Sari la conținut

Alexandra!


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Buna ziua,

Vizitat dama aspect placut ramas 2 Fin.

 

Note:

 

Locatie : 9 Foarte curat Cartier Malu Rosu

GFE : 7 Cu mici sarutari :hug1 

Oral : 9.5 Bestial cu atentie la detalii :felatie 

NP : 8.5 Se muleaza ( incercat lady on top si caprita de munte )     :atm     :doggystyle

Pret : 250/1h   :no2

 

De revenit ? Da, dar destul de mult comparativ cu top Bucuresti....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

A revenit si e la fel de buna. Am fost azi la ea, are locatia tot pe malul rosu. A mărit un pic tariful dar se merita .

Oral:10

Normal:10

GIF:9

LOCATIE:10

Aspect:10

Imi place că e tânără Si frumoasa, la inceput te primeste cu un pupic, la sfarsit iti da un pupic. E tare rau, o asteptam din martie sa tot apara dar credeam ca nu v-a mai apărea .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

O recenzie scurtă: am fost azi la domnisoara in cauza. Foarte ok ca si persoană, foarte sociabilă, stie sa se faca plăcută.

 

Dupa ce am facut cunoștințele de rigoare m a invitat in dormitor unde se petrece actiunea. Dupa o mica reîmprospătare am revenit, domnisoara așteptându ma goală in pat. A inceput cu un oral foarte bun cu tot ce trebuie (dt, lins de oo si toate chestiile) care s a transformat intr un 69 minunat. Dupa aprox. 10 min am finalizat.

Dupa ce am vorbit cateva minute Alexandra s a apucat sa il dezmierde pe gogu. Cu greu a reusit dar dupa ce l a mai supt vreo 10 min mi am dat seama ca nu mai reușesc mare lucru si i am spus sa o lăsăm pe data viitoare.

 

Si acum notele:

Locație: Vest in Malu Roșu apartament foarte frumos aranjat si curat. 9

Gfe: 9.

Oral: 10 fata stie meserie.

Normal: nu stiu nu am apucat.

Cadou 300 de lei o ora.

 

De remarcat ca fata nu se uita la ceas si nu te grăbește.

Per total a fost o experienta foarte frumoasa unde o sa revin cu placere ori de cate or am ocazia.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vazand ieri ca a revenit am zis ca astazi sa merg la Alexandra, practic nu mai aveam rabdare sa vina dupa-amiaza sa o vad din nou dupa  un an de la prima vizita. Sun la 0737831850, raspunde imediat, ah ce voce sexy are....Imi da adresa undeva mai in lateral pe langa piata din malu rosu. Intru si o vad, arata super, inalta, subtire si foarte draguta la fata. A marit putin preturile, dar merita fiecare leu. 

Locatie: 10 amenajat frumos, modern, baia curata.

Aspect: 9.5 

GFE: 10+ foarte amabila, are bun simt, nu stii cand trece timpul langa ea.

ON: 9.5 executat foarte bine, lins oua, nebunie....continuat cu 69

NP: 9.5 stramta, se misca bine

Tarif: 150 o finalizare

Am intrebat-o cat sta prin Ploiesti, a zis ca maxim o luna (din pacate :no2). Dupa mine e numarul 1 in oras la ora asta. 

  • Like 8
  • Minus 5
Link spre comentariu

Va mulțumesc tuturor pentru aprecieri ...ma bucur foarte mult ca va-ti simțit bine in compania mea și ca am reușit sa va satisfac fiecare plăcere in parte pe măsura așteptărilor voastre . Fiecare din voi este special in felul lui și ma face sa ma simt bine intr-o anumită măsura . Ma bucur ca am onoarea de a lucra cu oameni minunați . Va aștept cu drag sa reveniti !

  • Like 2
Link spre comentariu

Va mulțumesc tuturor pentru aprecieri ...ma bucur foarte mult ca va-ti simțit bine in compania mea și ca am reușit sa va satisfac fiecare plăcere in parte pe măsura așteptărilor voastre . Fiecare din voi este special in felul lui și ma face sa ma simt bine intr-o anumită măsura . Ma bucur ca am onoarea de a lucra cu oameni minunați . Va aștept cu drag sa reveniti !

ar fii si mai ok daca ti-ai respecta si programarile si timpul nostru e la fel de important 

Link spre comentariu

am fost si eu vineri,eram cu treaba in oras si foarte infierbantat...am intrat pe publi24 si am zarit pozele Alexandrei....am sunat ,raspuns rapid ,adresa malu rosu dupa profi....o stiam de la judetean cand avea tariful mai mic ....apartament super,prosop curat...

aspect : e dragutza  la fata,corp tonifiat

atitudine:se face placuta,simpatica,tine la glume

oral:ador oralul deep iar ea il face de 10

normal:nu am apucat,mi+am dat drumul ....dar in sedintele trecute se mula perfect

de revenit 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

am fost si eu vineri,eram cu treaba in oras si foarte infierbantat...am intrat pe publi24 si am zarit pozele Alexandrei....am sunat ,raspuns rapid ,adresa malu rosu dupa profi....o stiam de la judetean cand avea tariful mai mic ....apartament super,prosop curat...

aspect : e dragutza  la fata,corp tonifiat

atitudine:se face placuta,simpatica,tine la glume

oral:ador oralul deep iar ea il face de 10

normal:nu am apucat,mi+am dat drumul ....dar in sedintele trecute se mula perfect

de revenit

 

Ai finalizat la oral?

Deci face CIM?

Link spre comentariu

Va mulțumesc tuturor pentru aprecieri ...ma bucur foarte mult ca va-ti simțit bine in compania mea și ca am reușit sa va satisfac fiecare plăcere in parte pe măsura așteptărilor voastre . Fiecare din voi este special in felul lui și ma face sa ma simt bine intr-o anumită măsura . Ma bucur ca am onoarea de a lucra cu oameni minunați . Va aștept cu drag sa reveniti.

I' l be back!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vara a trecut, Alexandra n-a aparut☹😓😭😢

 

Chiar nu mai stie nimeni nimic de ea?

Avea niste servicii de 10+, locatie super, curata, fara mirosuri, dus mereu, nu te lasa neterminat.

 

 

La 150 pe glont merita fiecare leut.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vara a trecut, Alexandra n-a aparut☹😓😭😢

 

Chiar nu mai stie nimeni nimic de ea?

Avea niste servicii de 10+, locatie super, curata, fara mirosuri, dus mereu, nu te lasa neterminat.

 

La 150 pe glont merita fiecare leut.

Adevărat! Poate ca au fost in oras alte fete siliconate, botoxate, etc., dar Alexandra asta are ceva special. Cred ca a fost cea mai drăguța dintre toate. ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...