Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

CEA MAI JALNICA EXPERIENTA DIN VIATA MEA !!!

 

Noaptea tirziu (2:30) , putin baut, imi vine cheful de un masaj erotic. Sun la salonul meu obisnuit, nimic liber timp de o ora. Intru pe siteul de fata pentru idei si imi sare in ochi "linga Mihai Bravu" (deci aproape de mine) din titlul postului care lauda Club Amsterdam.

 

Si acum incepe cosmarul. Sun, imi raspunde o taranca, care mai mult chicotea cu o alta de pe linga ea decit vorbea cu mine, ma intreaba citi sintem, zic ca unu, urmeaza un oftat de dezamagire/enervare, se lasa o tacere de 30 de secunde, dupa care se aude un "bine, vino", spus pe tonul "hai, fie".

 

Ajung la locatie, parchez usor, la 5 m de vila. Sun la sonerie, apare o blonda bunicica (hostesa), necomunicativa, nezimbitoare, ma duce la etaj direct intr-o camera de masaj cu lumina obscura, imi spune sa astept fetele. apare o namila de 90 kg, ma trec fiorii de spaima, ramin mut timp de 30 de s si apare o satena cu parul lung ok la fata, de 22 ani, imbracata intr-o pijama/rochie de seara cu volanase care o ascundeau destul de bine, marcat de grasa de linga ea mi se pare acceptabila, intreb preturile. Mi se spune 100 ron masaj simplu nud si 200 masaj fierbinte si senzual. Aleg fierbinte , hostesa si balena pleaca, satena imi spune pe un ton sec banii inainte, ma caut in buzunar, ii dau 200 ron, se lasa o tacere enervanta, incep sa ma dezbrac, ea se uita la mine imbracata , primesc un prosop uscat, dar posibil folosit pela inceputul serii, mi se spune ca dusul este linga.

Caut din priviri niste papuci, nu gasesc, sint impins la dus cu un hai, du-te, ma intimidez si merg descult pina la dus (am mers si 1 m de hol si prin baia uda descult), in cada ceva negu (probabil namol), miros nasol de sapun de soda ca la bunici in copilarie, ma umplu de scirba, fac un dus rapid.

 

Ma intorc in camera , fata disparuse, astept un minut, apare, ma intreaba daca am asteptat mult, incepe sa se dezbrace fara vreo urma de senzualitate, si isi dezvaluie corpul oribil : sini medii si lasati, zbirciti, burta respectabila, fara mijloc, celulita vizibila si pe lumina obscura, picioare care se imbinau nearmonios cu fundul, dezamagire totala. Concluzie fata de 8, corp de nota 2 (obtine 1 punct pentru picioare de la genunchi in jos, care m-au pacalit initial).

 

Intinde pe pat un prosop sifonat (probabil folosit), ma intind cu prudenta , si incepe cu replici cretine : nu esti prea vorbaret, ai mai fost verodata la masaj, esti suparat? (eram pe prostia mea ca nu amevaluat situatia corect inca de la convorbirea telefonica lipsita de profesionalism), ma intreaba daca ma gidil la talpi, spun nu si incepe un masaj mediocru spre prost, trec 7-8 minute, imi zice sa ma intorc. Ma intorc, incepe instantaneu sa imi maseze penisul, inchid ochii, ma gindesc la ceva frumos, si cu greu incep sa am o erectie. Incepe sa ma masturbeze monoton, ma gindeam ca nu o sa ejaculez in veci in ritmul ala, cind aud zgomotul deschiderii unui prezervativ. Deschid ochii, imi pune prezervativul, incepe un fel de oral (masturbare in timp ce tinea gura nemiscata pe capul pulii). Trecusera vreo 10- 15 minute pina cind s-a ajuns la muie, nu ma masase mai deloc, muzica era prea tare si cu prea multi basi, ma trece iar gindul ca nu o sa pot ejacula, cind aud un Hai sa treci tu deasupra. Sint luat prin surprindere, intreb ce vrea sa zica (eu credeam ca sint la un salon de masaj, nu la bordel, ca sa mearga treba la initiativa ei, fara costuri suplimentare), se pune pe spate si isi desface picioarele.

