Sari la conținut

Sophia 0742541466


Postări Recomandate

  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Sophiavictoria...o fata foarte draguta si o gazda primitoare,s-a comportat(cel putin cu mine) ca si cu un prieten vechi...cu care nu a mai vorbit de multIn mare,subscriu la "colegul"Stalingtad dar cu unele mici observattii daca pot sa le numesc asa...Eu cred ca pe langa partea de soft sex pe care o practica de obicei mai are o parte putin mai "wild" dar care iese mai greu la iveala...(este strict parerea mea).Oricum,eu cred ca Sophia poate tinde usor catre top,are atitudine,are corp frumos proportionat si este o prezenta foarte placuta,eu personal am fost foarte multumit de vizita si o sa revin cu siguranta pentru a scoate parte "wild" la iveala.

 

Peace!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Aveam pe astăzi o altă programare care s-a anulat, având puțin timp liber, am căutat ceva nou pe publi24, am găsit vreo 3 anunturi cât de cât, dar când am vorbit cu ele, aveau o voce plouată, plictisită, și am zis pas. Am tot cautat pe aici, unde să merg, unde să merg și mă gândesc la Sophia. Prima experiență cu ea a fost cam nasoală am prins-o într-o zi mai proastă și mi-am amintit că exact așa am mai pățit cu una, tot blondă, nu știu pe unde umblă și aia :)))). Mi-am zis, hai să vedem, poate, poate, că de arătat arată bine Sophia. O sun, mă programez și în 30 de minute am fost la noua locație.

 

Locația: 9,5, era de 10 dacă nu trebuia să urc 4 etaje, strada Tulcea, s-a mutat o perioadă din Park Lake din cauza blocului care răsare lângă, o înțeleg, gălăgie, praf etc. E bloc vechi de pe vremea când trăiau toți oamenii dar în interior e modern, frumos, curat. Living cu bucătărie, baia curată, gel de duș, prosop curat ( pune ceva balsam ceva tare aspru a fost :))))))), dormitorul cu pat matrimonial, per total locația excelentă, pe interior :)))).

 

Aspect : 10, era altcumva, am rugat-o în prealabil să mă aștepte într-o lenjerie mai sexy și așa a fost, era mai plină de viață acum, nu mahmură ca data trecută :)))). Fundul ei îmi place maxim, e bombat, țeapăn. Fata e frumoasă, slim, etc.

 

ON+CIM :10 e ce trebuie pentru cei care preferă mai soft, nu știu dacă are varianta mai agresivă, mi-a plăcut, umed cu DT, mi-a făcut mai mult acum, am intors-o și pentru 69,unde am prins-o de fese, fără mirosuri, igienă impecabilă.

 

NP : 10 se vedea că are vlagă în ea, încă din misionar a început cu contre bune, cu FK, urmat de umeri craci. LOT, călărie precum în filmele cu John Wayne, nu puteam rata doggy pentru acel fund, poți prinde de el, și finalizat în CIM, unde toți soldațieii au dezertat în gurița ei până la ultimul general.

 

GFE 9, progres mare, altă fată, m-a servit cu apă la solicitarea mea, am stat la o țigară în living, mi-a dat umeraș pentru țoale, la final am mai stat la povesti și o țigară servindu-ma cu un pahar de suc. FK nu a lipsit din peisaj, o fire foarte sociabilă și plină de viață, tot un zâmbet. Nu m-am simțit grăbit deloc, foarte ospitaliera.

 

Cadou 250 ron /fin, pe aceștia nu-i regret, au meritat din plin. Mai revin, mă bucur că i-am mai dat o șansă și cu siguranță voi mai reveni :)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Aveam pe astăzi o altă programare care s-a anulat, având puțin timp liber, am căutat ceva nou pe publi24, am găsit vreo 3 anunturi cât de cât, dar când am vorbit cu ele, aveau o voce plouată, plictisită, și am zis pas. Am tot cautat pe aici, unde să merg, unde să merg și mă gândesc la Sophia. Prima experiență cu ea a fost cam nasoală am prins-o într-o zi mai proastă și mi-am amintit că exact așa am mai pățit cu una, tot blondă, nu știu pe unde umblă și aia :)))). Mi-am zis, hai să vedem, poate, poate, că de arătat arată bine Sophia. O sun, mă programez și în 30 de minute am fost la noua locație.

