Sari la conținut

Sophia 0742541466


Postări Recomandate

  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!
  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!
8 hours ago, songoku said:

De ce nu accepti cererile pe tiktok?🙄🙄

 

10 minutes ago, Fabievil008 said:

E pe TikTok?

ba sangoku vezi ce zici ca e plin de prosti pe aci. nu vezi ce s-a activat neica nimeni008? :)))))))). nu da idei prostilor. asta e in stare sa caute saptamani intregi sa afle date personale. 

 

p.s. crezi ca daca-i faci o vizita si o intrebi 'facetoface' nu e mai ok? 

p.ps. ba nimeni008 ma pis pe tine. si pe ma-ta! pe tac-tu il iert de la pisat dar ma cac pe el. asta e efectul de la 'fasole'. :))))))))))). te-n plm de pizda proasta numita: Fabievil008. Sigur e Rabievill008. Jegosu' pulii.

  • Haha 1
Link spre comentariu
On 1/10/2023 at 3:24 PM, centuris said:

 

ba sangoku vezi ce zici ca e plin de prosti pe aci. nu vezi ce s-a activat neica nimeni008? :)))))))). nu da idei prostilor. asta e in stare sa caute saptamani intregi sa afle date personale. 

 

p.s. crezi ca daca-i faci o vizita si o intrebi 'facetoface' nu e mai ok? 

p.ps. ba nimeni008 ma pis pe tine. si pe ma-ta! pe tac-tu il iert de la pisat dar ma cac pe el. asta e efectul de la 'fasole'. :))))))))))). te-n plm de pizda proasta numita: Fabievil008. Sigur e Rabievill008. Jegosu' pulii.

Sa-mi bag pula in toti mortii tai de creatura esuata care esti!!Tu esti pe toate topicurile,arunci cu mizerii in stanga si in dreapta,nimic nu-ti convine,nimeni nu face nimic pe placul tau,gunoiul pulii mele care este tu,mare futangiu tu le futi pe toate de multe ori inca dar eu ma intreb cand ca tu este pe comentarii toata ziua labagiul pulii mele!!!Mars dracului si fa-ti harachiri lepra ce esti

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!
  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!
2 hours ago, Fabievil008 said:

Sa-mi bag pula in toti mortii tai de creatura esuata care esti!!Tu esti pe toate topicurile,arunci cu mizerii in stanga si in dreapta,nimic nu-ti convine,nimeni nu face nimic pe placul tau,gunoiul pulii mele care este tu,mare futangiu tu le futi pe toate de multe ori inca dar eu ma intreb cand ca tu este pe comentarii toata ziua labagiul pulii mele!!!Mars dracului si fa-ti harachiri lepra ce esti

Ba pizda, tu te-ai bagat in seama . pe tine te-a mancat in cur sa imi sugi pula. sa te parafrazez? sa te intreb daca s-a umflat fasolea ij tine? asta e grija ta? cand si cum fut eu? :))))))). vezi ca am mai multi prosti decat am nevoie , care se grijesc de asta.  ma citesti ba pizda. de pe toate 'nickanameurile':)))))))))). te-n gura de prostu' pulii. de unde ai stii ca sunt 'pe toate topicurile' :)))))))))))? ca ma citesti ba retardatule. ca altceva nu citesti , da-te-n plm de laba cu ochi. cauta-ma pe TikTok baga-ti-as pula in gura de jegos. cum ai putea afla o informatie 'personala' , cum te bagi.  ba pizda pana una alat imi fac o laba pe fata ta de retardat.  si ba , ca sa intelegi, ca esti prea prost sa realizezi asta, ma doare in pula de ce scriu oamenii pe aici , cu exceptia situatiei cand denigreaza si mint. si ...cand cauta 'date personale'. intelegi? sau iti trimit un desen. pizda proasta ce esti. tu la ce creier de retardat despe asta crezi ca e, despre ' ce imi convine' sau 'pe placul meu'.:))))))))))). dar...fiecare vorbeste despre el prin ceilalti.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
6 hours ago, muresanandrei said:

Pentru cine inca nu stie persoana cu nikul Centuris este 100% gunoiul de maximuxum!! bilangiul ever and ever al acestui forum, frustratul frustratilor si cum a zis colegul nefututul nefututilor!! Un muist povestitor!! Saracule sa iti dau la muie!!

:)) chiar a lipsit polemica inutila si frustrarea de pe acest forum.

 

Welcome back Maximus ! Baga, frate !

