Sari la conținut

Cine ie u.l. amelia


Postări Recomandate

  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Rizi ca proasta in pula. SAu kum zicea un coleg pacilea "Rizi mancameai pula".

 

Nu ziceai ca n-ai pula ? Daca nu mai stii , e chestia aia prin care te pisi ! 

Dar de cand te-a parasit Amelia , n-ai mai avut nevoie de ea .    :laugh2

  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Zau de nu iesti zapacit. Io tiam zis ca nu io ziceam asa. E un baiat aici pa nimfomane care are vorba asta la profilu lui. Da daca tu ai stat mai mult in umbra pa celalalt nimfomane unde ierai moderator pana sia dat lumea seama ca iesti prost, nai di unde sa sti.

 

P.s. Da mai iesti moderator nu ? SAu iesti doar pele di pula ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Ma tot intreaba lumea cine is. Am zis sa va lumresc. Io sint U. (de la numele de familie) L. di la Luiza si Amelia. Am fost si io coarda da mam lasat. Mam facut cuminte. Adika am aterizat un guster si ma tine cucoana acasa. Baiui ca nu prea ma lasa sa ies si io as cam da cu curu si din placere ca mi place pula. O fata mia zis de saitu asta si am citit multa vreme cine si ce. Multi prosti da si multe proaste. Da ma distrez si io cat pot ku voi. Daca nu va placi o sa plec da io zic ka nu deranjez pe nimenea. Nu ma bag pe topigurile fetelor ka si io am fost la produs si daca aveam toping nu mi convenea sa se bage vro zdreanta. O sa mai invat io pi toata lumea de aicisilea si o sa fie mai usor. Nus musca sa trag la cacat da nici nu pot sa rezist cand vad un prost si komentez. Da ie o tara libera cica. 

 

Asa ka nu aruncati cu petre ka nam omorat pe nimenea. 

Tu esti U (de la "Utilizatorul"), L (de la "Lunii") si Amelia ( care in trecut - putini din membrii noi cunosc - a fost UL). Dar nu esti Amelia aceea, ci un tip caruia ii place caterinca. Si daca ai fi vrut sa dovedesti ca esti intr-adevar analfabet(a) ai fi incercat sa devii incoerent si in exprimarea ideilor, nu numai a cuvintelor  ;) . Sper sa ne intalnim la o bere primavara/vara asta  :D

 

 

Poti sa imi zici si vasile si ion si gheorghe  ;)

 

 

 

@talibane..cati dintre membrii forumului il cunosc pe @vasile.c (BlueFish)?  ;)

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Da fata. Ie toti nijte najpeti. Nu vor si paci sa si joci si ku mini. Da las ca ma joc si singura. Da io is persevirenta kat mi amuza. Porma dak nui di joaca imi bag pula in ia di treaba.

 

:laugh2

tw-am prins ca ai recunoscut ca ai pula :)))

vezi daca te ia gura pe dinainte ahahah

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

nu fi vulgara si obraznica si fara foto gretoase ca eu glumeam cu tine, nu vorbeam urat. vezi ca eu am doar 2 extreme una in care rad si ma simt bine cu careva si alta in care carpesc direct. la mijloc de ele mi s-a stricat comutatoru

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Pi un sait di curvi si vagabonti tii tie di vulgaritati ? Pai ieste feti pi aci care au pula mai mari dicat toti klienti tai din luna asta.

in principiu eu am clienti cu pl mica de care sunt platita sa rad. nu sa ii fut. si nici nu tre sa ii suport langa mine.

pai vezi de aia nu ai cu cine face caterinca si vb singura. nu distrezi pe nimeni, stilul agramat si pozele gretoase sunt demult fumate. pe scurt nici de caterinca nu esti in stare.

ete ca nici eu nu ma mai joc cu tine. ma intorc cand inveti sa ma distrezi. sa scrii aici cand nu mai esti plictisiotoare si eu revin

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da fataaa. uiTi ka am sa ma straduiesc sa ti amuz pi tine ka sta saitu ista in lok di tini. toT In principu, io nu ma fut ku clenti cu pula mica si nici nu rid di iei ka nam nevoie. Asa ka lasama in paci pi mini si veziti di clieni tai di care rizi. Iesti mai buna ka mini, ci pot zice.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...