Sari la conținut

NOUA IN FOCSANI...FINALIZARE ORALA


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Femeia asta e bolnava si nu ar trebui sa o imprastie si la alti punct.sa nu uitam ca sunt boli care apar dupa luni bune,eu nu am scris de handicapat ,mergi măi A la politie poate asa te obliga sa te internezi ca sa nu mai imbolnavesti si pe alti ,infecta de femeie ce esti

Te-a suparat tare fata asta :)

Link spre comentariu
  • Oras:FOCSANI
  • Oras:FOCSANI

azi am facut analizele din nou pentru a demonstra faptul ca m-i se aduc jigniri la adresa mea dar din motive personale(CNP numele de familie si alte date personale )nu pot sa le pun aici ,cine are o indoiala legata de sanatatea mea il astept cu rezultatul analizelor care demonstreaza ca sunt sanatoasa 100% va multumesc tuturor. O zi frumoasă va doresc.

Link spre comentariu
  • Oras:FOCSANI
  • Oras:FOCSANI
Asta inseamna ca la intrare, la cerere le poti prezenta ? Pregateste.le prin acoperirea datelor personale ! Daca le. ai fi postat aici îl batea la scor de neprezentare. Tu decizi![/quote

Bineinteles ca le pot prezenta oricui dorește aici e greu sa le pun is date din buletinul meu si daca astup tot e imposibil sa nu se trezeasca vreunu sa zica ca poate nu sunt ale mele sau etc... asa cine are vreo îndoială le prezint oricui dorește. Te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FOCSANI
  • Oras:FOCSANI

Bai baiatule cred ca te-ai uitat la prea multe desene animate. Deja ma cam disperi ca esti si prost. Toate analizele au date de la centru de recoltare si date personale care pot fi vetificate. Vezi-ti de treaba ta ca e cel mai bine. Si incearca sa nu ma mai deranjezi.

Link spre comentariu
  • Oras:Vrancea
  • Oras:Vrancea
Vizitator
Reputație: 0
  • Oras:Vrancea
  • Oras:Vrancea

2bad2real...are you 2 stupid? Sunt poze vechi, intra pe publi24 și găsești noi dar mai bine du-te și fute ceva...poate și scrii ceva

Alo pelicane calmeaza-te, sunt poze de acum 2-3 ani nu din copilarie. Le-am pus ca tot se mira lumea pe aici.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...