  • Like 1
Link spre comentariu
22 hours ago, centuris said:

Ba pizda, tu te-ai bagat in seama . pe tine te-a mancat in cur sa imi sugi pula. sa te parafrazez? sa te intreb daca s-a umflat fasolea ij tine? asta e grija ta? cand si cum fut eu? :))))))). vezi ca am mai multi prosti decat am nevoie , care se grijesc de asta.  ma citesti ba pizda. de pe toate 'nickanameurile':)))))))))). te-n gura de prostu' pulii. de unde ai stii ca sunt 'pe toate topicurile' :)))))))))))? ca ma citesti ba retardatule. ca altceva nu citesti , da-te-n plm de laba cu ochi. cauta-ma pe TikTok baga-ti-as pula in gura de jegos. cum ai putea afla o informatie 'personala' , cum te bagi.  ba pizda pana una alat imi fac o laba pe fata ta de retardat.  si ba , ca sa intelegi, ca esti prea prost sa realizezi asta, ma doare in pula de ce scriu oamenii pe aici , cu exceptia situatiei cand denigreaza si mint. si ...cand cauta 'date personale'. intelegi? sau iti trimit un desen. pizda proasta ce esti. tu la ce creier de retardat despe asta crezi ca e, despre ' ce imi convine' sau 'pe placul meu'.:))))))))))). dar...fiecare vorbeste despre el prin ceilalti.

Iar s-a umflat fasoalea in tine copil neferecit 😅😅😅Cred ca tata-l tau a violat-o pe ma-ta cand te-a facut pe tine Asa de nefericit si de retard😅Ma pis pe tine de idiot!!Nu eu am inceput tu ai inceput saracie!!Mars si fa-ti o laba,poate iti mai vine mintea la cap

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!
  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!
12 hours ago, muresanandrei said:

Pentru cine inca nu stie persoana cu nikul Centuris este 100% gunoiul de maximuxum!! bilangiul ever and ever al acestui forum, frustratul frustratilor si cum a zis colegul nefututul nefututilor!! Un muist povestitor!! Saracule sa iti dau la muie!!

:)))). asta e noaptea mintii! sub nickname-ul meu scrie clar: MAXIMUS , evident de catre mine scrie iar muresan , acest monstru de prostie abia acum isi da seama.:))))))))))))). tare asta! 

 

centuris

  • Maximus
  •  
  • Maistru Curvar
  • star11.gif.b2ad0ffb98e81cda19cfb5167c545
  •  89
  • 122 posts
  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!
  On 1/13/2023 at 11:29 AM, Fabievil008 said:

Sa-mi bag pula in toti mortii tai de creatura esuata care esti!!Tu esti pe toate topicurile,arunci cu mizerii in stanga si in dreapta,nimic nu-ti convine,nimeni nu face nimic pe placul tau,gunoiul pulii mele care este tu,mare futangiu tu le futi pe toate de multe ori inca dar eu ma intreb cand ca tu este pe comentarii toata ziua labagiul pulii mele!!!Mars dracului si fa-ti harachiri lepra ce esti

Ba pizda, tu te-ai bagat in seama . pe tine te-a mancat in cur sa imi sugi pula. sa te parafrazez? sa te intreb daca s-a umflat fasolea ij tine? asta e grija ta? cand si cum fut eu? :))))))). vezi ca am mai multi prosti decat am nevoie , care se grijesc de asta.  ma citesti ba pizda. de pe toate 'nickanameurile':)))))))))). te-n gura de prostu' pulii. de unde ai stii ca sunt 'pe toate topicurile' :)))))))))))? ca ma citesti ba retardatule. ca altceva nu citesti , da-te-n plm de laba cu ochi. cauta-ma pe TikTok baga-ti-as pula in gura de jegos. cum ai putea afla o informatie 'personala' , cum te bagi.  ba pizda pana una alat imi fac o laba pe fata ta de retardat.  si ba , ca sa intelegi, ca esti prea prost sa realizezi asta, ma doare in pula de ce scriu oamenii pe aici , cu exceptia situatiei cand denigreaza si mint. si ...cand cauta 'date personale'. intelegi? sau iti trimit un desen. pizda proasta ce esti. tu la ce creier de retardat despe asta crezi ca e, despre ' ce imi convine' sau 'pe placul meu'.:))))))))))). dar...fiecare vorbeste despre el prin ceilalti.

