Sari la conținut

Facem o vizita ???Cristina.


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Vizitator cristina730
Reputație: 0

ultima oara când am văzut-o spunea ca în Sibiu, treaba merge foarte prost pentru ea. Poate mai vine prin zona, știu ca la Suceava era myltumita

Nu stiu cu cine ai vorbit , dar eu nu vorbesc cu nimeni despre cum merge intr-un oras sau altul , cert este ca nici gand sa-mi fi mers foarte prost in Sibiu , drept dovada m-am reintors pentru cateva zile, asa ca din pacate nu este adevarat ceea ce spui , iar pentru voi dragi suceveni va voi vizita cu siguranta dupa paste , bineinteles daca mai sunt doritori :hug1 

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Nu stiu cu cine ai vorbit , dar eu nu vorbesc cu nimeni despre cum merge intr-un oras sau altul , cert este ca nici gand sa-mi fi mers foarte prost in Sibiu , drept dovada m-am reintors pentru cateva zile, asa ca din pacate nu este adevarat ceea ce spui , iar pentru voi dragi suceveni va voi vizita cu siguranta dupa paste , bineinteles daca mai sunt doritori :hug1

probabil ca am inteles eu gresit,scuze ! Dar totusi pe la Bacau mai vii ?
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Cam greu iubi! Cam greu! Te asteptam! Vezi ca faci cam multe absente si pot sa-ti scad nota la purtare! .

:laugh2 :laugh2  lasa ca dau corigenta la vara si sper sa trec

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26524
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ești așteptată și în Iași,într-o perioadă veneai mai des.Sunt convins cu vei face față solicitărilor dacă ai veni măcar 3-4 zile.

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor , dupa o lunga absenta vreau sa va anunt ca de maine dupa-amiaza voi reveni in oras pentru cateva zile , asa ca astept sa va revead cu drag si de ce nu sa cunoasc oameni noi ...pupici !!!

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Buna tuturor , dupa o lunga absenta vreau sa va anunt ca de maine dupa-amiaza voi reveni in oras pentru cateva zile , asa ca astept sa va revead cu drag si de ce nu sa cunoasc oameni noi ...pupici !!!

Cam greu ajungi la Suceava Cristino .Ai avea ideie cand e urnatoarea vizita ? La asta nu te prind nici la asta ,ai promis ca vii in Ianuare e nai venit nustiu cand o da ma intersectez eu cu tine
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

🤤🤤🤤😲😲😲

Pai daca la telefon nu raspunde, la sms nu, atunci nu mi-a mai ramas decat aceasta varianta. Na ca nu-i bun! 😤😤😤

Acuma si ora 15 e ocupat. Am sa incerc la 16. 😉😉😉

Link spre comentariu

Vizitator cristina730
Reputație: 0

Pai daca la telefon nu raspunde, la sms nu, atunci nu mi-a mai ramas decat aceasta varianta. Na ca nu-i bun!

Acuma si ora 15 e ocupat. Am sa incerc la 16.

buna, stii cum putem face scrie ultimele 3 cifre de la tel , si apoi imi trimit un mesaj pe tel , cu numele dexter , ideea e ca la 3 azi am o programare si nu stiu daca esti tu .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...