 

Vad o pizda cu apect de 50 de ani, i-o bag cu prudenta pentru ca igiena in salon era jalnica dupa cum va povesteam, ea isi da capul pe o parte si sa se prefaca ca geme neconvingator. imi dau seama ca nu am nici o sansa sa simt vreo placere asa, o pun sa se intoarca, in ideea de capra, se pune pe burta ca o piftie. I-o bag , aud iar niste gemete patetice, incerc sa ii bag un deget in cur, nu ma lasa, imaginea curului ei celulitic care se continua cu un trunchi fara mijloc, ca un copac, incepea sa imi diminueze erectia. Asa ca inchid ochii si imi imaginez ca fut altceva si reusesc sa imi dau drumul in vreo 5 minute ca sa plec dracului de acolo. Imi intinde un servetel, nu ma sterge ea cum ar fi fost normal.

 

Ma duc fulger la dus, ma intorc repede in camera, ea disparuse, verific daca mai am tel. si banii, erau la locul lor (nu as fi fost socat daca ma si furau in locul ala sinistru). Cobor, ajung in receptie, nu intilnesc pe nimeni, gasesc usa pe care intrasem, dau sa ies dar era incuiata si lunina obscura, ma gindesc ca poate am gresit usa, ma intorc in receptie, apare nasoala, mai imi da 2 replici cretine (asa repede te-ai imbracat ?, bine ca nu ai iesit singur, ca imi faceai probleme), imi descuie usa si calvarul se termina.

 

Sa recapitulam : - hostesa nu mi-a zimbit o secunda, comunicare jalnica si la tel. si la fata locului, nota 4

- locatia insalubra, m-am dus la dus descult, prosoapele pareau folosite, am mai fost totusi si la altul la fel ( dar era 80 ron /ora) deci nota 5 la igiena, sper ca nu am luat nici o boala

- maseoza s-a dovedit o prostituata nasoala de pe centura, nu m-a masat , oralul de 2 min fara sa miste gura nu se poate numi muie, a stat nemiscata pe timpul normalului, conversatie minima si cretina - nota 2

- am intrat pe usa salonului la 2:53, la 3:28 eram in masina (dupa ceas), total 35 min, cu tot cu ales fata, cu dusuri - dar asta pentru mine a fost bine, vroiam sa plec cit mai repede din mizeria aia

 

Veti spune ca poate am avut eu parte de o nasoala, dar daca salonul ar avea vreo legatura cu masajul erotic, cu siguranta hostesa ar fi fost pe acolo ( ca la orice alt salon la care am mai fost), ar fi intrebat-o de ce a durat doar 20 de minute , ar fi existat papuci pt baie, prosoape curate, muzica si miros ok in camera. Asta e ceea ce ofera salonul - prostitutie de proasta calitate.

 

Ma intreb daca cei care au dat recenzii pozitive salonului Amsterdam au mai fost prin alt salon de masaj. In opinia mea la un salon de masaj care se respecta masajul trebuie sa ocupe cea mai mare parte a timpului (daca vreau doar sa ma fut ma duc la bordel sau la o prostituata direct, nu ?), dupa ce sint incalzit de masaj macar 40 de minute, se poate trece la finalizare, care poate fi manuala sau orala. Oralul la orice alt salon la care am mai fost se plateste extra, sexul normal il obtii doar uneori la cerere si contra cost.

 

A fost cea mai jalnica experienta de gen din viata mea.

 

Nu recomand Club Amsterdam nici unei persoane care cauta masaj erotic !

  • Like 1
Link spre comentariu

Cu toate ca nu am participat activ pana acum, intru de ceva timp pe acest forum care s-a dovedit util de mai multe ori. Imi pare rau sa-ti spun dar prin relatarea ta nu ajuti pe nimeni, inclusiv pe tine. Si nici nu e frumos sa jignesti membrii acestui forum asa cum ai facut-o la final. In ultimul an am calcat prin mai multe saloane acesta fiind unul dintre ele. O sa incerc sa fac o descriere cat mai echilibrata in ideea de a ajuta pe altii sa faca o alegere corecta.

