Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

"SEX TOTAL! Noua pe site, pustoaica draguta, forme apetisante, fund bombat si gurita dulce ofer clipe de neuitat (100 L/ h) servicii ireprosabile: sex oral cu fin., normal, anal in orice pozitie, locuiesc singura"

 

Stie cineva ceva despre domnisoara? Arata..... too good to be true! Maine cred ca o sun daca reusesc sa evadez de acasa...

post-14340-0-50606800-1338744503_thumb.jpg

post-14340-0-31946500-1338744516_thumb.jpg

post-14340-0-86353000-1338744529_thumb.jpg

post-14340-0-43673000-1338744540_thumb.jpg

Link spre comentariu

Ai gasit-o bine Grecule si eu am testat-o, sa zic asa , dupa ce am incercat de mai multe ori la telefon mi-a raspuns , mi-a spus ca daca sunt singur pot venii , m-am urcat in taxi si am ajuns repede , am sunat iar , n-a raspuns, am vrut sa zic pas ca e neserioasa , i-am dat un sms , mi-a raspuns , am sunat si in sfarsit am fost indrumat catre locatie , e langa biserica Italiana , intrii printr-un gang si scara e pe dreapta , fata e de etnie , iar am vrut sa zic pas , m-am gandit ca o sa fie clar teapa , dar incins si cu drumu batut am zis "aia e" mai mult de 5 foi n-am de pierdut , si din fericire i-am pierdut constructiv pt ca fata nu se prea implica dar executa bine oralul, face cam tot ce-i ceri si la normal este foarte primitoare.Este cam tacuta dar n-am venit sa fac conversatie pana la urma cu toate ca spre sfarsit a inceput sa vorbeasca mai mult, mi-a spus ca a stat la tineretului unde a primit 2 tipi si celalalt care astepta in camera a plecat cu laptopul ei , urat , pt ca mie fata mi s-a parut o fire calma si corecta cu clientul , deci inca o data mi s-a demonstrat ca aparentele insala pt ca la prima vedere nu-ti da siguranta , dar ulterior vezi ca decurg f ok lucrurile.Sa dau note , imi place treaba asta :

Oral : 8 cu limbi rapide si gadilatoare pe coaie , oral facut corect si mai lent si mai rapid , nu se simt dintii , plus ca face CIM , asa am si terminat.

Normal : 9 buna senzatia, am incercat un fel de fisting , au intrat relativ usor 4 degete , s-a udat natural , dar cand am bagat membrul s-a mulat perfect.

Anal : nu face , zice ca asa a ramas anuntul , i-l da altcineva.

Gfe : 4 nu e genu care se implica dar daca o tragi dupa tine iese binisor , nu accepta 69, nu-i place pozitia , dar FK face , accepta cunni si se uda , e usor stangace la capitolul asta , dar dupa cum presteaza clar are ceva timp in spate de cand se fute pe bani.

Aspect : 7-8 poze reale ,21 de ani, tate micute, dinti albi , bine proportionata, curata , niciun miros , face dus dupa fiecare.

Locatie : 6 e o singura camera cu geamurile spre un alt bloc care se cam vede tot, inchide lumina ca sa nu se vada dar e destula lumina de la tv, mi-e greu sa explic, chiar daca trage perdeaua in dreptul geamurilor se vede printr-un antreu care are un alt geam si acolo n-are perdea , in fine nu m-a deranjat deloc aspectul asta , eu l-am evidentiat pt pudici, speriati si complexati, ca sunt multi dastia care aoloo daca ma vad aia de vis-a-vis si cheama garda.Prosop ud , folosit , baia ud pe jos , dusul ba fierbinte de m-am oparit , ba prea rece , nu vrea sa stea la mijloc.

In concluzie de revenit oricand si noaptea pt o finalizare sau o ora corecte , zona centrala.

 

 

S-o mutam la testate domnilor!

  • Like 9
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

caldura mare moncher...

dupa ce roberta mi-a frant sufletul cu a ei disparitie in neantul verii am perseverat in cautari de prezente tinerele si incepatoare (o pasiune mai noua) si asa am ajuns fatza in spate cu domnisoara (sincer am si uitat numele :)))) in urma cu vreo saptamana ceva de genu.

sunat, voce amabila dar cam somnoroaso/plictisita la telefon... meniul + 2 complimente din partea mea sa mai animam putin atmosfera si sa pregatim terenul pentru "trante"

ajung la locatie (central - zona universitate) fara probleme cu programarea, asteptari inutile sau chestii de genu.. totu a decurs foarte usor.

Ajung la etajul cu pricina apartamentul (nu stiu sigur daca apartament sau garsoniera ca nu am facut pe detectivul si nici nu prea puteam sa imi iau ochii de pe funduletzul ei :))))

fata se prezinta usor crispato-fricoasa asa.. nici nush cum sa zic... in mare ma asteptam...

2-3 vorbe 5-10 min.. un cico oferit cu amabilitate... si procedam la treaba...

servicii: oral nep, normal pro. Nu se poate FK, nu se poate cim, cob,cof doar in caciulitza... asta mi-a zis mie desi insistasem putin asupra aspectelor, si inainte si in timp ce. Mentionez asta ca vad ca @sangre a avut noroc de mai multe :D

la oral as da un 8-9 mie mi-a placut, la normal un 7-8.

Ca nivel de implicare/GFE e aproape de 0, fara a fi figuranta, sau deranjanta intr-un fel, doar ca asta alege ea sa nu se implice.

As descrie ca fiind o experienta corecta, intr-o locatie corecta, cel putin pentru pretul platit. Ca si timp au fost vreo 5-10 min cuvantarea de inceput, vreo 20 min actiune si inca vreo 10-15 tigara de tupa. Donatie 50 ron.

Pupat, plecat cu invitatia si dorinta mea de a reveni. Per total daca vreti ceva tanar, carne tare, aspect fizic peste medie (si la corp si la fatza), usoare origini dar nimic deranjant, atunci e de recomandat.

Acum fug iar la vanatoare sa vedem ce mai pica... daca mai auziti ceva de roberta dati-mi una dupa ceafa da repede ca poate dispare iar :D

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator zombi
Reputație: 0

Am vizitat-o acum 2 saptamani. Locatia undeva pe la Romana, in dreapta Bisericii Italiene.

 

Locatie - 5 - la dus era apa pe jos. Patul era ok pentru futai, dar nu se schimba asternuturile. Am primit totusi prosop curat.

Oral - 8 - neprotejat, fara DT, dar f bun. Nu se ajuta de maini daca ii zici, o poti ghida cu mainile pe cap si accepta finalizare orala, dupa care nu fuge la baie imediat ce ai terminat.

Normal - 7 - Destul de stramta. Am recurs la pozitiile clasice: misionar, capra, ea deasupra. A comentat putin aici dar a acceptat pana la urma.

GFE - 5 - la telefon a zis ca accepta FK, dar la fata locului a zis ca asa zice la telefon dar ca nu face. m-a atentionat inaintea actului ca o finalizare nu trebuie sa dureze mai mult de 20-30 de minute, dar din fericire nu a mai adus aminte de acest aspect pe durata actiunii. Implicarea ei de-alungul intrevederii a fost medie.

 

Concluzia - la pretul asta e ok, am nimerit la altele care au fost mult mai prat. Ca o nota finala (excluzand locatia care nu ma intereseaza foarte tare) 7.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Up in the air
  • Oras:Up in the air

Am fost saptamana trecuta, undeva pe la miezul noptii pentru o descarcarea rapida. M-am programat in 20 de minute si am ajuns la timp, locatia fiind pe Magheru, vis-a-vis de galeriile Orizont.

 

Locatia nu arata rau, o garsoniera cu un pat bun, m-a servit cu un pahar de apa si am trecut la actiune. Venisem de acasa si am vrut doar o finalizare asa ca am platit inainte cei 50 ron. Fata e draguta si la fata si la trup. Sani medii dar tarii si ascutiti (chiar mi-au placut), carnea tare si bine proportionata ca forme. Cred ca e undeva pe la 1,65 ca inaltime, bruneta si putin creata. Pare sa fie cea din poze dar acum are parul putin cret.

 

Actiunea in schimb a fost varza. Oralul jalnic si s-a mai si oprit sa raspunda la telefon si sa programeze pe cineva dupa mine (dupa conversatie erau 2, din care unul trebuia sa astepte in baie cat il termina pe celalalt). Noroc ca eram incins si nu am cedat dupa intrerupere. Oralul a fost fara prezervativ, l-a pus putin neindemanatic cand ne-am hotarat sa trecem la normal. Am incercat eu deasupra, putin umeri-craci si pe urma am asezat-o frumos capra. Privelistea era extrem de placuta, fundul tare, sanii la fel... pacat ca s-a gasit sa raspunda la telefon exact inainte sa termin. Practic ea le dadea indicatii celor doi care urmau sa vina in timp ce eu finalizam glorios...

 

Ce sa zic... m-am sters repede si am plecat pentru ca nu aveam chef sa dau nas in nas pe scara cu altii. Per total am stat maxim 25 de minute cu tot cu imbracat si dezbracat.

 

Note:

 

Locatie: 7 - n-am vazut baia, dar in rest nu prea am ce sa reprosez, cearsaful e clar ca e acelasi ptr toata lumea, destul de dubios gangul in care intri spre scara

Fata: 6 - ea arata foarte bine, mi-au placut si sanii si fundul ba chiar si la fata e draguta si pare usor inocenta :) Ca igiena insa lasa de dorit - incepuse sa-i creasca parul pe picioare si m-a raschetat pe umeri, cand am iesit la sfarsit nu a mirosit tocmai bine iar la dus a stat asa putin ca ma indoiesc sa fii dat cu altceva in afara de apa

Oral: 4 - n-am pentru ce sa dau puncte in afara de faptul ca mi s-a sculat

Normal: 2 - se uita pe pereti si si-a gasit cel mai prost moment sa raspunda la telefon

GFE: 5 - ii dau nota de trecere pentru ca pana sa trecem la actiune m-a servit cu apa si am schimbat cateva cuvinte

 

Concluzie: Nu mai calc pe la ea si e pacat ptr ca e chiar buna gagica. La 50 ron si asa corp chiar merita o vizita din cand in cand. Nu recomand nici altora, exista variante mai bune si la acest buget.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

fratemeleu pe ce numar de tel ati dat de ea.. ca eu am mai incercat de vreo 20 de ori in zile diferite sa dau de ea si nu am reusit...

im mare parte tot ce spuneti cam asa e.. gang dubios... acelasi cersaf... baia nu exceleaza... mai subtire cu gelurile de dus.. psorop folosit dar uscat :) daca are chef face fk si cim daca nu nu... . La mine nu a raspuns deloc la telefon in timpul actiunii, a fost e silent... iar dupa.. stand la o tigara + cola m-a intrebat daca ma deranjeaza daca raspunde. dar una peste alta eu m-am simtit bine rau cu ea (ma atrage mult tineretzea ei) si vroiam sa mai merg dar nu mai dau de ea

Link spre comentariu

PUSTOICA 19 ANI dragauta, forme apetisante, fund bombat si gurita dulce ofer sex de calitate : sex oral neprotejat cu finalizare orala, sex normal in orice pozitie 22 Aug 01:38

0724749363 Bucuresti


  •  

 

Pret: 50L fin

 

Nici o ora n-a trecut de cand am postat mai sus si uite cum se face ca dau de anuntul ei, am vorbit la telefon , era la pacanele , se auzea galagia specifica, cred ca era colega ei la telefon , mi-a confirmat adresa , la piata muncii 50/fin , 100/h , eu unul n-as recomanda , e un cuib si nu stiu daca se mai merita.Mai sta cu o colega blonda grasa si cu alta brunetica draguta.Pozele sunt aceleasi, nu le mai atasez.

Link spre comentariu

  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

ms sangre...

eu am revenit la ea si nu a fost tocmai placut..

locatia e la muncii intr-o cladire cu apartamente de inchiriat, era cu inca o blonda "bine crescuta" la propriu, care dormea in cealalta camera. Servicii, prezentare si igiena sub cele prezentate la prima intalnire.

nu mai detaliez altceva ca nu are rost. aceleasi servicii cu oral nepro, + normal doar ea pe spate sau capra ca deasupra nu poate.

nu pot sa recomand decat celor care vor o descarcare de 50 de ron cu o faptura ok ca si fizic, dar fara nici un fel de artificii de nici un fel.

 

Daca mai e nevoie de alte detalii intrebati si raspund cat de prompt pot. Eu nu mai revin.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...