Sari la conținut

Sophia 0742541466


Postări Recomandate

  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

Vizitat această scumpă domnișoară in cursul zilei de azi. De departe o experiență extraordinară,fără grabă și fără inconveniente. Gfe maxim, am vorbit multe chestii faine la un pahar si la o țigară, cu siguranță mici chestii avem in comun si efectiv ne-am imprietenit înainte de a face sex. Dar nu a fost sex explicit, a fost romantic si cu implicare de ambele părți. Am reusit sa ii provoc un orgasm destul de profund, si asta ma face mândru de mine😎. Arata foarte bine, fund cum imi place, cu bucuțe cat palma, sani micuți dar sfarcuri erectile. Igiena adecvată, deci cadrul este perfect pentru o partidă reușită. Eu am sa mai revin cu siguranță, si chiar o recomand bărbaților serioși cu caracter. Pe această cale ii multumesc inca o data pentru primire, si abia astept sa o mai văd. Ora 14...

Te mai aștept. 😊🤗

Link spre comentariu
Vizitator bubico
Reputație: 0

Vizitat ieri domnita, programare făcută prin whatsapp. Filmul zilei era un un oral de tip face-fuck cu un final COF care s-a și materializat. Ce pot sa remarc e ca m-am înțeles cu Sophia foarte ușor. E o tipa skinny cu un gfe ridicat.

Locație:10 Park lake, baie dotata cu toate cele necesare.

Aspect:8 (îmi plac tipele cu sâni mai mărișori)

Oral:8 fără atenție la sateliti, executat deep, soft, agresiv, pentru face-fuck a fost ce îmi doream, finalizat glorios din picioare cu ea în genunchi fără graba a așteptat pana am terminat.

NP: N/a data viitoare

GFE:8 au fost și pupici dar fără FK. Ca și atitudine, comportament pot sa remarc ca e o ardeleanca faina dezghețata.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

Vizitat ieri domnita, programare făcută prin whatsapp. Filmul zilei era un un oral de tip face-fuck cu un final COF care s-a și materializat. Ce pot sa remarc e ca m-am înțeles cu Sophia foarte ușor. E o tipa skinny cu un gfe ridicat.

Locație:10 Park lake, baie dotata cu toate cele necesare.

Aspect:8 (îmi plac tipele cu sâni mai mărișori)

Oral:8 fără atenție la sateliti, executat deep, soft, agresiv, pentru face-fuck a fost ce îmi doream, finalizat glorios din picioare cu ea în genunchi fără graba a așteptat pana am terminat.

NP: N/a data viitoare

GFE:8 au fost și pupici dar fără FK. Ca și atitudine, comportament pot sa remarc ca e o ardeleanca faina dezghețata.

😘🤗
Link spre comentariu
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

Buna ziua domnilor.

 

-sex oral neprotejat in funcție de igiena

-sex normal(protejat)

-French kiss

-CIM

-COB

-Masaj erotic

-Masaj de relaxare

 

Cadou

-200 ron 30 minute ( o finalizare)

-400 ron 60 minute ( mai multe finalizări)

 

 

Programările se fac cu cel puțin 30 de minute înainte. ( sms/ WhatsApp )

O zi bună tuturor. 😗😊🤗

 

0757482384

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Salutare.

Azi am fost in vizita la domnisoara sophia...am avut niste emotii pentru ca nu stiam ce voi gasi dupa usa dat fiind faptul ca pozele nu exprima foarte multe detalii dar am zis sa incerc. Cine nu risca, nu are :)

 

Ajuns la locatie imi deschide usa o fata destul de inalta, roscata, simpatica, slim, per total o tipa buna! 