 

Partea ca taranca, care ti-a raspuns la telefon nu o comentez, e posibil sa fie asa dar eu nu m-as supara chiar asa tare in conditiile in care pe langa oamenii normali mai suna si toti ciudatii si rabdarea unui om are limite.

 

"se lasa o tacere de 30 de secunde, dupa care se aude un "bine, vino", spus pe tonul "hai, fie" - dupa cum ai spus, nu ai fost primit in receptie deci mai mult ca sigur era ocupata. Mi s-a intamplat si mie sa astept la telefon timp in care fata verifica programarile.

 

Nu stiu despre ce blonda hostesa vorbesti, acolo am vazut doua blonde ambele maseuze. O recomand pe Daniela, o tipa slabuta cu fund bombat care face un masaj mai mult decat ok.

Nu-mi dau seama cu cine ai intrat dar din ce relatezi era o fata noua care nici nu stia unde sunt boxele da sa le dea si mai incet... Nu inteleg totusi de ce te-ai incapatanat sa intri daca nu ti-a placut (mai sunt si alte saloane). Sau nu inteleg de ce nu ai ales alta fata sau chiar sa pleci cand ai vazut-o dezbracata. Cred ca mare parte din cei de pe forum au simtit nevoia sa schimbe fata prematur.

 

Despre prestatia ei in camera nu am ce spune dar daca e asa cum zici tu, zilele ei in acel salon sunt numarate. Am intrat cu o tipa cu par lung si cu tatuaje acum ceva timp si era ca o stana de piatra, rece si necomunicativa (cea de care s-au mai plans si altii- deh, mi-am cautat-o) iar acum o luna am vazut ca a disparut din peisaj.

 

Din nou, nu inteleg de unde confuzia ta cu blonda hostesa, dar nu stiu cum ai fi vrut sa te intampine cineva atata timp cat nu se stia ca tu iti cautai scaparea prin receptie.

 

"Veti spune ca poate am avut eu parte de o nasoala" - da, probabil ai avut parte de o nasoala, nasoala pe care o gasesti in mai toate saloanele. Or fi romancele fete frumoase da nici chiar asa. Mai mult ca sigur daca ai fi ales alta fata nu ai fi ajuns sa scrii pe forum despre lumina obscura dintr-un salon de masaj erotic, sau despre cum ti s-a parut ca acel prosop fusese folosit mai devreme. Puteai sa ceri papuci, alt prosop sau sa se dea muzica mai incet. Totusi nu uita ca suntem in Romania si ca sa avem parte de o experienta placuta trebuie sa fim deschisi spre asa ceva.

 

Cu toate ca si eu am calcat intr-o baltoaca in baia de pe hol, salonul este printre cele mai curate in care am intrat iar recomandarea mea (maseuza)o aveti mai sus. Imi pare rau ca ai ales sa povestesti in asa maniera, sa deschizi topic separat ore bune mai tarziu dupa ce ai postat si in topicul salonului si sa faci reclama altui salon la final. Nu asa se procedeaza. Bafta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

1. Nu aveam cum sa schimb fata petru ca mi spus la inceput ca astea sint fetele disponibile : balena si cea cu care am intrat.

 

2. Nu prea mai aveam cum sa plec pentru ca mi-a cerut banii inainte sa se dezbrace (am mentionat ca imbracata parea ok), lucru care nu mi s-a mai intimplat la vreun salon de masaj, doar la prostituate.

 

3 . Apoi despre puteai sa ceri papuci, alt prosop: eu sint putin mai timid, prosopul l-a desfacut ca si cum ar fi fost nou, as fi primit altul la fel (putin sifonat , cu cute fine, suspect, nu evident folosit), papuci din moment ce nu existau in camera mi-ar fi adus cine stie ce mizerii nespalate, am preferat fara. Cind sint intr-un salon de masaj nu prea sint revendicativ, nu sint la Mac Donalds, sa am condica de reclamatii si Protectia consumatorului.

 

4. Daca politica salonului era ok s-ar fi sesizat cineva ca sedinta a durat foarte putin , in orice alt salon te intreaba hostesa la final daca a fost ok.

 

5. Nu am jignit pe nimeni de pe forum, doar am criticat, e o diferenta subtila, dar esentiala : am luat teapa bazindu-ma pe recomandarile din topic, e normal sa fiu suparat.

 

6. Faptul ca te deranjeaza ca am facut-o taranca pe hostesa ( mi s-a parut blonda, dar am mentionat ca lumina era obscura, poate mi s-a parut, de ce bagi tu mina in foc ca nu e blonda ?!, poate sint pe ture !) si ca am recomandat (din experienta, nu pentru reclama alt salon) te face suspect de reclama pe tine. Pentru asta e facut forumul, recomandari din experienta si critici .

 

7. Intra pe forumurile straine, exact asa se comenteaza, cu multe amanunte, asta dovedeste cu mare probabilitate ca esti client , nu unul care face reclama.

 

Bafta.

Link spre comentariu

Nu am spus ca ma deranjeaza ca ai facut-o taranca pe hostes. Chiar am zis ca te cred ca asa a fost. Si nu stiu de ce esti asa sigur ca ai vorbit cu cea care te- a si primit. Blonda nu sunt sigur ca e dar asa ai spus tu. Dar de cate ori am fost nu am dat peste ceeea ce tu numesti hostes, Banii inainte se cer din cate stiu clientilor noi din frica de a nu pleca fara sa plateasca. Crede-ma mi-a fost dat sa ma intalnesc cu niste specimene de clienti... la alt salon a intrat unu peste mine in receptie "ce frate te superi daca astept si io cu tine...". Asa ca iti dai seama. Eu iti recomand sa mai incerci eventual cu fata de care ti-am spus. Poate ii si spui ce te-a deranjat si fata cu care ai fost. Eu asa as face.

 

p.s. nu am spus ca faci reclama, doar ca nu mi se pare ok sa scrii ce ai scris mai sus si sa faci o recomandare la final. recomandarile se fac pe topicul salonului respectiv. bafta.

Link spre comentariu

Pt. kenny33 :

PS. In topicul deschis de mine nu recomand alt salon, monitorizezi cu atentie suspecta tot ce se scrie despre Club Amsterdam - (tel. 0766831717, ca sa fie recenzia completa).

 

Unul din motivele pentru care am preferat sa nu-mi fac cont este ceea ce ai scris tu mai sus...daca monitorizez suspect mai bine lasam balta orice discutie si credeam ca despre asta e vorba aici fiind vorba de un forum. Numai bine.

Link spre comentariu

Am spus ca in topicul salonului faci o recomandare chiar una destul de lunga. Tinand cont ca nici tu nu ai vechime sau posturi as putea sa fac si eu acuzatii dar nu este genul meu. Multumesc dar raman cititor.

 

p.s. nu gasesc buton de editare

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recomandarea mea are 3 rinduri , nu mi se pare lunga,

 

Tocmai din faptul ca nu am deschis un topic nou cu salonul pe care il recomand demonstreaza ca nu vreau sa ii fac reclama !!!

Doar dau o alternativa celor care intra pe topicul Club Amsterdam, ca sa nu li se intample ce mi s-a intimplat mie.

 

Nu inteleg ce te-a deranjat asa tare in ce am scris : e un site despre prostituate si activitati invecinate, vrei sa am un limbaj poetic, sa scriu cu metafore ? Te deranjeaza cuvintul pula pe un astfel de site ?

 

Postez doar atunci cind sint foarte dezamagit, pentru ca altii sa evite experiente neplacute.

Nu prea scriu la experiente medii sau pozitive (majoritatea) pentru ca nu vreu sa fac reclama nimanui.

 

Nu am vechime pentru ca am descoperit siteul recent, dar cred ca este evident pentru oricine citeste posturile mele ca scriu doar DIN EXPERIENTA PERSONALA.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Subscriu si eu la ce spune nemultumitul de mai sus.

Nu pentru ca m-as uita dupa niste papuci, pt ca ma descurc in picioarele goale.

