Sari la conținut

Postări Recomandate

Meaaam sa moara dolores dah ciuda, domnule nobody, esti singurul futac caruia i-a facut o recenzie o **spam editat**, recunoscand cu mana an pizda ca ai futut-o nu o data, nu de doo, nu de trei, dar de patru ori, cand abia inplinise 17 ani!

bravo asa va vreau mancav-ar ursul pula de **spam editat**i, acuma anteleg dece nu ai vrut sa ai lasi recenzia la tanya, v-a anvatat bine seful vostru dolores ampreuna cu bosorogii **spam editat** george si tomitza

Link spre comentariu

Dacă el încă nu s-a hotărât sa se apuce de recenzii am zis sa fac eu primul pas

Ne-am întâlnit de 4 ori

Prima oară când eram abia la începutul "carierei" , sunat , programat , ajuns la timp .

Intra un tip bine făcut , cu un ceas șmecher la mâna , ( niciodată nu o sa uit ceasul ăla ,mi-a intrat in cap) aranjat ,îmbrăcat foarte bine și cu foarte bun gust , serios ,intra , vorbim , și începem cu oralul

Eu faceam jobul asta de aproximatv 1 săptămâna -1 săptămâna și ceva

Începem cu un oral , nu era extraordinar de mulțimit dar in loc sa ma critice cum fac mulți , m-a ajutat , îmi explica , Ia-o așa , fa așa ,etc.

A 2-a întâlnire

Deja ma mutasem intr-o locație noua , un apartament cu o colega , se programează ,vine , respecta programarea la fix

Eh , de data asta ne-am și tras-o bine , îmi aduc aminte cum m-a pus capra cu mâinile pe perete ( Pff, are o pula,numai buna ) adică , nici nu e prea mică sa nu simți nimic , e peste medie totuși , dar nu e de-aia de când o baga sa te gândești când dracu mai termina ca nu mai poți de durere .

Acum a 3-a întâlnire s-a produs la Timisoara :)) când s-a programat prin pm ,nici eu nu știam cine e , dar nici el cine sunt eu . Abia după ce mi-a dat sms de confirmare cu o zi înainte ,mi s-a părut mie numărul cunoscut și i-am zis sa ma sune ,după primele 2 cuvinte deja mi-am dat seama cine e , a venit , a stat o ora ca de obicei , și din nou cu oralul , m-a învățat multe scheme recunosc ! Când a plecat mi-a lăsat el și o mică atenție ,mulțumesc :*

A 4-a întâlnire a fost chiar ieri , ieri chiar mi-a spus ca am progresat mult , ca nu mai sunt ca la început .

Eh , pentru asta țin să-ți mulțumesc .

Și dacă clienții mei care sunt înnebuniți după oralul meu văd asta , sa știți ca el merita laudele, nu eu , el m-a învățat tot ce fac acum !

Notele :

Aspect : 10+ miroase bine , se îmbracă bine

Atitudine : 10+++ pentru ca a fost cel mai indulgent și in loc sa arunce cu noroi cum au făcut ceilalți el a avut răbdare și ma ajutat

Sex : 10

Gfe ( sau bfe mai exact) - 10++ pentru rebdare ,comportament , socializare , ma simt cu el ca cu un prieten vechi

bravo fa Cristino tocmai ai recunoscut cu mana pa pizda ca magic blue a futut o menora prostituata intre 16 spre 17 ani, contra cost, NU O DATA, CI DE 4 ORI

HAHAHHA :X

 

Link spre comentariu

  • Oras:Where do you want to be ?
  • Oras:Where do you want to be ?

Mana care da, nu se musca. Niciodata sa nu uiti asta aschilopatule!

Vorbesti exact ca un peste :)))

A, si stii si sa scrii .

Bravo !

Da-i cu minusarea.

Ca de saptamana viitoare muncesti degeaba :))))))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...