Sari la conținut

bettyblu - bvd dimitrie cantemir in zona budapesta - 0762-536750


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Vizitat prosesoarea topicului si pot sa spun ca e o persoana deosebit de placuta, profilul ei s-ar potrivi mai mult unei amante la care te duci sa te simti bine. Atenta si zambitoare are un fizic care te poate inhiba, la care se adauga ochii albastrii (punctul forte, parerea mea) si parul blond, te face sa iti ramana gandul la ea si dupa ce pleci. Persoanele doritoare de sex dur si vorbe murdare nu vor gasi in Betty o persoana compatibila cu acest tip de fantezie. Stabilit intalnire cu 2 zile inainte cu confirmarile de rigoare, prin sms. Programarea s-a derulat "nemteste", la minut fara amanari sau balbaieli.

GFE-ul ridicat, atenta la oral (protejat), recomand pe durata de 1 ora, locatie normala (apartament de bloc), vergeturile pot fi un mic punct negativ, dar se compenseaza cu celelalte calitati fizice. Nu dau note ca nu suntem la scoala sau la concurs (  :wink2 ). Clar ca voi reveni.

 

Merge foarte bine sa o ai alaturi de tine impreuna cu un whisky Glenfiddich Single malt de 18 ani.

  • Like 6
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Vizitat prosesoarea topicului si pot sa spun ca e o persoana deosebit de placuta, profilul ei s-ar potrivi mai mult unei amante la care te duci sa te simti bine. Atenta si zambitoare are un fizic care te poate inhiba, la care se adauga ochii albastrii (punctul forte, parerea mea) si parul blond, te face sa iti ramana gandul la ea si dupa ce pleci. Persoanele doritoare de sex dur si vorbe murdare nu vor gasi in Betty o persoana compatibila cu acest tip de fantezie. Stabilit intalnire cu 2 zile inainte cu confirmarile de rigoare, prin sms. Programarea s-a derulat "nemteste", la minut fara amanari sau balbaieli.

GFE-ul ridicat, atenta la oral (protejat), recomand pe durata de 1 ora, locatie normala (apartament de bloc), vergeturile pot fi un mic punct negativ, dar se compenseaza cu celelalte calitati fizice. Nu dau note ca nu suntem la scoala sau la concurs (  :wink2 ). Clar ca voi reveni.

 

Merge foarte bine sa o ai alaturi de tine impreuna cu un whisky Glenfiddich Single malt de 18 ani.

Iti multumesc si te astept oricand cu mare drag :*

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

De ce va enervati pe placerea altora ?

Ati fost la ea si a fost sub linia de 5 ?

Nu este de 10 dar oralul este de clasa.

Frau Betty , herzliche Glueckwuensche sende ich dir zur verdienten Befoerderung !

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

De ce va enervati pe placerea altora ?

Ati fost la ea si a fost sub linia de 5 ?

Nu este de 10 dar oralul este de clasa.

Frau Betty , herzliche Glueckwuensche sende ich dir zur verdienten Befoerderung !

Msi nea Gelule, am fost la ea și am facut și recenzie, acum un an. Serviciile sunt într-adevăr bune, e destul frumoasă la chip, mai ales ochii, dar plm...fii și tu macar o dată obiectiv! Cu pieile alea atârnânde, cu sânii ăia ca bretelele, cum dracu' să fie de top? Sigur, mai sunt fete care nu au un fizic nemaipomenit, dar compensează cu servicii complete, la nivel foarte înalt. Betty are servicii bune, dar nu excelează, să fim corecți!

Acuma, câteva sfaturi:

- nu s-a enervat nimeni, pe plăcerea nimănui, deci nu mai scrie prostii;

- nimeni nu poate fi perfect obiectiv, dar tu depășești cu mult marja acceptabilă. Încearcă să te stapânești!

- am văzut cu toții că știi limba germană (probabil de aici și modul furibund cu care o aperi), dar mai lasă-ne frate, ai milă de noi!

  • Like 8
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@Don picon , vedeti , totul cu moderatie.

Am si eu febletile mele la fel ca altii.

La mine conteaza si atitudinea , nu numai serviciile.

Deh , banii mei , timpul meu.

Ce limita a obiectivitatii am depasit , nu am vazut nici un semn de avertizare.

Furibund este prea mult spus.

Iar cuvantul " stapanesti " este cam mult , ma cam agaseaza.

Vezi si comentariul la topicul unde m-am incontrat cu Vis tantric.

 

Pe urma ar trebui logic se urmeze cenzura....

Sau nu inteleg eu ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

@Don picon , vedeti , totul cu moderatie.

Am si eu febletile mele la fel ca altii.

La mine conteaza si atitudinea , nu numai serviciile.

Deh , banii mei , timpul meu.

Ce limita a obiectivitatii am depasit , nu am vazut nici un semn de avertizare.

Furibund este prea mult spus.

Iar cuvantul " stapanesti " este cam mult , ma cam agaseaza.

Vezi si comentariul la topicul unde m-am incontrat cu Vis tantric.

Pe urma ar trebui logic se urmeze cenzura....

Sau nu inteleg eu ?

Nene, nu interesează feblețile dumitale, mai ales când sunt practic lingerisme! Toți avem fete preferate, toți suntem mai mult, sau mai puțin subiectivi, dar tu depășești cu mult limita acceptabilă, aici, pe un forum ca ăsta.

Tu ți-ai spus părerea, noi ne-am spus-o pe a noastră. Care e problema?

  • Like 7
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...