Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut la toti,suntem cuplu

Imi place sa ling pasarica plina de sperma,dupa ce isi da drumul un partener in ea

Salut,cuplu cu ea28 el 32 Lera si Max putem realiza imreuna fetishul tau,0762478044 whatsup...300 sedinta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Belea video,

Și eu îmi doresc foarte mult sa particip la o întâlnire cu un cuplu sa ii fac cunilingus și anilingus doamnei atât înainte cât și în timpul actului sexual cu partenerul sau, sa facă sex peste mine, mozoale,... etc ce o mai ieși, dar nu prea am curajul sa încep cu oricine...

Nu am experienta și as dori sa fie ceva perfect.... ma înțelegeți voi😊

Sper sa găsim cu toții ce cautam

Va salut!

Link spre comentariu
Vizitator candycouple
Reputație: 0

Belea video,

Și eu îmi doresc foarte mult sa particip la o întâlnire cu un cuplu sa ii fac cunilingus și anilingus doamnei atât înainte cât și în timpul actului sexual cu partenerul sau, sa facă sex peste mine, mozoale,... etc ce o mai ieși, dar nu prea am curajul sa încep cu oricine...

Nu am experienta și as dori sa fie ceva perfect.... ma înțelegeți voi😊

Sper sa găsim cu toții ce cautam

Va salut!

Buna.

Te pot ajuta la indeplinirea acestei fantezii.

Putem programa o intalnire.

Ma poti contacta pe Whatsapp sau telefonic (0732) 781 613.

Link spre comentariu

Salutare!

Găsesc și eu un filmuleț în care personajele sa fie următoarele:

2 băieți și 2 fete.

Filmul sa fie în felul următor:

Sa fie un sclav mumificat în latex, gura și penisul sa-i fie lăsate libere.

Mistress, care să poarte neapărat dresuri, sa fie cu curul peste capul sclavului în timp ce altu o fute și cealalta fata îi face cbt cu tocurile. (și ea la fel, sa poarte dresuri)

Știti vreun filmulet de genul?

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Nu te retine nimeni sa folosesti un tel smart :)

Cum ai putea ajuta pe cineva cu indeplinirea fanteziilor cand tu nu raspunzi la telefon , neavand timp?

Te-ai gandit vreodata ca unii nu folosesc telefoane smart si au doar din cele clasice , deci nu au posibilitatea de whatssap?

Pierzi clienti pe acest tronson si in plus si pe lipsa unei locatii.

Link spre comentariu
Vizitator candycouple
Reputație: 0

Cum ai putea ajuta pe cineva cu indeplinirea fanteziilor cand tu nu raspunzi la telefon , neavand timp?

Te-ai gandit vreodata ca unii nu folosesc telefoane smart si au doar din cele clasice , deci nu au posibilitatea de whatssap?

Pierzi clienti pe acest tronson si in plus si pe lipsa unei locatii.

Buna.

Legat de locatie, urmeaza sa preiau un apartament.

Legat de ceea ce ai zis cu vorbitul, iti pun si eu o intrebare.

Te-ai gandit ca nu toata lumea poate sa vorbeasca la telefon (vocal) tot timpul asa ca tine?

Pe timpul zilei nu prea pot sa vorbesc, decat in scris prin SMS sau pe Whatsapp si seara daca ai sunat si nu am raspuns, inseamna ca am avut sedinte iar pe timpul sedintelor pentru a nu il deranja pe clientul actual, am mesaje automate.

O persoana cu adevarat interesata, revine cu un mesaj.

Este usor sa arunci cu pietre in loc sa stam sa discutam putin.

Cat despre ce au zis alti colegi legat de un telefon mai bun, nu ai nevoie de un telefon de 2000 euro sa poti vorbi pe Whatsapp, cu atat mai putin nu ai nevoie de un astfel de telefon sa trimiti un SMS.

In fine, eu nu caut cearta cu nimeni, doar vreau sa lamuresc faptul ca nu este din rea vointa sau din lipsa seriozitatii.

Mai departe, esti liber sa mergi la cine vrei.

O zi buna tuturor.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...