 

Locația: 9,5, era de 10 dacă nu trebuia să urc 4 etaje, strada Tulcea, s-a mutat o perioadă din Park Lake din cauza blocului care răsare lângă, o înțeleg, gălăgie, praf etc. E bloc vechi de pe vremea când trăiau toți oamenii dar în interior e modern, frumos, curat. Living cu bucătărie, baia curată, gel de duș, prosop curat ( pune ceva balsam ceva tare aspru a fost :))))))), dormitorul cu pat matrimonial, per total locația excelentă, pe interior :)))).

 

Aspect : 10, era altcumva, am rugat-o în prealabil să mă aștepte într-o lenjerie mai sexy și așa a fost, era mai plină de viață acum, nu mahmură ca data trecută :)))). Fundul ei îmi place maxim, e bombat, țeapăn. Fata e frumoasă, slim, etc.

 

ON+CIM :10 e ce trebuie pentru cei care preferă mai soft, nu știu dacă are varianta mai agresivă, mi-a plăcut, umed cu DT, mi-a făcut mai mult acum, am intors-o și pentru 69,unde am prins-o de fese, fără mirosuri, igienă impecabilă.

 

NP : 10 se vedea că are vlagă în ea, încă din misionar a început cu contre bune, cu FK, urmat de umeri craci. LOT, călărie precum în filmele cu John Wayne, nu puteam rata doggy pentru acel fund, poți prinde de el, și finalizat în CIM, unde toți soldațieii au dezertat în gurița ei până la ultimul general.

 

GFE 9, progres mare, altă fată, m-a servit cu apă la solicitarea mea, am stat la o țigară în living, mi-a dat umeraș pentru țoale, la final am mai stat la povesti și o țigară servindu-ma cu un pahar de suc. FK nu a lipsit din peisaj, o fire foarte sociabilă și plină de viață, tot un zâmbet. Nu m-am simțit grăbit deloc, foarte ospitaliera.

 

Cadou 250 ron /fin, pe aceștia nu-i regret, au meritat din plin. Mai revin, mă bucur că i-am mai dat o șansă și cu siguranță voi mai reveni :)

deci tu ai tinuto azi ocupata pe Sophia!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Vazand ca s-a reactivat Sophia, imi permit o scurta (si prima recenzie).

Dupa cea de-a 2-a a anymatorului, nu cred ca isi mai au sensul note si explicatii (oricum, nu ma prea pricep). Ce vreau sa spun este ca Sophia e frumoasa (la corp si la fata), delicata, prietenoasa si un partener de discutie. Trebuie sa o prinzi intr-o zi buna si sa aiba incredere in tine... Restul e parfum. Ma bucur sa vad ca si anymatoru impartaseste acum aceasta opinie.

Preturile sunt putin peste media din Cluj. De asemenea, Sophia nu e - parerea mea - potrivita celor care doresc hardcore. In fine, eu as spera ca ea va lucra cu circuit inchis, caci e pacat sa fie suparata de unii ciudati. E prima mea recenzie, have mercy!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

Aveam pe astăzi o altă programare care s-a anulat, având puțin timp liber, am căutat ceva nou pe publi24, am găsit vreo 3 anunturi cât de cât, dar când am vorbit cu ele, aveau o voce plouată, plictisită, și am zis pas. Am tot cautat pe aici, unde să merg, unde să merg și mă gândesc la Sophia. Prima experiență cu ea a fost cam nasoală am prins-o într-o zi mai proastă și mi-am amintit că exact așa am mai pățit cu una, tot blondă, nu știu pe unde umblă și aia :)))). Mi-am zis, hai să vedem, poate, poate, că de arătat arată bine Sophia. O sun, mă programez și în 30 de minute am fost la noua locație.

Locația: 9,5, era de 10 dacă nu trebuia să urc 4 etaje, strada Tulcea, s-a mutat o perioadă din Park Lake din cauza blocului care răsare lângă, o înțeleg, gălăgie, praf etc. E bloc vechi de pe vremea când trăiau toți oamenii dar în interior e modern, frumos, curat. Living cu bucătărie, baia curată, gel de duș, prosop curat ( pune ceva balsam ceva tare aspru a fost :))))))), dormitorul cu pat matrimonial, per total locația excelentă, pe interior :)))).

