Sari la conținut

bettyblu - bvd dimitrie cantemir in zona budapesta - 0762-536750


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am incercat sa ajung in seara asta in jur de 1:00 AM , am vorbit la telefon cu o ora inainte , am stabilit programarea , cand am ajuns la locatie (str mohorului nr3 bloc 141 sc. B) am sunat nu mi s-a mai raspuns la telefon si am primit un sms "Mai asteapta te rog putin" ... evident a luat pe cineva inainte care a ajuns mai repede, dupa 20-25 minute de asteptat am plecat in alta parte. Avand in vedere ca am facut pana la locatie 30min pe timp de noapte + invartelile dintre blocuri ... si timpul pierdut , "Pronosticul" meu pentru aceasta domnisoara este:   DE EVITAT !!! Caracter si atitudine "ultimul boschetar".

 

PS: daca este nevoie si de print screen de pe telefon (confirmare,sms primit de la "nemtoaica"... ) le pot atasa oricand.

Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Am incercat sa ajung in seara asta in jur de 1:00 AM , am vorbit la telefon cu o ora inainte , am stabilit programarea , cand am ajuns la locatie (str mohorului nr3 bloc 141 sc. B) am sunat nu mi s-a mai raspuns la telefon si am primit un sms "Mai asteapta te rog putin" ... evident a luat pe cineva inainte care a ajuns mai repede, dupa 20-25 minute de asteptat am plecat in alta parte. Avand in vedere ca am facut pana la locatie 30min pe timp de noapte + invartelile dintre blocuri ... si timpul pierdut , "Pronosticul" meu pentru aceasta domnisoara este: DE EVITAT !!! Caracter si atitudine "ultimul boschetar".

 

PS: daca este nevoie si de print screen de pe telefon (confirmare,sms primit de la "nemtoaica"... ) le pot atasa oricand.

Si eu pot atasa aici screenshot-uri ca te ai mai programat la mine, ti am trimis si adresa, mai facut sa astept si nu ai venit! Roata se mai si intoarce! Cata seriositate dai atat primesti inapoi! O zi buna
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Numarul meu se termina in 778 nu stiu exact daca am facut programarea de pe telefonul prietenului meu sau personal , nu stiu pe cine incerci sa vrajesti aici .. pentru mine esti un capitol inchis.

Link spre comentariu

  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Numarul meu se termina in 778 nu stiu exact daca am facut programarea de pe telefonul prietenului meu sau personal , nu stiu pe cine incerci sa vrajesti aici .. pentru mine esti un capitol inchis.

Nu ma sunat nimeni ieri cu 778 la final!

Este vb de Nr cu 840 la final.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...