola si am stat putin la vorba. Asa am aflat ca nu sta mult la Oradea, doar cateva zile.  M-am cerut la dus si la baie am gasit tot ce este necesar pentru o igiena coresponzatoare: propsop curat si uscat, diferite de geluri de dus. Ea facuse inainte sa ajung asa ca ne-am intalnit in dormitor unde am inceput cu mici saruturi dupa care eu m-am aruncat pe sanii ei atragatori. Dupa ce m-a lasat sa-mi fac poftele m-a rugat sa ma intind pe spate si cu mici saruturi care au coborat de la gat in jos a ajus la junior de care s-a ocupat foarte bine. Cand il baga tot in gura ( dar chiar tot) cand il scotea si incepea sa-l linga de sus in jos, sau scotea limba si lingea doar capul penisului. A durat ceva acest oral asezonat si cu multa saliva pana cand i-am cerut sa puna gluga. A inceput in lady on top, apoi cu ea intinsa peste mine, cand iar am putut iar sa-i ling si sa-i  sug sanii, dupa care am continuat in misionar. In toate aceste pozitii exita multa implicare din partea Carlei, implicare care era materializata prin saruturi pe gat, saruturi, strangeri in brate si zgarieturi fine cu unghiile pe spate. Finalizare orala nu face, nu stiu daca accepta finalizare corporala ca nu am intrebat, eu terminand in prezervativ in misionar. Am mai stat asa imbratisati cateva minute si am ras amandoi in hohote la o  gluma de-a ei. La sfarsit am mai stat un pic la o tigara. Nu am fost deloc grabit  si pot spune ca cei 150 de lei lasati la inceput au fost o investitie buna. 

Locatie:10  Iosia Nord, ap cu 2 camere

Carla : Aspect 9, Oral Neprotejat  10, Normal Protejat 9, Igiena 10, Gfe 10. FK

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator craciun ferice
Reputație: 0

Am fost si eu la ea.

Note doar de 10

Nu te grăbește te poftește cu suc /apa /prăjituri / de taote .

Cuvintele sunt doar de laudă! Daca ar fi vreo 10 ca ea ar fi ideal.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Va mulțumesc tuturor pt cuvintele de lauda...ne vedem în septembrie..va pup și o zi minunata sa aveti

 

 

Sa ne revedem cu bine. Pana atunci ai grija de tine. :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...