Sari la conținut

Giulia Sabrina ‪0767371939‬ ( Whatsapp )


Postări Recomandate

Băi Xoxo, e panică la jegosul de motan. Nu m-a banat, m-a şters, m-a ascuns de tot. Mi-a şters/mi-a ascuns toate postările. El, şi cei de lângă el, au intrat în fibrilaţii pentru că le-am zis de sesizarea organismelor europene cu privire la înlesnirea. aici pe site, a sexului cu **spam editat**e prostituate.

Revenind la Căţelul Daniel. Dacă e aşa cum zici tu iar Pizdadera e acelaş cu Muion şi cu toate sutele de clone făcute, înseamnă că e bolnav rău. Serios e bolnav. Are tulburare de-aia bipolară cu episoade maniacale. Ar trebui internat de urgenţă, altfel intră în depresie majoră, se suie pe macara la 100 m, şi de-acolo - zboară puiule, zboară!

Un nebun în libertate zburdă aici pe forum !

Despre tania the ring sau mai bine zis cristina baclea, pe care o protejeaza pisic, moderand tot timpul ce se scria de ea,decand a aflat si el ca aia se prostitua pe forumul sau de la 16 ani, le-ai zis?

Asta e puscarie direct mai ales ca aia a pus poze pr forum nud si cu pizda cand era **spam editat**

 

sa nu uitam cum se infruca tomita **spam editat**ul din pizda lui hering la nici 16 ani, Cristinuka pestita dah 3 martalogi de varsta lui Tomita **spam editat**ul zis picon. S-a dus **spam editat**ul nostru tomita cu un buchet de flori si bomboane delicioase, ce am mancat dupa ce a plecat martalogul si am ras pe burta cu Cristinuka cand am aflat cine este **spam editat**ul picon.

tomita in loc sa futa, a stat 5 minute si a bagat botul an pizda zemoasa a **spam editat**ei Cristinuka dah 16 primaveri, dupa care a inceput sa planga si sa zica la curva asta mica ca i-a murit sotia si ca nu i se mai scoala pula =)) , cica l-a mangaiat pe crestetul capului si i se facuse sila de **spam editat**

Link spre comentariu

Hahaha cica e regulamentar?

Dar sa futi o **spam editat** promovata pe un forum de curve care era prostituata de un analfabet functional de varsta lu picon care statea la sala in timp ce toti o faceau posta, este regulamentar??

Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

Băi @ tungsten, ai lipsit ceva vreme. Și-ai revenit. Cu recenzia asta. Ce-ai fost și ce-ai ajuns !. Păcat.

Bre, o știu de la Brașov, deci sunt în temă, știu ce-i poate pielea. Așa că.....

tu nu ai un cuvant de spus, stii o pula ! tu ai boala pe cativa useri de aici si aplici metode securiste de pe vremea lui Felix MOTANL, ca doar esti un fost securist expirat ! Pe scurt esti un atarnache, asa ca nu te mai baga aiurea in seama si ramai la laba ta uleioasa, te draq de prost.

  • Like 6
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

tu nu ai un cuvant de spus, stii o pula ! tu ai boala pe cativa useri de aici si aplici metode securiste de pe vremea lui Felix MOTANL, ca doar esti un fost securist expirat ! Pe scurt esti un atarnache, asa ca nu te mai baga aiurea in seama si ramai la laba ta uleioasa, te draq de prost.

Tu vei avea un cuvânt de spus, când vei avea vreo recenzie. Până atunci, taci și sapă!

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

Tu vei avea un cuvânt de spus, când vei avea vreo recenzie. Până atunci, taci și sapă!

 

Tu vorbesti de recenzii ? Pai ce recenzii ai tu ? Acele ode cumva ? sau acele recenzii mincinoase ? care din ele ? nu am zis inca nimic de cele facute **spam editat**elor

  • Like 6
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tu vorbesti de recenzii ? Pai ce recenzii ai tu ? Acele ode cumva ? sau acele recenzii mincinoase ? care din ele ? nu am zis inca nimic de cele facute **spam editat**elor

Ești prost, pungă! Taci și sapă în p.m. , că te-ai făcut de râs! Ai pus și o recenzie-fantezie, o glumă, care a făcut furori la vremea ei. Atât de prost ești, că nu ai înțeles nimic, boule!

Marș dreaq de cretin congenital, că degeaba respiri aerul!

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

Ești prost, pungă! Taci și sapă în p.m. , că te-ai făcut de râs! Ai pus și o recenzie-fantezie, o glumă, care a făcut furori la vremea ei. Atât de prost ești, că nu ai înțeles nimic, boule!

Marș dreaq de cretin congenital, că degeaba respiri aerul!

 

martalogule am tacut in gura cand ai facut balamuc pe topicele fetelor. Acum inteleg de ce esti luat la pula de toti, pentru ca esti un prost care nu isi cunoaste limite, sa ma pis pe natia ta de **spam editat**. De azi incoace sa te plangi la pisicuts ca esti inconjurat de pesti si ca tu esti baiat bun si ca are lumea ceva cu tine, pizdoiule.

  • Like 6
Link spre comentariu

**spam editat**ii picon si cerrone erau la cutite, acum se ling pe coaie ca 2 potai, ajunsi la 80 de ani, 2 mosi singurei nevorbiti fara scop in viata. Nimeni nu ii mai suporta pe acesti cretini, fac scandal pe unde apuca la comanda sefului lor pepelica, popa prost inchipui.

 

mare adevar zici, seful lor este pipilica, un gras pitic care le da ordine si care ii are la mana

 

mosii astia nu au viata, toata ziua pe forum si injura pe altii fara nici un motiv, din lipsa de ocupatie

pe picon nu il suporta nimeni, toti apropiatii lui s-au indepartat de el

cerrone este un fost securist pensionat devreme la 4' de ani care are mult timp la dispozitie sa faca scandal pe forum

  • Like 2
Link spre comentariu

Ești prost, pungă! Taci și sapă în p.m. , că te-ai făcut de râs! Ai pus și o recenzie-fantezie, o glumă, care a făcut furori la vremea ei. Atât de prost ești, că nu ai înțeles nimic, boule!

Marș dreaq de cretin congenital, că degeaba respiri aerul!

 

pff, iti distrugi si ultima urma de simpatie fie ea si virtuala, mai gandeste-te, esti singur impotriva furtunii si contestat.

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

martalogule am tacut in gura cand ai facut balamuc pe topicele fetelor. Acum inteleg de ce esti luat la pula de toti, pentru ca esti un prost care nu isi cunoaste limite, sa ma pis pe natia ta de **spam editat**. De azi incoace sa te plangi la pisicuts ca esti inconjurat de pesti si ca tu esti baiat bun si ca are lumea ceva cu tine, pizdoiule.

Repet, noi te-om crede și vei avea un cuvânt de spus când vei avea o recenzie!  Până atunci, rămâi un troll, ba unul mojic și prost.

Cere-te afară!

 

P.S. Nu am absolul nicio simpatie pentru Cerrone, este de aceeași factură ca tine. 

 

 

pff, iti distrugi si ultima urma de simpatie fie ea si virtuala, mai gandeste-te, esti singur impotriva furtunii si contestat.

Copile, mulțumesc pentu sfat, chiar dacă nu ți l-am solicitat! Mă doare la bașkeți că sunt contestat de niște hateri (chiar nu vezi câte clone sunt, să pară mulți? - mulți și proști...).

Furtună într-un pahar cu apă ...

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

Repet, noi te-om crede și vei avea un cuvânt de spus când vei avea o recenzie!  Până atunci, rămâi un troll, ba unul mojic și prost.

Cere-te afară!

 

P.S. Nu am absolul nicio simpatie pentru Cerrone, este de aceeași factură ca tine. 

 

 .

 

te-ai descris perfect, esti troll de mojic si prost, putin zis. Cat despre recenzii tu nu ai cuvant de spus, tu NU ai recenzii, nu ne jigni inteligenta ca esti mai prost decat prostii care se cred prosti. Cum ziceau si colegii de mai sus nu suporti sa nu ai ultimul cuvant, esti un ipocrit, acuzi lumea de ceea ce faci tu, si nu te mai suporta nici pula. Iti place sa fii in centrul atentiei, sa capturezi orice discutie , sa nu lasi pe altii sa vorbeasca, cand defapt tu ai o probleme ca cap, o problema grava. Esti in stare sa distrugi tot pe acest forum/topic pentru ca sa fii validat de niste trolli, iti place sa te inconjori de caractere slabe si sa te aliezi cu trolli care profita de labilitatea ta psihica pentru as atinge scopul in jocurile astea de prost gust.

Ai un buton acolo la profilul tau DELETE DATA, ce mai astepti ?

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

te-ai descris perfect, esti troll de mojic si prost, putin zis. Cat despre recenzii tu nu ai cuvant de spus, tu NU ai recenzii, nu ne jigni inteligenta ca esti mai prost decat prostii care se cred prosti. Cum ziceau si colegii de mai sus nu suporti sa nu ai ultimul cuvant, esti un ipocrit, acuzi lumea de ceea ce faci tu, si nu te mai suporta nici pula. Iti place sa fii in centrul atentiei, sa capturezi orice discutie , sa nu lasi pe altii sa vorbeasca, cand defapt tu ai o probleme ca cap, o problema grava. Esti in stare sa distrugi tot pe acest forum/topic pentru ca sa fii validat de niste trolli, iti place sa te inconjori de caractere slabe si sa te aliezi cu trolli care profita de labilitatea ta psihica pentru as atinge scopul in jocurile astea de prost gust.

Ai un buton acolo la profilul tau DELETE DATA, ce mai astepti ?

Gata, nervosule, ai tu ultimul cuvânt! Fă tu recenzii și arată-ne talentul tău!

Până atunci, rămâne cum am spus.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Vizitat!Locatie lângă Cocoșatul pentru cei din Buc!2 interfoane!!!:-))

Pozele sunt mult sub ce găsești la locatie!Tipa e bomba!!!NR 1 in Buc la ora actuala!!!!

Locația e cam departe de mine in rest totul la superlativ mai puțin normalul deoarece nu am dorit.Oralul si in special analul sunt piesa de rezistența...dacă m ar tine buzunarul as sta cu ea un weekend întreg insa după ce am discutat cadoul pentru un week efortul financiar este prea mare pentru mine!

Decartat 600 pentru 30 de min oral și anal insa nu îmi pare rău de banii investiți.Recomand cu încredere celor cu standarde ridicate insa unele poze nu o avantajează in realitate e mult peste ceea ce vezi in poze.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Iron Throne
  • Oras:Iron Throne

Salut,

 

Ultimii vor fi cei dintâi 😂

 

După ce mulți ați avut ocazia să o cunoaÅŸteți ÅŸi ÅŸtiți ce poate această fată, în cele din urmă, am trecut ÅŸi eu ... prin toate găurile fetei.

 

Deci, unsprezece, numărul recenziei care nu vreau să o lungesc ÅŸi ÅŸtiÅ£i de ce, nu sunt eu ăla, marele meseriaÅŸ în ale povestitutului, sau sunt ? un alt...miskin ? de fapt sunt...REGE !!! Nu prinț ÅŸi nu orice prinț: Lev Nikolayevich Myshkin  🤣

 

Ah, regulamentul!

 

Scurt, locație: sector unu, Băneasa, lângă o terasã, care e "păzitã" de doi posesori de ... cocoaÅŸă.

Bloc nou, apartament modern, baie cu de toate, inclusiv papucii 😂

 

Contactul doar prin WhatsApp, inițiat acum un an, dar datorită plecărilor mele, sau alegerea altei opțiuni din "piață", am tot amânat, dar acum, după o mini discuție cu o zi înainte, în care am stabilit ce ÅŸi cum, am reuÅŸit să ....

 

Partea miÅŸto: detaliile.

Care sunt cum am ÅŸi spus: MIÅžTHO !!!

Mai contează că e tunată ? NU !!! La cum se fute ÅŸi o suge, plus că e "apdatată" pentru acest job, cu silicoane, botox, lentile, extensii, etc. repet, CONTEAZÄ‚ ?

Să detaliez cu futaiul în pizdă ÅŸi cur, totul protejat, pe pat, pe marginea patului, în living pe canapea, tot aÅŸa cu de toate, dacă nu ploua, ieÅŸea-m ÅŸi pe balcon, dar cred că ne împiedica fumul de la mici 😅

Oralul ? Ce oral ? O muie adevărată !!! făcută cu profesionalism ÅŸi simțul răspunderii...

Singura mică problemă, a fost tot din partea mea...nu am reuÅŸit, iar, să mă slobozesc, probleme la tichie, cică, zise ea 😂😂😂

 

Programul de lucru: 12:00-04:00 sau cum ÅŸi-l face singură.

 

NOTE: pula mea, asta cu calificativele pentru unii, din ce am văzut, se aruncă la unÅŸpe ? Atunci eu cât să dau ? CinÅŸpe ? Douăzeci ? Pe căprării ? Nu, nene, nu cred că mai are rost, notatul, fata merită medalii ÅŸi piedestaluri, nu note.

 

Achitat la început 1200 roni, la care nici nu s-a uitat, contravaloarea a 120 de minute.

 

BARBIE PRINCESS, mi-a părut bine că ne-am...,ne vedem pe .... la prima oră, cu toate bateriile full ðŸ˜

 

MULÈšUMESC PENTRU TOT...

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...