Sari la conținut

Cine ie u.l. amelia


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nah poftim dialog...

 

Cineva care a fost la una bbw din constanta si imi poate recomanda si mie ?

Ceva mai bbw adevarat ! Adica mai grasa

Mah...tu vriei sa futi...sau vriei o repriza di sumo ??? :)

Gusturile nu se discuta. Nu inteleg intrebarea ta. Te rog frumos fii civilizat/a.

Zi senina!

Bitchy

Poi nus io proasta ca lam bagat in seama pi ala ??? ;)

 

Adica...ala...Catalin...ie unu cari sio facut cont pi Nimfo alaltaieri. Astai a treia lui postare. No participat cu nimica pi forum pina acuma...dicit cu intrebarea asta...ca vria si iel o grasa. Io rup din timpu mieu...si ii dau un link cu o grasa...cum vria iel. Nu comentez gustu lui. Si iel zice ca grasa aia cari iam sugerst io nui sufisient de grasa. Si io il intreb...civilizat...cit di grasa trebe sa fiie ? Adica ci cauta iel...pientru cie cauta...ci ari di gind ?

 

Tu viii si zici ca ciam zis io acilea nui civilizat ? Si asta ie postarea mea pi Nimfo cu numaru 11.893 !!! Di celilante postari ali meli di azi nai di zis nimika !!! Di recenzii...di poze...di completari la informatii dispri curve pi fiicari toping. Nai nimika di zis ca profilu mieu ari pisti 50.000 di vizualizari !!! Cam cie zici tu...io am generat trafic pi forumu asta ???

 

Uiti cum osa fasim...io ti las doar pi tini sa postezi !!! ;)

 

Genereaza tu informatiie dispri curvele din Constanta...si fa tu trafic pi forum !!!

 

Ie bini asea ? Ie civilizat ???

Si porma ie uniii pi acilea cari zice ca cica osa fiie muult moi bini cu noile reguli...politici...si moderare ali forumului ! Cica nu ie civilizat nicio gluma...di nisiun fel...da moi ales di grase !!!

 

Io creca Bichy ie supraponderala !!! :)

 

Anyhow...

 

Io va anunt ca nu moi postez pi forumu asta...dicit cini stiie cum imi vini miie pi caciula. Asea ca va rog frumos...numi adresati intrebari...nisi acilea public...nisi in privat...ca io nu moi am informatiii di adus pi Nimfomane...si nisi comentariii di facut. Io osa las modelatorii sa faca trafic acilea.

 

Creca Pisicu si Bichy osa va aduca cieli moi proaspiti si cilivizate informatii dila Constanta pi sezonu asta iestival !!! Asea ca orice intrebare...lamurire...precizare doriti...va rog frumos sa lio adresati lor...ca va raspunde iei !!!

 

;)

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Mai fata dar ce este asa greu de inteles, trebuie sa vorbim civilizat, asa mai "cu perdea", asa sa te scarpini cu mana dreapta, pe dupa cap, la urechea stanga.

Ce mare lucru sa spui unui om negru ca nu este negru ci ca este "persoana de culoare", afroamerican.

Sau sa mai spui unei tiganci ca este tiganca, chiar daca ea spune ca este tiganca din neamul caldararilor si mandra de acest lucru, ca tu o sa pici de rasist. Mai bine ii spui ca este de etnie rroma, asa macar te injura doar tiganca dar nu mai esti rasist in fata celorlalti :)

Mai si faza cu sumo .... dar tu ce credeai ca toate persoanele plinute practica acest sport? Oricum nu prea am inteles interventia lu' bitchy. Ce ai jignit tu? Sportul sumo sau pe dama in cauza ...

A si vezi ca la o persoana supraponderala sa nu-i spui ca este grasa ca jignesti, civilizat este sa spui plinuta, durdulie ;)

 

Treaba-i simpla  ca in bancul cu Bula si aschia ....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Io am doar o nelamurire in ceiace priveste noile reguli...cu civilizatiia inpusa...di Bichy...cari io clar no inteleg...

 

Cit conteaza informatiia...cit conteaza civilizatiia ?????

 

Daca niminea nu posteaza nimica ca informatiie noua si reala pi forum...atunsea clar ca osa vorbim tati civilizati...ca doar no sa aviem dila cie sa ni certam...necivilizat !!! Osa vorbim public di fotbal...di retete culinare...di schinb di ulei la masina.

 

Civilizat...ca noi doar dila curve si futut ni tiganim !!! ;)

 

Da daca nimimea nu posteaza apsolut nimica dicit offtoping si balarii...cacaturi...io stau si ma intreb...dispri cie osa se moi vorbeasca pi Nimfo ??? Civilizat sau necivilizat !!!

 

Io osa astiept sa vaz aportu adus benefic forumului cu informatiia data public di Admini si Moderatori. Ca clar ca aportu mieu nui di apresiat...ca pula mia...nui civilizat !!!

 

;)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Apropo, unde fac si eu un schimb de ulei eftin la masina? Ca tre sa ramana si bani de fomei :)))

Tu lasa uni fasi schinbu la uleiu di masina...zi moi bini uni gasesc io o locatiie in regim hoteliier pientru weekendu asta in orasi ?!

 

Aviem o musafira si nam gasit uni so ajut sa stea !!! ;)

Link spre comentariu

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Tu lasa uni fasi schinbu la uleiu di masina...zi moi bini uni gasesc io o locatiie in regim hoteliier pientru weekendu asta in orasi ?!

 

Aviem o musafira si nam gasit uni so ajut sa stea !!! ;)

Da un semn,te rezolva fata! Si-asa s-a gasit un **** sa imispuna ca miros a pestoaica,barem sa il fac sa spumege si pe nari si pe?urechi!
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...