Sari la conținut

bettyblu - bvd dimitrie cantemir in zona budapesta - 0762-536750


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

cu cati diasporezi te-ai intalnit fata mea de cand e pandemia?

Alte probleme nu ai?

Am luat măsuri de precauție! Lucrez doar cu cerc inchis.

Sper ca acum p9ri sa dormi noaptea linistit! ‍♀

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

"Daca tot nu am somn ..."

 

Seara buna colegi,

Daca tot am fost nevoit sa trec prin bucuresti, am ales sa fac o vizita la una din domnisoarele acestea, dat fiind ca nu am gasit-o pe Maya (pe care o cunosteam de 5 ani) am ales sa o incerc pe Betty.

Am stabilit ora (locatia fiind airbnb) si pretul telefonic. A ajuns fix la ora stabilita. 

 

Locatia - 10 (nu stiu cum arata locatia fetelor dar este undeva pe bld Unirii, nu stiu zonele asa bine)

 

Fata - 8.5 : inalta,  blonda, draguta la fata, fundul impresionant sanii mari putin lasati! foarte comunicativa, curata la maxim, frumos mirositoare, imbracata decent/office, deschisa si comunicativa  :)

        

Oral - 9.5 : ON extraordinar deep cu atentie la locurile adiacente si CIM 

 

Normal - 8 : NP diferite pozitii: capra - misca foarte bine si contribuie la contra chiar frumos  (am schimbat 2 prezervative cu alternanta ON/NP)

 

Anal :  N/A (pacat, nu e pe meniu)

 

GFE - 9 :  m-am simtit super bine overall, dupa actiune am discutat diverse, a facut tot posibilul sa ma simt bine, varsta este reala (si nationalitatea la fel)

 

Halat - 500 Ron / ora (outcall)

 

 

E prima data cu ea, cred ca am si avut putin noroc de am prins-o, chiar a fost un fel de click chiar de la primul call.

Eu personal voi tine legatura si pe viitor cu Betty..

De recomandat cu toata increderea !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

"Daca tot nu am somn ..."

 

Seara buna colegi,

Daca tot am fost nevoit sa trec prin bucuresti, am ales sa fac o vizita la una din domnisoarele acestea, dat fiind ca nu am gasit-o pe Maya (pe care o cunosteam de 5 ani) am ales sa o incerc pe Betty.

Am stabilit ora (locatia fiind airbnb) si pretul telefonic. A ajuns fix la ora stabilita. 

 

Locatia - 10 (nu stiu cum arata locatia fetelor dar este undeva pe bld Unirii, nu stiu zonele asa bine)

 

Fata - 8.5 : inalta,  blonda, draguta la fata, fundul impresionant sanii mari putin lasati! foarte comunicativa, curata la maxim, frumos mirositoare, imbracata decent/office, deschisa si comunicativa  :)

        

Oral - 9.5 : ON extraordinar deep cu atentie la locurile adiacente si CIM 

 

Normal - 8 : NP diferite pozitii: capra - misca foarte bine si contribuie la contra chiar frumos  (am schimbat 2 prezervative cu alternanta ON/NP)

 

Anal :  N/A (pacat, nu e pe meniu)

 

GFE - 9 :  m-am simtit super bine overall, dupa actiune am discutat diverse, a facut tot posibilul sa ma simt bine, varsta este reala (si nationalitatea la fel)

 

Halat - 500 Ron / ora (outcall)

 

 

E prima data cu ea, cred ca am si avut putin noroc de am prins-o, chiar a fost un fel de click chiar de la primul call.

Eu personal voi tine legatura si pe viitor cu Betty..

De recomandat cu toata increderea !

 

Multumesc frumos pentru recenzie :*

Abia astept sa ne revedem

Te pup :*

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Multumesc frumos pentru recenzie :*

Abia astept sa ne revedem

Te pup :*

 

Imi cer scuze cu recenzia, poate am fost putin cam aspru si am uitat sa mentionez:

 

Igiena: 10 

GFE: 10

 

Sigur ne mai vedem...

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...