Sari la conținut

Facem o vizita ???Cristina.


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Cristina... ce mai este de spus aici ...

 

Experienta mea: sunat, noroc ca era libera, ajuns la locatie, era dimineata, chiar si asa, totul a decurs perfect! Este o femeie cu experienta, iti da senzatia ca o face cu placere, optat un numar, oral neprotejat cu CIM, normal si anal protejat. Sincer pentru mine a fost una din cele mai bune partide ever! Am schimbat mai multe pozitii, clar este amatoare de anal, nu exista comentarii negative aici, igiena perfecta, servicii flawless!

 

Ca parte negativa, este foarte greu de ajuns la ea, in Suceava am incercat de 3 ori, in decurs de un an, a treia oara find cu noroc.

 

Note:

Locatie - 7

Aspect - 8 

Oral - 9

Normal - 9

Anal - 10

 

As da 10 pe linie, dar eu unul nu am intalnit inca persoana de 10 total, vorbind doar despre servicii si aspect. La anal, clar este de 10, mai bun nu se poate :).

 

Clar este de recomandat, si daca aveti noroc, nu o sa regretati o clipa!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Bună tuturor!Știu că a trecut ceva timp de când nu am vizitat frumosul vostru oraș așa că m-am decis să vă fac o vizită :)Abia aștept să ne revedem dragilor în aceleași context cu același chef de nebunii ,discreție și pasiune!Acestea fiind spuse nu ne rămâne decât să ne auzim telefonic și să stabilim o întâlnire de s... nebun dar și în limita bunului simț!Vă pupăcesc!😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...