Sari la conținut

Cristina din 10 martie in vizita la Piatra Neamt!!!


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor, pentru prima oara as  vrea sa vizitez orasul vostru si imi doresc sa ascult cateva pareri referitor la viitoarea mea vizita.Serviciile mele vor fi de calitate si diversificate si anume- oral protejat-neprotejat(si aici nu ma refer doar la spalat), normal protejat si anal de vis doar protejat, cadoul va fi de 150 fin. inclus oral, normal si anal iar ora 250 o-n-a, pentru alte oferte si propuneri vom putea discuta cu drag la un telefon pe care il voi posta in momentul sosirii mele in locatie. Pentru a va documenta un picut despre mine si sa va faceti o idee o sa atasez cateva link-uri cu ceva recenzii https://nimfomane.com/forum/topic/55149-sexy-si-dulce-telefon-0726045927/ si mai gasiti si aici https://nimfomane.com/forum/topic/64758-pentru-prima-data-in-vizita-la-sibiu/ iar ceva poze  gasiti in link-urile puse de mine, va multumesc si sper sa ne cunoastem mai bine...pupici.

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

 Am citit cate ceva despre tine din celelalte deplasari,vad ca parerile celor care te-au vizitat sant destul de bune...nu stiu pozele care sant reale si care sant false(chiar tu spuneai ca-ti foloseste cineva pozele)

 

 Concluzie:esti bine venita,dar sper sa nu fie doar vorbe,cum au mai facut altele.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

buna si tie , da voi reveni si in Bacau tinand cont ca am intanlit persoane super si mi-ar face placere sa le revad si de ce nu sa cunosc persoane noi...pupici dragi.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Din pacate am o veste prosta si anume sunt nevoita sa anulez venirea mea in Piatra deaorece m-au incurcat cei cu locatia pe motiv ca cei care aveau inchiriat vor mai sta si nu imi mai poate da apartamentul, imi pare rau pentru tot chiar si mie mi sau stricat toate planurile ...nu stiu poate voi mai incerca in vara sa ajung in orasul vostru poate vor fi mai multe oferte pe baza de regim hotelier, iar referitor de Bacau am incercat sa gasesc ceva acolo dar sunt toate ocupate pana saptamana viitoare, o sa ma gandesc la ceva solutii sau alternative si voi anunta daca se mai schimba ceva , deci imi cer scuze din nou dar nu a fost rea vointa sau din alte motive .

Link spre comentariu
  • Oras:Neamt
  • Oras:Neamt

Din pacate am o veste prosta si anume sunt nevoita sa anulez venirea mea in Piatra deaorece m-au incurcat cei cu locatia pe motiv ca cei care aveau inchiriat vor mai sta si nu imi mai poate da apartamentul, imi pare rau pentru tot chiar si mie mi sau stricat toate planurile ...nu stiu poate voi mai incerca in vara sa ajung in orasul vostru poate vor fi mai multe oferte pe baza de regim hotelier, iar referitor de Bacau am incercat sa gasesc ceva acolo dar sunt toate ocupate pana saptamana viitoare, o sa ma gandesc la ceva solutii sau alternative si voi anunta daca se mai schimba ceva , deci imi cer scuze din nou dar nu a fost rea vointa sau din alte motive .

Mai ajungi la piatra?
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna , nu ma speriat nimeni nici acum nici alta data deci singurul motiv a fost cel invocat , inca caut locatie in piatra pentru ca e prima oara cand mi se intampla sa spun ca ajung intr-un oras si sa nu o fac, dar promit ca voi ajunge, sa stii ca azi am ajuns la bacau pentru cateva zile asa ca ma gasiti deocamdata aici...pupici !!!

Link spre comentariu

Vizitator cristina730
Reputație: 0

Da pentru ca am promis am facut tot posibilul sa gasesc ceva si am gasit sper sa fie ceva bun si accesibil , de maine voi veni in Piatra ...pupicei!!!voi afisa maine numarul la care pot fi contactata si pentru alte detalii imi puteti scrie aici .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...