Sari la conținut

Mary TV 0726415061 / 0760529974 Billa Titan


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

travestita mary bucuresti 0769856337

 

  • bucuresti
  • Interests
    Buna! Sunt mary, am 24 de ani, 178cm pe tocuri si 57 kg. bruneta, ochi negri,chip de papusa, imitatie de sani fund aceptabil !
    Iti pot oferi contact intim normal protejat, oralul poate fi protejat sau neprotejat in functie de igiena si preferinta ta, finalizare faciala si corporala, sex anal protejat, sarutari (depinde de persoana), masaj de relaxare, 69 .

    Preturile sunt :

    100 lei 20 min sex oral
    150 lei 45 min sex oral si anal
    200 lei 1 ora sex oral , anal , cunoastere
    300 lei 1 ora sex oral, normal, anal,cunoastere, si masaj
    450 lei 2 ore sex oral,anal,masaj,cunoastere, si 2 nr

    Pot fi gasita de luni pana duminica intre 15-23, la nr de tel 0769856337 foarte rar lucrez si la primele ore
    Ca si zona, stau la bila titan, pe prostavarului
    pozele sunt reale, aveti dreptul de a alege daca ramanetisau nu, cum si eu am dreptul de a imi selecta clienti
    INTODEAUNA CU 30 DE 40 MIN INAINTE DE A VENI LA MINE : ingeneral lucrez mai mult cu programari

    Va sarut si va astept !
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

buna

 

mai baga si tu pt cei interesati niste poze mai calitative .... si sa vedem cum mai arati si in alte ipostaze sau cu alte haine pe tine

 

multumim .... si asteptam

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

travestita mary bucuresti 0769856337

 

 

  • bucuresti

  • Interests

    Buna! Sunt mary, am 24 de ani, 178cm pe tocuri si 57 kg. bruneta, ochi negri,chip de papusa, imitatie de sani fund aceptabil !

    Iti pot oferi contact intim normal protejat, oralul poate fi protejat sau neprotejat in functie de igiena si preferinta ta, finalizare faciala si corporala, sex anal protejat, sarutari (depinde de persoana), masaj de relaxare, 69 .

    Preturile sunt :

    100 lei 20 min sex oral

    150 lei 45 min sex oral si anal

    200 lei 1 ora sex oral , anal , cunoastere

    300 lei 1 ora sex oral, normal, anal,cunoastere, si masaj

    450 lei 2 ore sex oral,anal,masaj,cunoastere, si 2 nr

    Pot fi gasita de luni pana duminica intre 15-23, la nr de tel 0769856337 foarte rar lucrez si la primele ore

    Ca si zona, stau la bila titan, pe prostavarului

    pozele sunt reale, aveti dreptul de a alege daca ramanetisau nu, cum si eu am dreptul de a imi selecta clienti

    INTODEAUNA CU 30 DE 40 MIN INAINTE DE A VENI LA MINE : ingeneral lucrez mai mult cu programari

    Va sarut si va astept !

normal ???
Link spre comentariu
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.

normal ???

foarte corect.si eu ma gandeam...cum poate un travestit,sa faca sex normal???
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

am facut si eu o greseala si deja ai loat foc toate ? carei treaba trebuia sa faci public chestia asta offf ... chear asa de amuzant este ????

draguta daca te-am atentionat asta nu inseamna ca am luat foc .. ca din partea mea poti sa faci si para normal ... te pup o zi placuta
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

buna

 

mai baga si tu pt cei interesati niste poze mai calitative .... si sa vedem cum mai arati si in alte ipostaze sau cu alte haine pe tine

 

multumim .... si asteptam

daca mar lasa da as baga 100 de poze .... acele poze sunt de anul trecut acum arat mult mai bn si am avansat in bine dar nu pot sa le bag nu ma lasa.... acele poze nu eu le-am pus de si nu stiu unde le-a gasit nici eu nu ma plac in ele :)) sa fiu sincera ... asa ca dovada pe id de mess gheorghe.marian91 pt mai multe poze

Link spre comentariu
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta

Te rog .... asa pentru tine ori nu mai folosi contu ala de yahoo, ori fa o adresa noua!!! Fii Tv cu acte in regula poti sa incerci gheorghe.Mary91 e mult mai ok crede ma! Si chiar incearca sa pui poze ca merge sa pui si 1000 nu 100!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Te rog .... asa pentru tine ori nu mai folosi contu ala de yahoo, ori fa o adresa noua!!! Fii Tv cu acte in regula poti sa incerci gheorghe.Mary91 e mult mai ok crede ma! Si chiar incearca sa pui poze ca merge sa pui si 1000 nu 100!

offf cu ce sa incep : pt toata lumea id acela il folosesc doar pt confirmarea  pozelor....  pt detali la telefon  .... si pt tn gogu21sex,  daca as sta sa ma pun la mintea tuturora as ajunge la nebuni ... este problema me-a  ce id am ... iar cu tv nu stau sa-ti esplic .... nu cred ca la un tv conteaza ce id ai si cum arati daca ai feminitate ce poti face si tot asa .... dar ori cum ms .. acel id il am de mult timp si nu vreau sal schimb ,, de si am capacitatea de a imi da seama ce id de mess am nu cred ca un id de mess provoaca, pana la urma sunt un baiat trasformat intr-o femeie  sa zic asa .... asa ca tot baiat sunt viata de zi cu zi .. daca vrei iti pot explica in primat ce este un tv ce provoaca etc

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
bucuresti
  •  
  • Interests
    Buna! Sunt mary, am 24 de ani, 178cm pe tocuri si 57 kg. bruneta, ochi negri,chip de papusa, imitatie de sani fund aceptabil !
    Iti pot oferi contact intim normal protejat, oralul poate fi protejat sau neprotejat in functie de igiena si preferinta ta, finalizare faciala si corporala, sex anal protejat, sarutari (depinde de persoana), masaj de relaxare, 69 .

    Preturile sunt :

    100 lei 20 min sex oral
    150 lei 45 min sex oral si anal
    200 lei 1 ora sex oral , anal , cunoastere
    300 lei 1 ora sex oral,  anal,cunoastere, si masaj
    450 lei 2 ore sex oral,anal,masaj,cunoastere, si 2 nr

    Pot fi gasita de luni pana duminica intre 15-23, la nr de tel 0769856337 foarte rar lucrez si la primele ore
    Ca si zona, stau la bila titan, pe prostavarului
    pozele sunt reale, aveti dreptul de a alege daca ramanetisau nu, cum si eu am dreptul de a imi selecta clienti
    INTODEAUNA CU 30 DE 40 MIN INAINTE DE A VENI LA MINE : ingeneral lucrez mai mult cu programari

    Va sarut si va astept !
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...