Sari la conținut

NOUA IN FOCSANI...FINALIZARE ORALA


Postări Recomandate

  • Oras:UNDE VREA PULA MEA
  • Oras:UNDE VREA PULA MEA

Da sunt :*

Buna Adelina !  Care e programul tau la sfarsit de decembrie ?!  Banuiesc ca in afara zilelor de Craciun si Revelion, vei fi disponibila in restul zilelor nui asa ?!  Daca ti-ai stabilit deja programul, poti sa ni-l zici si noua ?! 

Link spre comentariu
  • Oras:FOCSANI
  • Oras:FOCSANI

Buna Adelina !  Care e programul tau la sfarsit de decembrie ?!  Banuiesc ca in afara zilelor de Craciun si Revelion, vei fi disponibila in restul zilelor nui asa ?!  Daca ti-ai stabilit deja programul, poti sa ni-l zici si noua ?!

 

De pe data de 23 pana pe data de 26 inclusiv nu voi fi si de pe data de 31 pana pe 2 ianuarie.În rest programul este de la ora 10:00 pana la ora 20:00
Link spre comentariu
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci
  • Telefon: 0786501175
  • Oras:Tecuci

Salutare!

Am fost si eu pe la domnisoara,un sex f.f.plictisit,tipa e f.f.f.slaba,nu te atrage cu nimic.Repet cu nimic.Eu nu mai revin niciodata,concluzia bani aruncati.

Intradevar, a slabit mult in ultimul timp !De ce ? Si cam plictisita sau am prins-o eu dupa o duzina de puli !
Link spre comentariu
  • Oras:FOCSANI
  • Oras:FOCSANI

Intradevar, a slabit mult in ultimul timp !De ce ? Si cam plictisita sau am prins-o eu dupa o duzina de puli !

Da. Sunt slabuta asta imi este constructia,nu am ce face. Nu am obligat pe nimeni sa stea. Si nu sunt plictisita, poate eram doar obosita. Suntem oameni fiecare avem cate cv. Nu imi caut scuze ca nu am de ce. Asta sunt, ma simt bine asa cum sunt.Imi cer scuze. O zi frumoasa

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FOCSANI
  • Oras:FOCSANI

Nu vreau să supăr...doar zic..dacă ești obosită nu mai primii clientul,dormi până te refaci,pe principiul și primul dar și cel din urmă platește egal și pbbil vrea să se bucure de prestația ta in egală măsură.E doar o părere,o zi bună tuturor.

Ai dreptate si nu e vb de oboseala fizica neapărat. Am un program destul de scurt si sunt o pers destul de energica. Doar ca suntem oameni. Mulțumesc de sfat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...