M-a servit cu o cafea, am stat la o tigara pot sa spun ca si cu o prietena veche cu care m-am revazut dupa ani de zile (cu toate ca a fost prima data). Dupa tigara am mers spre baie, am primit prosop curat si am intrat la dus. De acolo direct in dormitor unde m-a asteptat prietena, sexy, dezbracata ca o papusa! Am mai schimbat cateva replici dupa care am inceput sa ne comportam ca doi iubiti...cu atingeri, sarutari, mangaieri, toate cele. A inceput un oral soft, umed, adanc, senzational! dupa cateva minute am asezat-o pe spate si am inceput sa o umezesc si eu cu limba hmm....m-am simtit din nou ca si cu o iubita! Dupa ce am fost in forma amandoi mi-a pus caciula si a urcat deasupra dar dupa putin timp am schimbat in doggy unde m-a cuprins o placere enorma iar cand am simtit ca e grav i-am cerut sa schimbam in misionar unde am facut parca dragoste iar cand se apropia punctul culminant am iesit, am dat jos caciula si am finalizat la ea in gurita! O experienta care aproape m-a facut sa ma urc pe peretiiii!!!  :laugh2

 

Mers la baie, spalat, clatit gura cu listerine , imbracat, o tigara si terminat cafeaua dupa care dus am fost. DTD aprox 35-40 min.

 

Note....bune! 

 

AP: 10 (curat, ordonat, modern, tot ce trebuie)

ON: 9.5 ( fara atentie la extremitati dar cum imi place mie!)

NP: 9 ( as fi vrut putin mai multa implicare din partea ei dar nu m-a deranjat in mod special)

GFE: 10 cu steluta! 

 

Am stat o finalizare, 200 lei grei! O experienta super misto deci de revenit!!!! 

 

Mersi Sophi  :kiss3

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila
  • Telefon: 0742541466
  • Oras:Cluj
  • Disponibila

Salutare.

Azi am fost in vizita la domnisoara sophia...am avut niste emotii pentru ca nu stiam ce voi gasi dupa usa dat fiind faptul ca pozele nu exprima foarte multe detalii dar am zis sa incerc. Cine nu risca, nu are :)

 

Ajuns la locatie imi deschide usa o fata destul de inalta, roscata, simpatica, slim, per total o tipa buna!

M-a servit cu o cafea, am stat la o tigara pot sa spun ca si cu o prietena veche cu care m-am revazut dupa ani de zile (cu toate ca a fost prima data). Dupa tigara am mers spre baie, am primit prosop curat si am intrat la dus. De acolo direct in dormitor unde m-a asteptat prietena, sexy, dezbracata ca o papusa! Am mai schimbat cateva replici dupa care am inceput sa ne comportam ca doi iubiti...cu atingeri, sarutari, mangaieri, toate cele. A inceput un oral soft, umed, adanc, senzational! dupa cateva minute am asezat-o pe spate si am inceput sa o umezesc si eu cu limba hmm....m-am simtit din nou ca si cu o iubita! Dupa ce am fost in forma amandoi mi-a pus caciula si a urcat deasupra dar dupa putin timp am schimbat in doggy unde m-a cuprins o placere enorma iar cand am simtit ca e grav i-am cerut sa schimbam in misionar unde am facut parca dragoste iar cand se apropia punctul culminant am iesit, am dat jos caciula si am finalizat la ea in gurita! O experienta care aproape m-a facut sa ma urc pe peretiiii!!! :laugh2

 

Mers la baie, spalat, clatit gura cu listerine , imbracat, o tigara si terminat cafeaua dupa care dus am fost. DTD aprox 35-40 min.

 

Note....bune!

 

AP: 10 (curat, ordonat, modern, tot ce trebuie)

ON: 9.5 ( fara atentie la extremitati dar cum imi place mie!)

NP: 9 ( as fi vrut putin mai multa implicare din partea ei dar nu m-a deranjat in mod special)

GFE: 10 cu steluta!

 

Am stat o finalizare, 200 lei grei! O experienta super misto deci de revenit!!!!

 

Mersi Sophi :kiss3

Cu drag. Te mai aștept😘😊🤗
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Buna ziua domnilor.

 

-sex oral neprotejat in funcție de igiena

-sex normal(protejat)

-French kiss

-CIM

-COB

-Masaj erotic

-Masaj de relaxare

 

Cadou

-200 ron 30 minute ( o finalizare)

-400 ron 60 minute ( mai multe finalizări)

 

 

Programările se fac cu cel puțin 30 de minute înainte. ( sms/ WhatsApp )

O zi bună tuturor.

 

0757482384

aste-a din 'tinerete' !  :laugh2

susbscriu si la cele de mai sus...like Sophia!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...