Sari la conținut

Daiana : 0741361726


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Poze pe care le-a scos intre timp, dar macar a ramas anuntul:

 

"ardeleanca reala,(te astept cu ce vrei din poze)cu forme, amabila cu experienta si frumoasa!am 25 de ani ,1,63m, 60 kg sani apetisanti mereu atenta la detalii si dorintele tale,

sunt o persoana sociala care nu se grabeste,ma implic in ceea ce fac iar momentele cu mine sunt de intensitate maxima. daca ai cautat pana acum si nu a gasit inseamna ca inca nu m-ai intalnit pe mine :)ofer oral,sex normal protejat,sex intre sani,cuni,69 si mici fantezii.nu ofer anal.pentru mai multe detalli sunati.pupici dulci

tell 0748329101"

 

Desi in anunt e vorba de poze, acestea lipsesc cu desavarsire. Si numarul de telefon e altul.

Link spre comentariu

buna ma numesc Dayana am 25 de ani 164m 58kg Ah, placerile nebanuite pe care ti le ofera un masaj sunt un rasfat pentru corp si suflet. Extrem de benefic pentru relaxarea ta, masajul duce la cresterea vitalitatii, readuce focul pasiunii in viata ta si te elibereaza de inhibitii. Este timpul sa iti lasi simturile sa evolueze, vino sa cunosti adevarata placere si pasiunea cotropitoare. Exita un singur loc pentru asta:tell 0741361726 POZELE IMI APARTIN,DORESC DISCRETIE MAXIMA..VA MULTUMESC :love 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...