Aspect : 10, era altcumva, am rugat-o în prealabil să mă aștepte într-o lenjerie mai sexy și așa a fost, era mai plină de viață acum, nu mahmură ca data trecută :)))). Fundul ei îmi place maxim, e bombat, țeapăn. Fata e frumoasă, slim, etc.

ON+CIM :10 e ce trebuie pentru cei care preferă mai soft, nu știu dacă are varianta mai agresivă, mi-a plăcut, umed cu DT, mi-a făcut mai mult acum, am intors-o și pentru 69,unde am prins-o de fese, fără mirosuri, igienă impecabilă.

NP : 10 se vedea că are vlagă în ea, încă din misionar a început cu contre bune, cu FK, urmat de umeri craci. LOT, călărie precum în filmele cu John Wayne, nu puteam rata doggy pentru acel fund, poți prinde de el, și finalizat în CIM, unde toți soldațieii au dezertat în gurița ei până la ultimul general.

GFE 9, progres mare, altă fată, m-a servit cu apă la solicitarea mea, am stat la o țigară în living, mi-a dat umeraș pentru țoale, la final am mai stat la povesti și o țigară servindu-ma cu un pahar de suc. FK nu a lipsit din peisaj, o fire foarte sociabilă și plină de viață, tot un zâmbet. Nu m-am simțit grăbit deloc, foarte ospitaliera.

Cadou 250 ron /fin, pe aceștia nu-i regret, au meritat din plin. Mai revin, mă bucur că i-am mai dat o șansă și cu siguranță voi mai reveni :)

Te mai astept.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

Am fost si eu la sofia am fost surprins de frumusetea ei note de zece peste tot de recomandat 100 la suta este cea mai frumoasa fata pe care am intilnito

Multumesc. 😗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

Vazand ca s-a reactivat Sophia, imi permit o scurta (si prima recenzie).

Dupa cea de-a 2-a a anymatorului, nu cred ca isi mai au sensul note si explicatii (oricum, nu ma prea pricep). Ce vreau sa spun este ca Sophia e frumoasa (la corp si la fata), delicata, prietenoasa si un partener de discutie. Trebuie sa o prinzi intr-o zi buna si sa aiba incredere in tine... Restul e parfum. Ma bucur sa vad ca si anymatoru impartaseste acum aceasta opinie.

Preturile sunt putin peste media din Cluj. De asemenea, Sophia nu e - parerea mea - potrivita celor care doresc hardcore. In fine, eu as spera ca ea va lucra cu circuit inchis, caci e pacat sa fie suparata de unii ciudati. E prima mea recenzie, have mercy!

Multumesc😗
Link spre comentariu
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

Buna ziua domnilor.

 

-sex oral neprotejat in funcție de igiena

-sex normal(protejat)

-French kiss

-CIM

-COB

-Masaj erotic

-Masaj de relaxare

 

Cadou

-250 ron 30 minute ( o finalizare)

-450 ron 60 minute ( mai multe finalizări)

 

Săptămâna aceasta ma găsiți între orele 10.00-23.00

Programările se fac cu cel puțin 30 de minute înainte. ( sms/ WhatsApp )

O zi bună tuturor. 😗😊🤗

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Buna ziua domnilor.

 

-sex oral neprotejat in funcție de igiena

-sex normal(protejat)

-French kiss

-CIM

-COB

-Masaj erotic

-Masaj de relaxare

 

Cadou

-250 ron 30 minute ( o finalizare)

-450 ron 60 minute ( mai multe finalizări)

 

Săptămâna aceasta ma găsiți între orele 10.00-23.00

Programările se fac cu cel puțin 30 de minute înainte. ( sms/ WhatsApp )

O zi bună tuturor.

O zi buna si tie! :P

Link spre comentariu

vizitat, punctuala, locatie ok, 450h.

aspect 9

gfe 10

on 10

np 10

 

nu m-am simtit grabit, simpatica pisica, de revenit.

Alt fishy, grabit de data asta.

 

Nu mai modereaza nimeni topicul de Cluj ? Sau cineva ia bani de la un "mafia1" sa ii permita sa posteze la nesfarsit reclame si rafuieli ascunse ?

 

Forum de pesti sau de utilizatori ????

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...