Nu pentru ca a nimerit un prosop refolosit, dar uscat.

 

Dar pentru ca a scazut calitatea fetelor foarte mult!!!!

Daca acum un an sau doi erau padure cu uscaciuni, acum sunt uscaciuni cu putin padure.

 

Plus ca si atitudinea(mai nou), lasa mult de dorit.

Probabil s-a schimbat "conducerea" :)

Link spre comentariu
Reputație: -474

Subscriu si eu la nemultumirile voastre, mai ales ca am fost unul dintre cei care am recomandat la vremea respectiva, dar asa erau timpurile...mai bune!:-)...Commentul de mai sus al lui Hulk este foarte pertinent si suprinde intocmai realitatea actuala...am mai fost de vreo doua ori si de fiecare data am plecat dezamagit, a doua oara a fost si ultima...pana la noi alegeri! Si acum va si argumentez...am intrat cu Dani, una dintre cele cu care ma simteam bine si care inca exista in peisajul locului, am sunat ieri pentru confirmare dupa ce am vazut anumite comentarii aici mai sus...eu cum am mai spus, cred, cand merg la masaj la salonul asta...merg la masaj si atat si chiar imi facea placere, mai scapa uneori cate un oral light sau cuni-anilingus, dar venea din conjunctura, eu masaj am vrut de fiecare data, masaj am platit mereu si masaj am primit...sa revin la situatia care m-a convins ca trebuie sa schimb ceva, adica locul de relaxare...Intr-o noapte pe la final de aprilie cand nu puteam sa dorm, ma duc acolo si solicit 2 ore ca eu nu ma satur cu una...o aleg tot pe Dani fiindca avusesem cu ea mai mereu un program bun, desi mai era si Viki care-i buna-n draci, dar gretoasa si fitoasa de ti se ia si o evit, desi as da in ea ca surdu-n clopot si inca o faptura noua, simpatica, dar am ales-o tot pe Dani fiindca stiam ca merg la sigur!:-))...zis si facut, urcam, ne masam, ne jucam...de fapt in ordinea inversa, i-am zis sa ma finalizeze si apoi sa-mi faca masaj de relaxare si apoi ca tot aveam doua ore sa ma mai finalizeze mai tarziu...incepe fata, trece la treaba, dau drumu' spectaculos pe pieptii ei, ma curata dragut, ma maseaza apoi de relaxare si la un moment dat imi zce daca poate sa fumeze...desi eram tentat sa zic da, zic nu...eram obosit, vroiam relaxare si apoi somn de voie acasa, fara fum si alte alea ca altfel ma duceam la club la golanit si tot gaseam eu ceva de impuscat...zice, ok, dar pot cel putin sa cobor 5 min sa fumez...ok, zic!!! Si fata se intoarce dupa 5 minute intr-adevar, dar...cu o problema, colega ei incurcase programarile si la ora aceea urma sa intre o alta in masaj programat din timpul zilei si nu mai era nimic liber (camere adica vreau sa zic)...de fapt venisera alti baieti care vroiau sa futa si sa le dea 200 in loc de 100 si normal ca vroiau mai multi bani decat mai putini, mai ales ca oamenii erau in receptie...mi s-a facut scarba, m-am imbracat, mi-am luat 1 milion inapoi din cele 2 date si am dus am fost si nici nu voi mai merge si sper ca nici multi dintre voi!

 

Va salut si va doresc toate cele bune!!!

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu

Vizitator reliable
Reputație: 0

Ciocan ai dreptate; cred ca ar trebui creata sectiune de Saloane de masaj de evitat. Afirm asta pentru ca si eu am fost, in urma cu 2-3 luni la Amsterdam Club impreuna cu un prieten si am fost nevoiti sa facem cale intoarsa (desi ne-am cam chinuit sa gasim vila printre blocuri si parcarile aferente) avand in vedere sosirea in pas de lene a fetelor + niste chipuri adormite si obosite.

Subscriu evitarii salonului respectiv - parerea mea.

 

Mentionez ca vizitez saloanele de masaj din Bucuresti cam de 10 ani

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...