Sari la conținut

NOU...Ofer Placere 0751831790


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Buna sunt Roxana...Am 20 de ani si sunt dornica sa cunosc domni generosi...Ofer si am pretenția sa primesc RESPECT.IGIENĂ SI DISCRETIE...Dețin locatie in Braila...Mai multe detali la telefon 0751831790 intre orele 12 si 20(Nu răspund la numere private si la mesaje)

post-126846-0-74333100-1456264708_thumb.png

post-126846-0-46336800-1456264728_thumb.png

post-126846-0-78628700-1456264747_thumb.png

post-126846-0-94500300-1456264766_thumb.png

post-126846-0-30935200-1456264785_thumb.png

post-126846-0-44334400-1456264800_thumb.png

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Trecem peste... 

Daca tot esti mai "plinuta" ca sa nu zic altfel... ce dracu iti iei "chiloti" cu 3 numere mai mici ? De ce nu iti iei ceva gen pantalon scurt mulat, care sa puna in evidenta formele voluptoase ? Nu de alta, dar cand ne uitam la valurile alea crezi ca i se mai scoala cuiva ceva ? 

 

Vedeti daca fata nu are PR ? :D Pana la urma e bun si un peste pe acolo... mai e o parere in plus... 

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Am fost si eu cu fata si e ok. E curata la oral îi dau 10, iar la normal 9 ca a nascut si nu se misca asa repede si aspect 8 dar in concluzie merita încercată.

asta da "recenzie"...invatati in plm sa scrieti o recenzie...daca nu poti, nu mai scrie...stai jos, nota 4!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Ba incultule eu am scris ce pl mea avrut dar daca voi nu aveti o chifla in stomac si sunteti aici doar sa comentati dute si scoateti doua coaste si sugete pretenas

 

suge-te ... 

 

 

Daca tot ii faci pe ceilalti prosti... incearca si tu sa pari mai destept...

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Lasa-l Gingo, nu-ti bate capul cu el...s-a suparat ca i-am spus ca nu stie sa faca o recenzie oky. Nu-ti bate capul ca-i batut de soarta destul. E "obletele" ei...ma face incult si el intr-o singura postare are cel putin 3 greseli gramaticale..."e grele cu limba romana"...e "baiat" si el in spatele tastaturii

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: ionutdanielint24
  • Oras:Braila
  • Telefon: ionutdanielint24
  • Oras:Braila

Ba morocanosilor da ce plm vreti sa va zica baiatu tot si cand se caca aia in plm de retarzi ce sunteti........

Ducetiva in plm si futetiva cu ea si porma va dati cu parerea....vai pl voastra

Link spre comentariu

Nu mai vb ca te fac baieti futaciosi peste. Si app cosmyn23 nus baiat doar in spatele tastaturi daca doresti si ai placerea o sa ne intalnim daca vrei sa o dai in zmardoiala cu tine . Si te rog sa ma corectezi daca am mai facut o greseala gramaticala ca nu stau sa scriu un comentariu 10 min scriu rpd si daca gresesc sa sti ca nus incult ca tine , daca pe tine te refuza si emoticoanele de pe fb asta e

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...