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!
  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!
1 hour ago, Fabievil008 said:

Iar s-a umflat fasoalea in tine copil neferecit 😅😅😅Cred ca tata-l tau a violat-o pe ma-ta cand te-a facut pe tine Asa de nefericit si de retard😅Ma pis pe tine de idiot!!Nu eu am inceput tu ai inceput saracie!!Mars si fa-ti o laba,poate iti mai vine mintea la cap

analfabet! are rost sa mai zic altceva? cleopatra01 , intreb pentru un prieten: ai dat warning si astora? sau ei is...'scutiti'. nu ca ar conta...e asa de curiozitate.

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

🤪 Sa trag pamant pe tine maximuxum sau pula mea cum te-o chema!! pula mea de dejectie, saracie lucie!! si tu futi ma? nu ai dupa ce bea apa dar tu futi!!! ce futi ma? Pe mata o futi!! Ma stracatule muribundu puli mele scalavule!! Ti-ai strans bani de cartela 4 euro si ai inceput sa faci iarasi comenturi ma muistule!! sa te iau in pula si pe tine si scolile tale care le ai si sa ma sugi in pula cu toata familia ta asa cat de analfabet sunt!! da tu sa ma sugi mata, tatato toata rasa ta bag pula in mata!! si in saracia ta!! iobagule! date la sapa in pizda matii de sarac nu mai iti da aere ce futi tu!! ca nu ai cu ce ma muie esti sarac...so adeverit asta pizda mica pruna de gradinita! Date pe varianta la supt de pule sa faci bani de pita ma muie.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

Bună dimineața. Săptămâna aceasta ma găsiți între 09.00 -18.00

️Programări strict pe sms sau Telegram.

️Nu răspund la apeluri telefonice.

 

-sex oral neprotejat in funcție de igiena

-sex normal(protejat)

-French kiss

-CIM

-COB

-Masaj de relaxare

 

Cadou

-200 ron 30 minute

-400 ron 60 minute 

O zi frumoasă tuturor 🤗

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Am
  • Oras:Cluj Napoca
  • Telefon: Am
  • Oras:Cluj Napoca

Salutare

Am zis să las o recenzie ”la cald” pentru această lady. M-au plictisit înjurăturile de mai sus și am zis să merg să verific și poate că o recenzie ar fi mai de folos pentru cei care așteptau așa ceva. 

Programare făcută cu o seară înaite prin SMS și confirmată înainte cu o oră.

Locația: Park Lake 2, în spatele blocului plin de ”albinuțe”. Apartament micuț dar foarte curat și cu ”loc de joacă” spațios. Baia dotată cu tot ce trebuie iar bucătăria separată, deci nu trebuie să ieși pe balcon la țigară.

Fata nu este ruptă din Rai, este frumușică (subiectiv), iar după câteva minute de socializare îți dai seama că ai nimerit la vecina pe care de mult ai pus ochii dar nu ai avut-o. Știe să se facă plăcută și cred că asta e tot ce contează. Destul de înaltă, subțirică, cu sâni medii naturali și un fund beton. 

În dormitor este ”profesoară” și te face să te simți ca și cum chiar îi place ceea ce îi faci (și poate chiar îi place, nu ai de unde să ști 😉). Igiena exemplară și GFE ridicat te fac să crezi că ești cu iubita și să pierzi noțiunea timpului. 

Apropo de timp, nu m-am simțit cronometrat și a trebuit să întreb eu dacă mai avem timp.  

D2D puțin peste o oră și 400 de leuți după care nu are cum să-ți pară rău.

De recomadat: un mare DA!

Sper că am fost de folos cu această scurtă recenzie.

Mulțumesc Sophia pentru momentele oferite și sper să ne revedem curând. 😘 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj

Am (re)vizitat-o pe Sophia cu vreo doua săptămâni în urma.

Trecând peste aspectul chipului ei, ușor deficitar, în rest totul la ea, de la atitudine, comportament, GFE, sex (chiar cred ca ii place), fizic, igiena, etc., totul e înspre maxim și drept dovada o încadrez la premiante cu o medie generala de 9,30.

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
Acum 16 ore, Mocureloaded a spus:

Am (re)vizitat-o pe Sophia cu vreo doua săptămâni în urma.

Trecând peste aspectul chipului ei, ușor deficitar, în rest totul la ea, de la atitudine, comportament, GFE, sex (chiar cred ca ii place), fizic, igiena, etc., totul e înspre maxim și drept dovada o încadrez la premiante cu o medie generala de 9,30.

Mulțumesc. 😘🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...