Sari la conținut

bettyblu - bvd dimitrie cantemir in zona budapesta - 0762-536750


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

nu este normal sa-i ataseze cineva pozele daca dorea poze reale si le posta singura.Ignor-o frate sau uita-te doar tu la pozele ei reale si decizi daca mergi la ea sau nu.Suntem destui care putem cauta pe net date si poze dar bunul simt ne opreste :refoz :refoz :refoz

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

nu respecta programarile

 

am sunat astazi pe la trei fara ceva, a raspuns foarte amabil ca e disponibilita, mi-a zis unde e locatia si mi-a prezentat tarifele. ii spun ca pot fi la ea in 40 min - o ora, a zis ca e ok,  ajung acolo intr-o ora si nu raspunde la telefon. ma plimb prin zona vreo 20 de minute, o mai sun de vreo trei ori, de', o fi la dus! nimic. 

 

concluzia: neserioasa, de evitat!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Frau Betty , treaba cu intirzierea intilnirii se cam repeta. Eu am avut rabdare dar altii nu....de fapt ce se intimpla ?

 

Multumesc si numai bine....

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:danpulea
  • Oras:danpulea

Azi in jurul pranzului am stabilit cu Betty o intalnire pentru ora 22.00.

 

Dupa ce am asteptat 15 minute (22.00-22.15), apeluri si sms-uri, am plecat spre casa.

 

Parerea mea nu ca este de evitat, ci ca ar trebui sa dispara de aici. Aici nu vorbim despre sex, igiena, muie, normal, anal s.a.m.d

 

Vorbim despre bun simt, despre respect, despre educatie. In cazul in care intervine o problema e mai simplu sa dai un sms si sa anulezi, contramandezi etc.

 

Nota ZERO

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:danpulea
  • Oras:danpulea

O să posteze o imbecilitate de gen "Am avut niște probleme "personale", ca sa sune mai "profi", așaaa...

Machu, sambata noapte.mi-am facut o programare la una din fete. Din motive de filtru de politie nu am mai ajuns. In momentul in care am oprit, i-am trimis fetii un sms, sa imi cer scuze ca nu pot ajunge, si pentru ca i-am incurcat programul. A durat, cred, ca nixi juma' de minut.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:danpulea
  • Oras:danpulea

Sa o spun altfel.... Prostu' pleaca d'acasa. Prostu' isi ia marja de timp sa nu intarzie. Prostu' ajunge cu cateva minute mai devreme. Prostu' suna cu 5 minute inainte de ora stabilita. Prostu' suna la 22.00. Prostu' trimite sms. Prostu' asteapta 15 minute. Prostu' mai suna o data. Prostu' mai trimite un sms. Prostu' pleaca acasa.

 

Concluzie - da-l in "p*la" mea de prost. In ochii lor nu valorezi nici macar banii pe care ii dai la "parcare".

  • Like 5
Link spre comentariu

Nici nemții nu mai sunt ce au fost!

 

Voi nu ii cu noasteti pe nemti cu adevarat.

Sunt niste tarani perversi , educati si falsi care-si arunca fularul peste umar, se cred buricul panantului si incearca sa tina aparentele sus.

In interiorul lor sunt finite primitive, hapsane, hoate si grosolane, iar despre seriozitate este la inaltime cat timp e spre interesul lor.

Sa nu credeti povesti si imagini frumoase cu ei, in plus sunt un neam de turnatori.

 

Fata asta cu iz de nemtoaica este incercata de mine si nu ma mai intorc la ea. Imi plac fetele mai tinere, mai finute, n-am nevoie de iepe mature.

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pe bune? Nu mă înnebuni!  :laugh2  Noroc cu tine, că ești singurul care știu cum sunt nemții!

Mă, tu de glumă nu știi?  :slap2  'ai de plm, de unde apăreți măi fraților?

P.S. O recenzie la fata asta nu faci, dacă spui că ai vizitat-o? Sau doar să iei informații? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Fa-i o recenzie dacă ai fost,dar fa-o ca la carte,și spune-ne și cum arăta cameră ca am înțeles ca față vrea numai cu lumină stinsa și nu doresc să mă împiedic de vre-un scaun

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

nu, nu il are.

Halo  Frau  Betty,

 

Da, nu mai esti activa pe forum dar intri pe aici.

 

Sigur vei citi si acest mesaj.

 

Te-am ajutat de doua ori, a fost  bine pentru  tine. Am facut un bine fara mult  efort.....

Acum nu imi mai raspunzi la telefon, SMS  sau  email.

 

Daca :

 

- Te-am suparat cu ceva

- Te-am ofensat  in vreun fel

- Te-am deranjat  in oarecare mod

- Nu mai sint binevenit  acolo  ba  dimpotriva

 

Rogu-te ,  scrie-mi ceva, spune-mi ceva dar  nu imi inchide usa in nas. :date 

Consider ca  nu merit asa ceva.

Inteleg  orice  raspuns dar sa fie motivat si rezonabil.

 

Succes  iti urez si toate cele bune !

Iti  dedic cele trei caricaturi….

 

Salutari cordiale de martie ( luna zilei tale de nastere.....ufff, wie sehr  oft der  Schein  trügt, hoffe  ich, es ist  nicht  dein Fall ! ) ,

 

GG  cam nedumerit.....

post-75309-0-82389800-1457613418_thumb.jpg

post-75309-0-80251400-1457613426_thumb.jpg

post-75309-0-36846600-1457613438_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...