Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Domna matura!! 0733642637

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
123 raspunsuri in acest thread

#121 lion69sexyman

lion69sexyman

Adonis din Ploiesti

• VIP Member
  • 2756 Postari:
  • Inscris la:
    18 September 2016
  • Reputatie: 1154

Postat 22 June 2018 - 09:00 PM

Sa ai parte de sanatate si finante nelimitate, ca mult bine faci tu prin activitatea ta de cercetare si analiza! :clapp

Am vazut-o zilele trecute pe la Sud, a mai slabit putin mi se pare. I se vede linia muschilor pe coapse, are fesieri tonifiati; tenul ar beneficia de ingrijire suplimentara, sau poate este nedormita/stresata.

A slabit ca are niste probleme ....
    • 2

Lion is back! Paziti-va sotiile, surorile, amantele ... posibil sa ajunga in patul lui  :slap2   :blushing2

Noaptea ca hotii!!! 

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#122 crocobazdugat

crocobazdugat

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 119 Postari:
    • Inscris la:
      12 October 2016
  • Reputatie: 73

Postat 22 June 2018 - 09:24 PM

A slabit ca are niste probleme ....

Ce fel de probleme ?
    • 0

#123 lion69sexyman

lion69sexyman

Adonis din Ploiesti

• VIP Member
    • 2756 Postari:
    • Inscris la:
      18 September 2016
  • Reputatie: 1154

Postat 22 June 2018 - 09:27 PM

Ce fel de probleme ?

Cu iubitu' ... Un țigan spurcat, vai mama lui, dar sta cu el pentru bani, asa mi-a zis anu trecut

Aceasta postare a fost editata de lion69sexyman: 22 June 2018 - 09:27 PM

• 3

Lion is back! Paziti-va sotiile, surorile, amantele ... posibil sa ajunga in patul lui  :slap2   :blushing2

Noaptea ca hotii!!! 

#124 jardel

jardel

magnum cum pizdae

• Maistru Curvar
    • 172 Postari:
    • Inscris la:
      27 July 2013
  • Reputatie: 197

Postat 23 June 2018 - 05:02 AM

Vizitat recent, pozele sunt reale toate, cele in rochie neagra mulata o avantajeaza. Ultimul numar e valabil 0729767053, posibil si cel din titlu.

Locatia in Mihai Bravu, etaj superior, fara AC, mobilier vechi, animale de companie  :angry , prosopul parea curat, nota 5.

MILFeta: cam de 6. Daca am apreciat ceva, au fost sanii, arata si se simt decent. In rest, varsta isi spune cuvantul.

Oral: aici nu prea le are, si cum scriau si ceilalti, nu cred ca ii place, banal, fara atentie la adiacente, nota 5. Se poate finalizare pe corp, posibil si CIM.

NP: LOT si Doggy, si aici ma asteptam la mai multe de la experienta ei, nu m-a impresionat. La doggy cel putin, statea ciudat, aplecata cu totul in fata si putin torsionata, nici nu ajungeai sa o apuci de tate, plus gemete cam nelalocul lor. Parerea mea e ca joaca teatru, in nici un caz nu "se fute din pasiune" cum se scria mai demult...Cand dadeam putin mai tare (nu mult) cred ca o durea pentru ca se tragea. Nota 5.

Anal: nu m-a inspirat; nici n-are cum...una care se fereste inca de la normal. Inteleg ca altii au fost mai norocosi.

Finalizare pe sani, decartat 80 lei.

Pentru fanii MILF poate fi o optiune la pretul asta, eu unul nu mai revin.

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi