Sari la conținut

Rusoaice SEXXXY! 0755178129


Postări Recomandate

  • Oras:cusca
  • Oras:cusca

 

Natalia nu mai lucreaza la locatia respetiva si o gasiti la nr. 0758 996 356

 

O Blonda  29ani

O Bruneta 35ani

O Blonda mai invarsta BBW

 

3 Doamne Foarte pricepute in domeniu. 

 

Dupa mai multe vizite pot sa las parerea si recomandarea mea.
 
Locatie nota 9, apartament maricel, curat ingrijit, baie curata si da au un Caine de Paza.
Igiena – 10 , epilate , curate, parfumate, nimic de reprosat.
Atitudine - 10 – pozitiva, vrea sa iti faca pe plac, te alinta, are grija de tine.
GFE -  10– da sarut pe buze , da saruturi pe corp, da imbratisari, alinturi.
Oral neprotejat – 10 , un fel de deep, atentie la zonele adiacente atat cu limba cat si cu mana,  foarte placut executat, umed, foarte special.
Normal  - 10 – orice pozitie vrei, nu comenteaza, se misca bine.
Anal – nu stiu, nu am intrebat.
Raport calitate pret: foarte bun.
Recomandare : da
De revenit: Categoric!
 
Cine nu ii deacord cu mine ii ok, astea sunt doar parerile mele...
Nu te poti caca pe gusturile omului... Doar in gura lui sa ii schimbi gustul!

numai 10 ia auzi ai fost beat ?

bere ce nota are?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salutare imi cer scuze daca nu fac ceva bine dar sunt la inceput cu recenziile

am sunat si eu la rusoaice. am fost de doua ori la ele sa le incerc pe ambele... dar cu conditia de fiecare data ca finalizarea sa fie faciala...buuunn zis si facut..ajuns la locatie intampinat de 3 dame cele 2 din poza si inca una cu cateva kg bune in plus am aleso pe cea mai slabuta si cea mai buna intrun final...mers la dus ajuns in camera ..trecem la treaba... un oral cat de cat bine executat ... vreo 10-15 minute dupa care zic hai sa trecem la normla 2 pozitii..iar la final dat capisonul jos..si am finalizat pe fat....fentezia mea :))))))) cadou 100 de lei finalizarea..iar cealalta mai plinuta ca si calitate servicii e la fel doar cate kg in plus in rest ok...

  • Like 3
Link spre comentariu

FRATILOR!!! Relatez direct de la locul faptei, uimit, prin frig si ceata, inca tremurand.

Mi-am facut cont de putin timp, curios sa urmaresc mai atent ce se intampla prin zona, nefiind tocmai un curvar, plin de tentatii insa de multe ori.

In seara asta, dupa cateva apeluri esuate, fara nici un raspuns de nicaieri, la o ora destul de tarzie ce-i drept, dau si de anuntul in cauza. Mi se raspunde si explica intr-o romana care-ti taie rau elanul preturile si coordonatele geografice. Ajung pe Sovata, bloc usor de gasit, parter. Sun, intru, mi se deschide usa si ma intampina o domnisoara speriata si mai rece ca vremea de afara. Ma pofteste inauntru si imi spune ca sunt 2 si pot sa aleg, ea si inca una. Acuma gagica asta poate fi ok pt multi cred, durdulie, sani mari si dragutica oarecum la fata. Privirea ei speriata imi spunea insa ca ceva nu-i in regula si imi face semn sa poftesc in living, eu cam timorat. Fac inca niste pasi si ce-mi vad ochii? Oameni buni, o aratanie ca n-am cuvinte s-o descriu, as mai avea nevoie de vreo duzina de cartulii cu expresii si metafore ca sa reusesc. Mi-am dat seama ca era "romanca" de la telefon, o fiinta odioasa pur si simplu, enorma, cu o atitudine de matroana de prim rang, cu un semn mare negru pe mana stanga ce parca se uita si el la mine de parca ar avea constiinta proprie, cred ca mi-a si soptit ceva, dar la cat de socat si speriat devenisem nu mai aveam in cap decat retragerea. Reusesc cumva sa ma scuz frumos si dau sa plec, la care fiinta se aprinde si incepe sa ma ocarasca cerandu-mi 20 de lei pt deranj. MARS MAH!!! Ma intorc si plec, fata durdulie ma conduce, oarecum intimidata si jenata de atitudinea celeilalte.

Oameni buni, am stat aici in frig si am scris asta doar pt voi; spre binele vostru, evitati vagauna asta. Fie ei 100 de lei, dar eu unul n-as sta in aceeasi incapere cu doamna aia nici sa fie diva orasului acolo.

E prima recenzie pe care o fac, nu planuiam asta si imi pare acum ca am folosit prea multe cuvinte pt o tampenie care poate nu merita, insa sper sa va fie totusi de folos, iar de o fi sa mai am vreo experienta, buna sau rea, o s-o impartasesc cu voi.

O sa pun suta castigata in seara asta deoparte pt o experienta reusita 😊

  • Like 13
Link spre comentariu

Blonda senzuala,curata,frumoasa cu sani mari, discreta,lucrez singura si ofer companie domnilor generosi, deepthroat , normal, sex, dragoste , etc...                         :*      :hug1 (totul inafara de  :sexanal  sex anal ). Pentru mai multe detalii suna-ma : 0758 996 356

P.S. nu raspun la numar ascuns

Imagini atasate

 

 

 
Dupa aproape 2 ani plecati din tara, revin in patria mama Romanica si in orasul pe care-l numesc casa acum Oradea.
 
Dornic sa reincep activitatile nocturne, prima care mi-a sarit in ochi a fost Natalia. O faptura interesanta daca aloci putin timp sa si discutii cate ceva :)
 
Locatie nota 9, apartament dragut, cochet, curat ingrijit, baie curata
Igiena – 10 , epilata , curata, parfumata, nimic de reprosat.
Atitudine - 10 – pozitiva, vrea sa iti faca pe plac
GFE -  10– da sarut pe buze , da saruturi pe corp, da imbratisari, alinturi.
Oral neprotejat – 10 , un fel de deep, atentie la zonele adiacente atat cu limba cat si cu mana,  foarte nina executat
Normal  - 10 – orice pozitie vrei, nu comenteaza, se misca foarte bine. Experienta e partea ei :)
Anal – nu practica
Raport calitate pret: foarte bun.
Recomandare : da
De revenit: Cu siguranta
 
Cadou: 200 RON / 1 h
 
Spor la miscare :)

post-2-0-41158300-1451407562_thumb.jpg

post-2-0-88037300-1451407562_thumb.jpg

post-2-0-95148800-1451407563_thumb.jpg

post-2-0-74788900-1451407564_thumb.jpg

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...